Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаПрограма варіативної навчальної дисципліни (за вибором студента) нормативної навчальної дисципліни

Скачати 120.19 Kb.

Програма варіативної навчальної дисципліни (за вибором студента) нормативної навчальної дисципліни
Скачати 120.19 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації16.06.2017
Розмір120.19 Kb.
ТипПрограма
  1   2


Міністерство освіти і науки, МОЛОДІ України

НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ М.П.ДРАГОМАНОВА
ІНСТИТУТ УКРАЇНСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ


Свобода слова і державна інформаційна політика в УкраїніПрограма


варіативної навчальної дисципліни

(за вибором студента)

нормативної навчальної дисципліни

підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Спеціаліста»

напряму 0303 журналістика та інформація

спеціальності 7.03030301 видавнича справа і редагуванняКиїв

2012 рік

РОЗРОБЛЕНО ТА ВНЕСЕНО: кафедрою журналістики Інституту української філології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова

РОЗРОБНИКИ ПРОГРАМИ: В.О. Жадько, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри журналістики.

Ка́федра - базовий структурний підрозділ вищого навчального закладу (його філій, інститутів, факультетів), що проводить навчально-виховну і методичну діяльність з однієї або кількох споріднених спеціальностей, спеціалізацій чи навчальних дисциплін і здійснює наукову, науково-дослідну та науково-технічну діяльність за певним напрямом.
Видавни́ча спра́ва - сфера суспільних відносин, що поєднує в собі організаційно-творчу та виробничо-господарську діяльність юридичних і фізичних осіб, зайнятих створенням, виготовленням і розповсюдженням видавничої продукції.
Доктор філософії ('Ph.D. (іноді: PhD чи DPhil, з лат. Philosophiæ doctor, МФА: [piː eɪtʃ diː]) - науковий ступінь в більшості країн світу, зокрема в Україні (з липня 2016 року). В Україні запровадили науковий ступінь Ph.D.
До́ктор нау́к - вищий науковий ступінь, який присуджують на підставі публічного захисту докторської дисертації.


Вступ

Програма вивчення варіативної навчальної дисципліни “Свобода слова і державна інформаційна політика України” складена відповідно до освітньо-професійної програми підготовки спеціаліста напряму (спеціальності) «0303 журналістика та інформація»Предметом вивчення навчальної дисципліни є практичне функціонування структур, причетних до реалізації інформаційної політики, їх взаємодія із засобами масової комунікації у контексті утвердження таких наріжних принципів журналістики, як свобода слова і преси, а також – практика вироблення та послідовне проведення в життя державної політики в інформаційній сфері, спрямованої на розвиток демократичних свобод та якнайповніше задоволення інформаційних потреб суспільства.
Свобо́да сло́ва - право людини вільно висловлювати свої думки – розглядається прихильниками лібералізму як одна з найважливіших громадянських свобод. Охоплює свободу вираження поглядів як в усній, так і в письмовій формі (свобода преси і ЗМІ); в меншій мірі стосується до політичної і соціальної реклами (пропаганди).
інформаці́йна сфе́ра англ. Software - термін, який має декілька значень: в інформатиці - див. інфосфера. в економіці - сфера економіки, що займається виробництвом, обробкою, зберіганням і розповсюдженням інформації (цифрова дистрибуція) і знань.
Свобо́да - можливість чинити вибір відповідно до своїх бажань, інтересів і цілей на основі знання об'єктивної дійсності.
Медіа У комунікації, ме́діа (англ. media - засоби, способи) - це канали та інструменти; їх використовують, щоб зберігати, передавати й подавати інформацію або дані. Медіа часто згадувано як синонім до масс-медіа або новинних медіа, але в ширшому користуванні вони означають єдине середовище; його використовують, щоб передавати будь-які дані в яких-будь цілях .

Програма навчальної дисципліни складається з таких змістових модулів:

  1. Свобода слова в соціокомунікаційному просторі
Каталог: wp-content -> docs
wp-content -> Ііі міжнародний економічний саміт «Україна І світ. Новий діалог»
wp-content -> Інформація про роботодавців Одеси (перелік відсортований за розміром штату співробітників у місті) Компанія Проекти і технології
wp-content -> Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни: " Програмування мобільних пристроїв " для студентів напряму підготовки
wp-content -> Оголошення про тендер (rfq) Номер rfq: ucbi-062-с дата оголошення: 13 листопада 2015 Кінцевий термін подання: 20 листопада 2015 Опис: Постачання it обладнання для зони митного оформлення в Одесі
wp-content -> О. К. Юдін, директор Інституту комп’ютерних інформаційних технологій, д-р техн наук, професор
wp-content -> Короткий посібник користувача – ukr шановний покупець!
  1   2


Скачати 120.19 Kb.

  • Свобода слова і державна інформаційна політика в Україні