Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРайонна рада

Районна рада
Дата конвертації22.04.2017
Розмір26.6 Kb.
ТипРозпорядженняУКРАЇНА
УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧЕРНІГІВСЬКА

РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

21 травня

2014 року

м. Чернігів №

16/16

Про грошову компенсацію батькам

потерпілих внаслідок Чорнобильської

катастрофи дітей, які не відвідують

дитячі дошкільні заклади на 2014 рік
На виконання пункту 12 частини 1 статті 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», пункту 2 статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.

Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).
Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
Постанова Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.
1992 року № 258 «Про норми харчування та часткову компенсацію вартості продуктів для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», пункту 9 Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.09.2005 року № 936 та наказу Міністерства соціальної політики України від 07.04.
Соціа́льна полі́тика - комплекс заходів державного та недержавного характеру, спрямованих на виявлення, задоволення і узгодження потреб та інтересів громадян, соціальних груп, територіальних громад.
Кабінет Міністрів України Кабіне́т Міні́стрів Украї́ни - вищий орган у системі органів виконавчої влади України. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених Конституцією України.
Міністерство соціальної політики України Міністерство соціальної політики України - утворене 9 грудня 2010 року шляхом реорганізації Міністерства праці та соціальної політики України.
2014 року № 196 «Про встановлення розмірів грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2014 рік».
Ї́жа - все, що споживає людина й інші живі істоти для підтримки життя; харчі. Речовини, що їх організм отримує з навколишнього середовища, є для нього будівельним матеріалом і джерелом енергії.

1. Затвердити середній розмір вартості харчування одного дітодня в дошкільних закладах Чернігівського району для виплати грошової компенсації батькам потерпілих дітей, якщо діти не перебувають на повному державному забезпеченні і не відвідують дитячі дошкільні заклади (не перебувають в обліковому складі цих закладів) згідно розрахунку, що додається:

- діти до 3-х років – 6 грн.;

- діти від 3-х до 6-ти років – 7,28 грн.


2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації

(Луговій В.М.):

2.1 Виплачувати грошові компенсації в зазначених розмірах по вікових категоріях батькам потерпілих дітей, які не перебувають на повному державному забезпеченні, не відвідують дитячі дошкільні заклади, до вступу їх до школи (не старше 8-ми років).
2.2 Виплату грошових компенсацій, затверджених цим розпорядженням, проводити з 01.01.2014 року, щомісячно, за рахунок коштів Державного бюджету України, передбачених на виконання державних програм соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за КПКВ 2501200 “Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” за напрямком «Компенсація сім`ям з дітьми та видатки на безплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Державний бюджет - це система грошових відносин, яка виникає між державою, з одного боку, і підприємствами, фірмами, організаціями та населенням, з іншого, з метою формування та використання централізованого фонду грошових ресурсів для задоволення суспільних потреб.

2.3 Виплату грошової компенсації батькам потерпілих дітей, які не перебувають на повному державному забезпеченні і не відвідують дитячі дошкільні заклади, проводити на підставі довідки сільської (селищної) ради про те, що потерпіла дитина проживає на території сільської (селищної) ради і не відвідує дитячий дошкільний заклад (не перебуває в його обліковому складі).
3. Дане розпорядження винести на затвердження чергової сесії районної ради.
4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Горбаня А.Т.

В.о. голови районної Голова районної радидержавної адміністрації

А.М.Кругол А.М.Дуденко  • ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
  • Закону України
  • Кабінету Міністрів України
  • Державного бюджету України