Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПрограма для дітей старшого дошкільного віку, методичні рекомендації (авт.: Гунько С., Гусак Л., Лещенко З.). «Веселкова музикотерапія: оздоровчо-освітня робота з дітьми старшого дошкільного віку»

Скачати 16.52 Kb.

Програма для дітей старшого дошкільного віку, методичні рекомендації (авт.: Гунько С., Гусак Л., Лещенко З.). «Веселкова музикотерапія: оздоровчо-освітня робота з дітьми старшого дошкільного віку»
Скачати 16.52 Kb.
Дата конвертації15.04.2017
Розмір16.52 Kb.
ТипПрограма

Перелік чинних парціальних освітніх програм

для використанні у 2015/2016 навчальному році у ДНЗ.
Парціальні освітні програми використовують з метою доповнення змісту інваріантної та забезпечення змісту варіативної складової Базового компоненту дошкільної освіти
1. «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років (авт. Лохвицька Л. В.).

2. «Казкова фізкультура», програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку (авт.

Ло́хвиця - старовинне місто, центр Лохвицького району Полтавської області. Розташоване на річці Лохвиці (права притока р. Сули) на автошляху Київ-Суми, за 12 км від залізничної станції Сула.

Життєдіяльність - сукупність процесів, які відбуваються у живому організмі, слугують підтримці в ньому життя та є проявами життя. Для життєдіяльності характерний обмін речовин.

Фізика Фі́зика (від грец. φυσικός природний, φύσις природа) - природнича наука, яка досліджує загальні властивості матерії та явищ у ній, а також виявляє загальні закони, які керують цими явищами; це наука про закономірності Природи в широкому сенсі цього слова.

Фізи́чне вихова́ння, фізвихова́ння, фізви́х - педагогічний процес спрямований на фізичний розвиток, функціональне удосконалення організму, навчання основним життєво важливим руховим навичкам, вмінням і зв'язаних із ними знаннями для успішної наступної професійної діяльності.

Єфименко М. М.);

3. «Грайлик», програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт.: Березіна О. М., Гніровська О. З., Линник Т. А.).

4. «Радість творчості», програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку (авт.: Борщ Р. М., Самойлик Д. В.).

5. «Граючись вчимося. Англійська мова», програма для дітей старшого дошкільного віку, методичні рекомендації (авт.: Гунько С., Гусак Л., Лещенко З.).

6. «Веселкова музикотерапія: оздоровчо-освітня робота з дітьми старшого дошкільного віку» (авт.

Музикотерапія (музична терапія) - це процес міжособистісного спілкування, у якому кваліфікований музикотерапевт застосовує музику та всі сторони її впливу - фізичну, емоційну, інтелектуальну, соціальну, естетичну і духовну - з метою покращення чи збереження здоров'я клієнта.

: Малашевська І. А., Демидова С. К.).


Підготовлено до видання:

7. «Горизонтальний пластичний балет (пластик-шоу)». Парціальна програма з фізкультурно-корекційної роботи у ДНЗ за авторською естетико-оздоровчою системою (авт.Єфименко М., Мельніченко Ю.);

8. «Дитина у світі дорожного руху». Програма з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під час дорожного руху (авт. Тимовський О., Репік І.);

9. «Смайлик». Програма з формування основ комп`ютерної грамотності у дітей старшого дошкільного віку (авт. Резніченко І.);

10. «Мудрі шахи». Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи (авт. Семизорова В., Духновська О., Пащенко Л.);

11. «Цікаві шашки». Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шашки (авт. Семизорова В., Романюк О., Дульська Г.);12. «Навчання дітей української мови в дошкільних навчальних закладах національних спільнот».

Навча́льний заклад (осві́тній заклад) - організація, що на постійній і безперервній основі здійснює освітній процес з метою навчання, виховання, розвитку і самовдосконалення особистості.

Програма у структурі навчально-методичного посібника (авт.

Навчальний посібник - видання, яке частково доповнює або замінює підручник у викладі навчального матеріалу з певного предмета, курсу, дисципліни або окремого його розділу, офіційно затверджений як такий.

Структу́ра (лат. structūra, англ. structure, рос. структура, нім. Struktur) - це характеристика складу та просторова картина складу об'єкта, речовини (ізотропна, анізотропна, кристалічна, аморфна, гомогенний чи колоїдний розчин, фазові суміші) взаєморозміщення формацій, частин, деталей, елементів, певний функціональний взаємозв'язок складових частин об'єкта, внутрішня будова.

Богуш А.);

13. «Дитяча хореографія». Програма у структурі навчально-методичного посібника (авт. Шевчук А.).


Скачати 16.52 Kb.

  • «Про себе треба знати, про себе треба дбати»
  • «Грайлик»
  • «Граючись вчимося. Англійська мова»
  • Підготовлено до видання
  • «Дитина у світі дорожного руху».
  • « Мудрі шахи » .
  • «Навчання дітей української мови в дошкільних навчальних закладах