Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРеферат на тему: linux

Скачати 103.44 Kb.

Реферат на тему: linux
Скачати 103.44 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації10.03.2017
Розмір103.44 Kb.
ТипРеферат
  1   2


Реферат

на тему:
LINUX
Зміст


  1. Історія Linux .

  2. Системні характеристики .

  3. Настройте свій BIOS .

  4. Створення загрузочної дискети .

  5. Що не підтримується .

  6. Модеми .

  7. Диски і розділи .

  8. Настройка принтера .

  9. Боротьба з проблемами системи .

9.1. Проблема загрузки засобів інсталяції .

9.2. Проблеми входу в систему .1. Історія Linux

Linux - багатозадачна і широко користувальна операційна система для бізнесу , науки і індивідуального програмування .

Програмування - процес проектування, написання, тестування, зневадження і підтримки комп'ютерних програм. Програмування поєднує в собі елементи інженерії (існує навіть відповідна спеціальна галузь інженерії - програмна інженерія (англ. software engineering)

Індивідуалі́зм (фр. individualisme) Напрям в етиці, соціології, політиці, філософії, який, на противагу колективізму, розвиток особистості вважає метою і змістом історичного процесу. Риса світогляду, яка характеризується самопротиставленням окремого індивіда колективові і суспільству. І.

Операційна система Операці́йна систе́ма, скорочено ОС (англ. operating system, OS) - це базовий комплекс програм, що виконує управління апаратною складовою комп'ютера або віртуальної машини; забезпечує керування обчислювальним процесом і організовує взаємодію з користувачем.

Linux належить до сімейства UNIX - подібних операційних систем , яка може працювати на комп’ютерах Intel 80386 , 80486 і Pentium .

Пра́ця - цілеспрямована діяльність людей зі створення матеріальних і духовних благ, необхідних для задоволення потреб кожного індивіда і суспільства в цілому.

Рекомендовані конфігурації комп’ютерів :

мінімально - Intel 80386 DX 40MHz/4Mb(RAM)/80Mb(HDD);

рекомендовано - Pentium 100MHz/16Mb/540Mb;

оптимально - Pentium 133MHz/32Mb/1Gb.
Linux може любий вищеназваний персональний комп’ютер перетворити в робочу станцію . Бізнесмени інсталюють Linux в сітях машин , які використовують операційну систему для обробки даних в сфері фінансів , медицини , в теленомунікаціях і т.д.

Підприє́мець, також ділови́к - особа, яка професійно займається підприємницькою діяльністю - приватним виробництвом, торгівлею, посередництвом, наданням послуг;

UNIX - одна із самих популярних в світі операційних систем завдяки тому , що її супроводжує і розповсюджує велике число компаній .


Linux - вільно розповсюджувана версія UNIX , спочатку була розроблена Лінусом Торвальдсом ( Linus Torvalds ) . Linux був створений за допомогою багатьох UNIX-програмістів і інтузіастів із Internet , тих , хто має достатньо практики і здатності розвивати систему . Ядро Linux не використовує коди AT&T або якого небуть другого частного істочника , і більшість програм Linux розроблені в рамках проекта GNU із Free Software Foundation в Cambridge , Massachusetts .

Більшість - велика частина чого-небудь, або кількісне переважання прихильників якоїсь ідеї чи рішення над їхніми противниками. Вважається найпершою засадою демократичного способу прийняття спільних рішень, головною й необхідною умовою обрання кандидата на виборну посаду.

Лінус Бенедікт Торвальдс (швед. Linus Benedict Torvalds; народився 28 грудня 1969 у Гельсінкі, Фінляндія) - фінський програміст шведського походження, започаткував розробку ядра операційної системи Лінукс, є її головним архітектором, а також автор найвідомішої розподіленої системи керування версіями файлів Git.

Ядро Linux Ядро Linux - ядро UNIX-подібної операційної системи. Розповсюджується під ліцензією GNU General Public License (GPL), і розробляється людьми з усього світу, що дозволило йому стати одним із найвидатніших прикладів відкритого програмного забезпечення та увійти до числа наймасштабніших проектів з розробки програмного забезпечення: версія 4.

Але в нього внесли свою частку також програмісти всього світу .
Відносно появи Linux версії 0.01 ніколи не робилось ніяких офіційних заяв . Початкові тексти 0.

Текст (від лат. textus - тканина, з'єднання) - загалом зв'язана і повністю послідовна сукупність знаків. Наука, що вивчає тексти називається герменевтикою.

01 не давали навіть нормального виконуваного кода : вони фактично складалишь із набору заготовок для ядра і мовчки пропонували , що ви маєте доступ до Minix-машини , щоб мати можливість компілювати їх і удосконалювати .

Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.


5-го жовтня 1991 року Лінус об’явив першу " офіційну " версію Linux , версія 0.02. Знову це розглядалось як створення якоїсь хакерської системи . Основна увага - створення ядра . Ніякі питання підтримки роботи з користувачем, документування, тиражування і т. д.

Наклад, тираж - загальна кількість примірників видання однієї назви.

Докуме́нт - базова теоретична конструкція, яка відноситься до всього, що може бути збережене або представлене, щоб служити як доказ для певної мети.

Кори́стува́ч - той, хто користується чим-небудь - майном, землею, комп'ютером тощо.

навіть не обговорювались . Здається , що і сьогодні група Linux-систів рахує ці питання другорядними по порівнянню з " справжнім програмуванням " – розвитком ядра .
Після версії 0.03 Лінус ривком перейшов до нумерації версії 0.10 , так як над проектом стало працювати багато людей . Після декількох послідовних переглядів версій , Лінус присвоїв черговій версії номер 0.95 , щоби цим самим відобразити свої враження про те , що скоро імовірна уже "офіційна" версія . Це було в березні 1992 р. Приблизно через півтора роки - в грудні 1993 версія ядра все ще була Linux 0.99.pl14 – наближаючись до 1.0. А на даний момент версія ядра - 1.2.
Сьогодніі Linux – це повноцінна ОС сімейства UNIX , готова працювати з X Windows , TCP/IP , Emacs, UUCP , mail і USENET . Практично всі найголовніші програмні пакети були поставлені і на Linux , для Linux тепер доступні і комерційні пакети . Все більше різного обладнання підтримується по порівнянню з початковим ядром . Багато людей тестували Linux на 486-му і встановили , що він досить схожий з робочими станціями Sun Microsystems і Digital Equipment Corporation .

Обла́днання (устаткування) (англ. equipment, нім. ausrüstung) f) - сукупність пристроїв, механізмів, приладів, інструментів або конструкцій, що використовуються в певній сфері діяльності, або з певною метою.

Digital Equipment Corporation Digital Equipment Corporation (DEC) - американська комп'ютерна компанія, була заснована в 1957 році Кеном Олсеном і Харланом Андерсоном.
  1   2


Скачати 103.44 Kb.

  • 1. Історія Linux