Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРеферат з інформатики Об’єктно-орієнтоване програмування у порівнянні з традиційними способами програмування ооп має ряд переваг. Головна з них полягає в тому, що ця концепція найбільшою мірою

Реферат з інформатики Об’єктно-орієнтоване програмування у порівнянні з традиційними способами програмування ооп має ряд переваг. Головна з них полягає в тому, що ця концепція найбільшою мірою
Сторінка1/3
Дата конвертації10.03.2017
Розмір96 Kb.
ТипРеферат
  1   2   3

Реферат з інформатики

Об’єктно-орієнтоване програмування


У порівнянні з традиційними способами програмування ООП має ряд переваг. Головна з них полягає в тому, що ця концепція найбільшою мірою відповідає внутрішній логіці функціонування операційної системи (ОС) Windows.
Конце́пція (лат. conceptio - розуміння) - система поглядів, те або інше розуміння явищ і процесів; єдиний, визначальний задум.
Операційна система Операці́йна систе́ма, скорочено ОС (англ. operating system, OS) - це базовий комплекс програм, що виконує управління апаратною складовою комп'ютера або віртуальної машини; забезпечує керування обчислювальним процесом і організовує взаємодію з користувачем.
Програма, що складається з окремих об'єктів, прекрасно пристосована до реагування на події, що відбуваються в ОС. До інших переваг ООП можна віднести високу надійність коду і можливість повторного використання відпрацьованих об'єктів.

У цій главі розглядаються способи реалізації основних механізмів ООП у Object Pascal і Delphi: • поняття об'єкта, класу і компонента;
  Наді́йність - властивість технічних об'єктів зберігати у часі в установлених межах значення всіх параметрів, які характеризують здатність виконувати потрібні функції в заданих режимах та умовах застосування, технічного обслуговування, зберігання та транспортування.
  Компоне́нт (від лат. componens, родовий відмінок componentis - складаючий) - складова частина, елемент чого-небудь.
  Про́даж - це оплатна передача майна однією особою у власність іншій особі.
  Механі́зм (грец. μηχανή mechané - машина) - система тіл, що призначена для перетворення руху одного або декількох тіл у потрібний рух інших тіл. Механізм складає основу більшості машин і застосовується в різноманітних технічних об'єктах.
  Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.
  Object Pascal - об'єктно-орієнтована мова програмування, нащадок Pascal, більш відома як основна мова програмування середовища Delphi.


 • основні механізми ООП: інкапсуляція, спадкування і поліморфізм;
  Спадкува́ння - перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців) (ст.1216 ЦК України).


 • особливості реалізації об'єктів;

 • взаємодія властивостей і методів.

Матеріал глави розрахований на читача, що має представлення про саму мову Object Pascal, його операторах і основних можливостях.

Каталог: book -> basic
book -> “Інформаційні управляючі системи та технології” 080402 “Інформаційні технології проектування” Одеса 2010
book -> Е. М. Пройдаков, Л. А. Теплицький
book -> Десять кроків до професійної українізації програм
book -> Програма Microsoft Office Publisher 2007 Пригадайте!
book -> Програма Microsoft Office Publisher 2007 Пригадайте!
book -> Методичні вказівки до лабораторної роботи №3 з дисципліни «Веб проектування»
book -> Людина. Комп’ютер. Комунікація
book -> Теоретичні основи інформатики
basic -> Basic-программисты
  1   2   3