Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаQr-коди як засіб технології м-learning

Скачати 15.66 Kb.

Qr-коди як засіб технології м-learning
Скачати 15.66 Kb.
Дата конвертації15.05.2017
Розмір15.66 Kb.

QR-коди як засіб технології М-learning
Все більше і більше шкіл переходять до мобільного навчання в класі,щоб скористатися новою хвилею електронних пристроїв, які пропонують портативність і зручність використання. Нетбуки, IPADS, стільникові телефони, плеєри, електронні книги все частіше стають інструментами вибору для сьогоднішніх педагогів, і це легко зрозуміти, чому.
Електроніка Електро́ніка (від грец. Ηλεκτρόνιο - електрон) - наука про взаємодію електронів з електромагнітними полями і про методи створення електронних приладів і пристроїв, в яких ця взаємодія використовується для перетворення електромагнітної енергії, в основному для передачі, обробки і зберігання інформації.
Мобільний телефон Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.

Мобільні технології навчання пропонують педагогам гнучкіший підхід до навчання. За допомогою мобільних пристроїв навчання ви зможете зробити все це, і багато іншого.

Смартфо́ни (з англ. smart - розумний, і англ. phone - телефон) - окрема категорія телефонів, які - на відміну від простих стільникових телефонів - мають більше оперативної пам'яті і власний потужний, як для кишенькових пристроїв процесор, працюють під операційною системою Symbian 6.

Оскільки мобільне навчання стає все більш і більш поширеними, ми повинні знайти ефективні способи використання мобільних інструментів в класі.

Мобільне навчання і може бути як інструмент ефективного навчання, наприклад, за допомогою QR-кодів .

QR означає Quick Response (швидка відповідь). Це- штрих-код, як зображення, який приведе вас до конкретного цифрового призначення.

Є безліч безкоштовних QR-коду додатків, щоб завантажити для Android . Просто потрібен пошук. Для того, щоб прочитати QR-коди, все, що вам потрібно, це - телефон з камерою. QR-коди можуть відправити вам посилання, номер мобільного телефону, електронну пошту, SMS, закладки, посилання і багато іншого.

Електронна пошта Електро́нна по́шта або е-пошта (англ. e-mail, або email, скорочення від electronic mail) - спосіб обміну цифровими повідомленнями між людьми використовуючи цифрові пристрої, такі як комп'ютери та мобільні телефони, що робить можливим пересилання даних будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-, відеофайли, архіви, програми).


Як почати працювати з QR-кодами?

• Вам потрібно буде завантажити код для читання QR-додаток на свій смартфон, Ipad, або комп'ютер (кожен з них повинен мати камеру, щоб працювати належним чином.)

• Приклад: Якщо у вас є Iphone, піти в Apple Store і завантажити безкоштовно QR код читача.

Apple Store - мережа фірмових крамниць від корпорації Apple. В крамницях Apple Store здійснюють продаж продуктів Apple, в тому числі: комп'ютери Macintosh, ґаджети iPad, iPod, iPhone, різноманітні аксесуари та програмне забезпечення.

Приклади QR-кодів в класі:

• Посилання на You Tube відеокліпів

Посилання на ShowMe

• Посилання читати вголос

• Посилання на огляд книги

Посилання на веб-сайт

• Посилання на список правопису


Як можно зробити власні QR-коди?

• Є кілька безкоштовних онлайн-генераторів коду QR, де ви можете створити свої власні QR-коди.

• Один з найпростіших сайтів використовувати -http: //www.qrstuff.com

• Виберіть тип даних:

1. Веб-сайт

2. Звичайний текст

3. Адреса електронної пошти

4. E-mail повідомлення

5. SMS повідомлення і т.д.

• Тип вмісту, Приклад: URL веб-сайту (HTTP: // WWW .....)

• Виберіть колір переднього плану

Натисніть клавішу Enter

• Завантаження QR-код

• Зберегти QR-код на Вашому робочому столі.


https://www.plickers.com/assets/images/landingpage/e951a790.plickerskids.jpg


Скачати 15.66 Kb.