Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПрограма предмет Апаратне забезпечення комп’ютерних технологій в електроніці

Скачати 157.58 Kb.

Програма предмет Апаратне забезпечення комп’ютерних технологій в електроніці
Скачати 157.58 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації13.03.2017
Розмір157.58 Kb.
ТипВитяг
  1   2   3РОБОЧА НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА

Предмет Апаратне забезпечення комп’ютерних технологій в електроніці

Спеціалізація “Комп’ютерні технології в електроніці”

Форма навчання Денна

Семестр V
ВИТЯГ З НАВЧАЛЬНОГО ПЛАНУ


№ семестру

К-ть ауд.год.

У тому числі

Консуль-тації

КР

Заліки

Іспити

Л.

П.

ЛР.

V
36

-

36

-

-

5

-

Самостійна робота 76 год.

Електро́ніка (від грец. Ηλεκτρόνιο - електрон) - наука про взаємодію електронів з електромагнітними полями і про методи створення електронних приладів і пристроїв, в яких ця взаємодія використовується для перетворення електромагнітної енергії, в основному для передачі, обробки і зберігання інформації.
Техноло́гія (від грец. τεχνολογια, що походить від грец. τεχνολογος; грец. τεχνη - майстерність, техніка; грец. λογος - (тут) передавати) - наука («корпус знань») про способи (набір і послідовність операцій, їх режими) забезпечення потреб людства за допомогою (шляхом застосування) технічних засобів (знарядь праці).


АНОТАЦІЯ
Зміст дисципліни.
Типи та платформи сучасної обчислювальної техніки. Складові частини ПК, їх фізичні принципи роботи, технічні характеристики та можливості. Сучасні операційні системи та настроювання в їх середовищі складових частин ПК.
Дисциплíна (лат. disciplina - навчання, виховання) - багатозначне поняття.
Електро́нна обчи́слювальна маши́на (скорочено ЕОМ) - загальна назва для обчислювальних машин, що є електронними (починаючи з перших лампових машин, включаючи напівпровідникові тощо) на відміну від електромеханічних (на електричних реле тощо) та механічних обчислювальних машин.
Операційна система Операці́йна систе́ма, скорочено ОС (англ. operating system, OS) - це базовий комплекс програм, що виконує управління апаратною складовою комп'ютера або віртуальної машини; забезпечує керування обчислювальним процесом і організовує взаємодію з користувачем.

  1   2   3


Скачати 157.58 Kb.