Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРішення № від 20 року Про звернення до Національної ради України

Скачати 26.94 Kb.

Рішення № від 20 року Про звернення до Національної ради України
Скачати 26.94 Kb.
Дата конвертації28.04.2017
Розмір26.94 Kb.
ТипРішення

Проект

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ІІ позачергова сесія VII скликання

РІШЕННЯ № ___

від ___ __________ 20___ рокуПро звернення до Національної ради України

з питань телебачення і радіомовлення щодо

позбавлення телеканалів із проросійською

позицією ліцензії на трансляцію

Розглянувши пропозиції депутатів Львівської обласної ради від депутатської фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП», відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 19, 46 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», Львівська обласна рада


ВИРІШИЛА:
1.
Місце́ве самоврядува́ння - право та змога органів місцевого самоврядування в межах закону здійснювати регулювання й управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення.
Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).
Львівська область Льві́вська о́бласть - адміністративно-територіальна одиниця на заході України. Є однією з трьох областей історично-культурного регіону Галичина, частиною Карпатського єврорегіону. Одна з найрозвиненіших областей країни в економічному, туристичному, культурному та науковому напрямках.
Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
Львівська обласна рада - представницький орган місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст, у межах повноважень, визначених Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» й іншими законами, а також повноважень, переданих їм сільськими, селищними, міськими радами.
Прийняти звернення до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо позбавлення телеканалів із проросійською позицією ліцензії на трансляцію (звернення додається).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову обласної ради.

Голова обласної ради Олександр ГАНУЩИН

ЗВЕРНЕННЯ

до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо позбавлення телеканалів із проросійською позицією

ліцензії на трансляцію
Війна за Україну, її незалежність та самостійність насправді почалась ще задовго до анексії Криму та й, зрештою, задовго до Революцій. І хоч починалася вона без зброї, вбитих та поранених, проте була не менш жорстокою та призвела до сьогоднішніх втрат ­– смерті тисяч патріотів України на сході держави.

Це війна за українську Україну, за можливість позбутися совкових кайданів, які продовжують нам нав'язувати ті, хто ніяк не змириться, що Україна – Незалежна! Сьогодні, у час новітніх технологій, однією з найсильніших зброй у всьому світі є, безумовно, інформація, телебачення, інтернет. І нам прикро спостерігати, що український інформаційний простір – після стількох років боротьби – і далі вщент заповнений продуктом північного сусіда – новітнього окупанта.

Інформаці́йний про́стір (англ. Information space) - сукупність результатів семантичної діяльності людства.


Українські телеканали, не соромлячись, транслюють виступи російських артистів, які закликають до повалення України, підтримують анексію Криму та війну на Сході України.
Окупація Автономної Республіки Крим та м. Севастополя Росією - збройна агресія Росії, спрямована на насильницьке протиправне відторгнення Кримської автономії та Севастополя від України та їх приєднання до Російської Федерації на правах суб'єктів Російської Федерації, що було здійснено протягом березня 2014 року.
Пропагують їхню творчість у Новорічні ніч, ніч, коли тисячі людських облич звернені до телеекранів.


А чи не спопеліли б від сорому перед рідним народом і світовою спільнотою ті телеканали, які своїми бездуховними, примітивними і явно зросійщеними передачами і фільмами намагаються вбити в голову українцям комплекс меншовартості, висміяти і віднести до маргінесу все справді українське – пісню, слово, культуру?!!

Неймовірною наругою над нацією став новорічний ефір телеканалу "Інтер" – огидна вдавана радість, зарозумілість та бундючність російських артистів ще довго щемітимуть у серцях наших співвітчизників.

Телеканал "Інтер" ніколи не вирізнявся патріотичною позицією та проукраїнськими ефірами, варто лише згадати їхні новинні ефіри під час Революції Гідності.
Компле́кс меншова́ртості, також почуття́ меншова́ртості - прояв непристосованої структури особистості, що страждає від відчуття переваги оточуючих над нею. Комплекс виникає внаслідок помилок чи невдач і суттєво впливає на поведінку людини.
Революція Гідності (також Київський Майдан, Майдан у Києві, Євромайдан та Єврореволюція) - політичні та суспільні зміни в Україні з 21 листопада 2013 до лютого 2014 року, викликані спротивом проти відходу політичного керівництва країни від законодавчо закріпленого курсу на Європейську інтеграцію та подальшою протидією цьому курсу.
Не змінилась їхня інформаційна політика й сьогодні. Більше того – керівництво каналу є послідовним у своєму баченні України як держави повністю залежної від Росії, без власної культури, мови та, зрештою, гідності.


Саме тому ми, депутати Львівської обласної ради, вимагаємо від Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення негайно позбавити телеканал «Інтер» ліцензії на трансляцію, а винних у порушенні Конституції України і Закону України «Про телебачення і радіомовлення» притягти до відповідальності.
Конститу́ція Украї́ни - Основний закон держави України. Ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття. На пам'ять про прийняття Конституції в Україні щорічно святкується державне свято - День Конституції України.

Прийнято на IІ позачерговій сесії Львівської обласної ради VІІ скликання26.01.2016 року


Скачати 26.94 Kb.

  • Закону України «Про місцеве самоврядування
  • ЗВЕРНЕННЯ до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо позбавлення телеканалів із проросійською позицією
  • ліцензії на трансляцію
  • Революції Гідності
  • Конституції України