Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПрограма Microsoft

Скачати 274.67 Kb.

Програма Microsoft
Скачати 274.67 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації13.03.2017
Розмір274.67 Kb.
ТипПрограма
  1   2   3   4   5


З

Cover is for


position only
містОгляд можливостей програми
Microsoft Office Communicator 2007 2


Миттєвий пошук потрібних людей 7

Гнучкі можливості зв'язку в єдиному інтерфейсі 17

Зв'язок iз програм, якими ви користуєтеся найчастіше 23

Спільна робота в реальному часі в офісі та в дорозі 31

Висновок 33

Вимоги до системи 34

Огляд можливостей програми
Microsoft Office Communicator 2007


Програма Microsoft® Office Communicator 2007 входить до складу системи Microsoft Office 2007. Microsoft Office — це єдина система програм, серверів і служб, що надає доступний і повний набір засобів для ефективної роботи з інформацією.

Office Communicator 2007 дозволяє спростити зв'язок з іншими людьми за допомогою пристроїв і програм, якими ви користуєтеся найчастіше. Потужна модель присутності, можливості голосового зв'язку на основі програмного забезпечення, обміну миттєвими повідомленнями на рівні підприємства та аудіо- і відеоконференцій за участю кількох контактів надають можливість спілкуватися і працювати з будь-якого місця, де є підключення до Інтернету.

Підприє́мство - самостійний суб'єкт господарювання, зареєстрований компетентним органом державної влади або органом місцевого самоврядування, для задоволення суспільних та особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої, науково-дослідної, торговельної, іншої господарської діяльності в порядку, передбаченому Господарським кодексом України та іншими законами.
Пра́ця - цілеспрямована діяльність людей зі створення матеріальних і духовних благ, необхідних для задоволення потреб кожного індивіда і суспільства в цілому.
Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.
Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.
Миттє́ві повідо́млення або повніше систе́ма о́бміну миттє́вими повідо́мленнями (англ. Instant messaging, скорочено IM) - телекомунікаційна служба для обміну текстовими повідомленнями між комп'ютерами або іншими пристроями користувачів через комп'ютерні мережі (як правило через інтернет).
Завдяки тісній інтеграції з системою Microsoft Office програма Office Communicator 2007 забезпечує зручний зв'язок iз таких програм Office, як Microsoft® Office Outlook® 2007, сайти Microsoft® Office SharePoint® тощо.
Застосунок, застосовна програма, прикладна програма (англ. application, application software; пол. aplikacja; рос. приложение, прикладная программа) - користувацька комп'ютерна програма, що дає змогу вирішувати конкретні прикладні задачі користувача.
Сайт або веб-сайт (від англ. website, місце, майданчик в інтернеті) - сукупність веб-сторінок, доступних у мережі Інтернет, які об'єднані як за змістом, так і за навігацією під єдиним доменним ім'ям. Фізично сайт може розміщуватися як на одному, так і на кількох серверах.
Microsoft Office - офісний пакет, створений корпорацією Microsoft для операційних систем Microsoft Windows, Apple Mac OS X і Apple iOS (на iPad). До складу цього пакету входить програмне забезпечення для роботи з різними типами документів: текстами, електронними таблицями, презентаціями, базами даних тощо.У цьому документі міститься огляд можливостей програми Office Communicator 2007
з детальним описом нових і вдосконалених можливостей.
Докуме́нт - базова теоретична конструкція, яка відноситься до всього, що може бути збережене або представлене, щоб служити як доказ для певної мети.
З метою демонстрації можливостей також наводяться приклади програми Office Communicator 2007 у дії.1

Миттєвий пошук потрібних людей


Завдяки потужній моделі присутності у програмі Office Communicator 2007 можна швидко знайти потрібних людей і визначити найкращій спосіб зв'язку з ними. Нові засоби керування контактами дозволяють контролювати інформацію, яку бачать інші користувачі (наприклад, чи ви працюєте вдома, у клієнта або недоступні). Можна вибрати кількох контактів і розпочати незаплановану конференцію або додати контакт до виклику, перетягнувши ім'я у вікно розмови.
Додавання - бінарна арифметична операція, суть якої полягає в об'єднанні математичних об'єктів.
Контроль (фр. contrôle, от contrerôle - подвійний список): Перевірка, облік, спостереження за чим-небудь. Установи, особи, що перевіряють діяльність будь-якої іншої організації або відповідальної особи, звітність тощо.
Кори́стува́ч - той, хто користується чим-небудь - майном, землею, комп'ютером тощо.
Конференція - заздалегідь заплановане, організоване зібрання людей для обговорення певної проблематики, яка визначена заздалегідь.


 • Миттєве візуальне відображення стану присутності дозволяє визначити, чи контакт доступний, зайнятий, розмовляє по телефону, перебуває на нараді або відсутній, і дізнатися, коли він буде доступний.

 • Підтримка федерації дозволяє працювати з контактами поза межами вашої організації. Цими контактами можуть бути особи з іншої організації, з якою ваша компанія має федеративні стосунки, або користувачі, підключені до загальнодоступних служб миттєвих повідомлень, наприклад Microsoft Windows Live, MSN®, AOL або Yahoo!.
  Організа́ція (від грец. ὄργανον - інструмент) - цільове об'єднання ресурсів для досягнення певної мети.
  Федера́ція (лат. foederatio - об'єднання, союз, спілка) - форма державного устрою, за якої вищі територіальні одиниці держави мають певну юридично визначену політичну самостійність, чим відрізняються від адміністративно-територіальних одиниць унітарної держави.
  Windows - узагальнююча назва операційних систем для ЕОМ, розроблених корпорацією Microsoft. Перші версії були не повноцінними операційними системами, а лише оболонками до ОС MS-DOS. На 2014 рік, за даними сайтів NetApplications та GoStats, Microsoft Windows встановлена більш як на 90% персональних комп'ютерів світу.
  2

 • Функція позначення контактів дозволяє позначати контакти та отримувати автоматичні сповіщення у разі зміни стану присутності цих контактів.

 • Стан присутності встановлюється вручну або автоматично, ґрунтуючись на даних із календаря Outlook, діяльності комп'ютера або відповідно до вашої поточної участі у дзвінку.

 • Рівні доступу дозволяють контролювати, хто може бачити ваші контактні дані. За допомогою рівня доступу «Команда» можна створити преференційну групу контактів, яким дозволено зв'язуватися з вами, навіть якщо ваш стан установлено на Не турбувати.

 • Настройки розташування дозволяють вказати своє поточне розташування (Вдома, В офісі або створити інше розташування).

 • Засоби керування контактами надають широкі можливості контролю над контактами, зокрема використання списку останніх контактів, що містить десять останніх контактів.
  Користува́ння - добування з речей їхніх корисних властивостей (наприклад, збирати врожай, вживати продукти харчування, носити одяг і взуття). Одна з трьох класичних правомочностей власника (нарівні з володінням і розпорядженням).


 • Інтеграція корпоративної групи розсилки дозволяє виконувати пошук корпоративних груп розсилки і додавати їх до списку контактів.

 • Картка контакту містить докладні відомості про кожний контакт і можливі способи зв'язку з ним.

 • Можливість перетягування дозволяє формувати групи контактів, перетягувати імена контактів iз вікна пошуку до списку контактів або додати контакт до виклику шляхом перетягування імені у вікно розмови.

 • Можливість вибору кількох контактів дозволяє ініціювати конференцію з використанням миттєвих повідомлень, телефону або відео шляхом одночасного вибору кількох контактів.

 • Підтримка роумінгу забезпечує доступ до списку контактів з настільного комп’ютера, мобільного пристрою, що використовує програму Microsoft® Office Communicator Mobile, або IP-телефону, на якому встановлено програму Microsoft® Office Communicator Phone Edition.

Гнучкі можливості зв'язку в єдиному інтерфейсі


Програма Office Communicator 2007 дозволяє використовувати способи зв'язку, що є для вас найкращими, у межах єдиного інтерфейсу. Незалежно від того, що конкретно вам потрібно зробити — перейти з розмови з одним абонентом до конференції або переключити конференцію у режим веб-конференції, знадобиться тільки кілька разів клацнути кнопкою миші. Ви також можете скористатися слухавкою або гарнітурою USB, які забезпечують повну функціональність разом із більшою зручністю роботи.

 • Можливість виконання голосових викликів iз текстової розмови дозволяє перейти з сеансу обміну миттєвими повідомленнями у режим голосового виклику, просто натиснувши кнопку виклику у вікні розмови.
  Гарнітура (англ. Typeface, від нім. Garnitur – комплект) - сімейство накреслень шрифтів, що мають загальні стильові особливості та різні деталі рисунку знаків (в деяких випадках гарнітура складається з одного накреслення).
  Функціоналі́зм - архітектурний напрям, різновид раціоналізму, що виник у 1920-х роках у Німеччині. Основні вимоги функціоналізму: обумовленість зовнішнього виду будівлі її конструкцією і внутрішнім плануванням, які, у свою чергу, визначаються її практичним призначенням (функцією).
  Текст (від лат. textus - тканина, з'єднання) - загалом зв'язана і повністю послідовна сукупність знаків. Наука, що вивчає тексти називається герменевтикою.


 • Легкий перехід до відео дозволяє додати відео до стандартного телефонного виклику.

 • Ви маєте можливість негайно перейти до конференції під час сеансу обміну миттєвими повідомленнями або телефонної розмови. Щоб запросити інших учасників, зателефонуйте їм або перетягніть контакти у вікно розмови.

 • Переведіть конференцію в режим веб-конференції та надайте учасникам можливість спільного доступу до слайдів, документів, застосунків або робочого столу. Підключення користувачів до веб-конференції здійснюється за допомогою можливостей конференц-зв'язку Office Communications Server 2007 або служби Microsoft® Office Live Meeting.

 • Параметри голосового виклику дозволяють телефонувати з комп’ютера на комп’ютер або на номер телефону комутованої телефонної мережі загального користування незалежно від того, перебуваєте ви в офісі чи працюєте з віддаленого розташування.
  Телефо́нний но́мер (також номер телефону; англ. phone number) - це послідовність цифр, що були присвоєні абоненту телефонної мережі, набравши котрі на телефоні, можна йому подзвонити (зателефонувати). Абонентський номер виділяється при укладенні договору про надання послуг телефонного зв'язку.


 • Можливість додавання теми та важливості до виклику, який здійснюється за допомогою IP-телефонії, дозволяє проінформувати одержувача стосовно причин і терміновості виклику або миттєвого повідомлення.

 • Гнучкі можливості перенаправлення викликів дозволяють перенаправляти вхідні дзвінки на інші телефонні номери, одночасно телефонувати на мобільний і робочий номери, а також передавати виклики, що залишилися без відповіді.

 • Настройка аудіо та відео автоматично виявляє аудіо- та відеопристрої для голосових і відеовикликів.

 • Підтримка пристроїв USB поширюється на телефонні гарнітури і слухавки,
  а також USB-слухавки з функціями відображення сповіщення про виклик, теми виклику, даних абонента та часу.

Зв'язок iз програм, якими ви користуєтеся найчастіше


Програма Office Communicator 2007 інтегрована з програмами Microsoft Office, з якими ви працюєте кожного дня. Якщо розпочати сеанс обміну миттєвими повідомленнями або IP-виклик з повідомлення електронної пошти Outlook 2007, рядок теми автоматично включатиметься для надання контекстних відомостей одержувачу.
Електро́нна по́шта (англ. e-mail, або email, скорочення від electronic mail) - популярний сервіс в інтернеті, що робить можливим обмін даними будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-, відеофайли, архіви, програми).
Можна відкрити програму Microsoft® Office OneNote® 2007 і робити нотатки під час розмови, а також переглядати створені нотатки за допомогою надійних засобів архівації.

 • Можливості зв'язку iз програм спрощують спільну роботу і підвищують продуктивність. Ви можете відповісти на повідомлення електронної пошти телефонним дзвінком або зв’язатися з автором документа за допомогою програм Microsoft Office, наприклад Outlook 2007 або сайтів SharePoint.

 • Інтеграція з бізнес-застосунками дозволяє додати розширені можливості зв'язку у бізнес-застосунки.

 • Інтеграція з Office OneNote 2007 дозволяє запускати OneNote 2007 під час телефонної розмови або сеансу обміну миттєвими повідомленнями і робити нотатки. Сторінка нотаток автоматично заповнюється іменами учасників. Ці нотатки також доступні в папці «Журнал розмов» у програмі Outlook 2007.

 • Можливості передачі файлів дозволяють швидко передати файл, перетягнувши його до сеансу обміну миттєвими повідомленнями.

 • Можливість використання форматованого тексту в миттєвих повідомленнях дозволяє форматувати текст миттєвих повідомлень, а також копіювати і вставляти текст із програм Microsoft Office зі збереженням вихідного форматування.

 • Сповіщення про вхідну розмову відображає відомості про вхідний дзвінок або миттєве повідомлення, зокрема ім’я абонента, тему виклику, режим зв'язку і чи є виклик запрошенням до конференції. У повноекранному режимі використовуються міні-сповіщення, що не заважають роботі.

 • Архів журналу викликів і розмов дозволяє зберігати записи про текстові бесіди, телефонні дзвінки, пропущені та перенаправлені дзвінки з такими відомостями, як дата та час, тема, імена учасників, а також із замітками, зробленими за допомогою OneNote 2007.

Спільна робота в реальному часі в офісі та в дорозі


Завдяки програмі Office Communicator 2007 ви можете підключатися і працювати з будь-якого місця, де є підключення до Інтернету.

 • Функція доступу з будь-якого розташування3 дозволяє віддалено працювати, не використовуючи віртуальну приватну мережу (VPN) для підключення до корпоративної мережі.

 • Зручний доступ з кількох пристроїв надає можливість одночасного підключення до одного або кількох пристроїв за допомогою тих самих облікових даних.

Програма Office Communicator 2007 у дії

Rebecca Laszlo, як головний менеджер з маркетингу компанії Litware, Inc., інспектує роботу всіх авторів вмісту веб-сайтів, дизайнерів і продюсерів.

Керівни́к, також мéнеджер - найманий робітник, зайнятий професійною організаторською діяльністю в органах керування підприємства, фірми, установи, наділений суб'єктом власності визначеними повноваженнями.
Ма́ркетинг (англ. marketing) - це діяльність, спрямована на досягнення цілей підприємств, установ, організацій шляхом формування попиту та максимального задоволення потреб споживачів.
Дизайн - це творчий метод, процес і результат художньо-технічного проектування промислових виробів, їхніх комплексів і систем, орієнтований на досягнення найповнішої відповідності створюваних об'єктів і середовища загалом потребам людини, як утилітарних, так і естетичних.
Продюсер́ (від англ. producer: лат. produco - виробляю) - фахівець, який бере безпосередню участь у виробництві проекту, регулює (або допомагає регулювати) фінансові, адміністративні, технологічні, творчі або юридичні аспекти діяльності якого-небудь проекту.
Вона працює в головному офісі компанії в Сан-Дієго, Каліфорнія, і щодня спілкується з багатьма виробниками і клієнтами з усього світу. Тепер, коли Rebecca використовує Office Communicator 2007, вона має можливість знаходити потрібних людей і спілкуватися з ними за допомогою способу, який найкраще відповідає її потребам, зокрема обміну миттєвими повідомленнями, аудіо- або відеовикликів та веб-конференцій.


  1   2   3   4   5


Скачати 274.67 Kb.

 • Огляд можливостей програми Microsoft Office Communicator 2007
 • Миттєвий пошук потрібних людей
 • Гнучкі можливості звязку в єдиному інтерфейсі
 • Звязок iз програм, якими ви користуєтеся найчастіше
 • Спільна робота в реальному часі в офісі та в дорозі