Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРішення 17 січня 2017 року №4 Про якість пасажирських перевезень в місті Дубно

Скачати 33.67 Kb.

Рішення 17 січня 2017 року №4 Про якість пасажирських перевезень в місті Дубно
Скачати 33.67 Kb.
Дата конвертації25.04.2017
Розмір33.67 Kb.
ТипРішення

У
КРАЇНА


ДУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

17 січня 2017 року №4
Про якість пасажирських перевезень

в місті Дубно

Заслухавши інформацію начальника муніципальної дружини Греля О.С. про якість пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в місті Дубно, керуючись ст.40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Дубенської міської ради
ВИРІШИВ:
1.
Місце́ве самоврядува́ння - право та змога органів місцевого самоврядування в межах закону здійснювати регулювання й управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення.
Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
Ду́бенська міська́ ра́да - орган місцевого самоврядування в Рівненській області. Адміністративний центр - місто обласного значення Дубно.
Інформацію начальника муніципальної дружини Греля О.С. взяти до відома (додається).

2.Перевізникам, що здійснюють пасажирські перевезення у м.Дубно забезпечити в повному обсязі виконання обов'язків передбачених Правилами надання послуг автомобільного транспорту:

- контролю за технічним станом автобусів;


  • забезпечення культури обслуговування пасажирів та безпеки пасажирів;

  • дотримання визначеного законодавством режиму праці та відпочинку водіїв;

  • дотримання санітарного стану транспортних засобів;
    Транспорт Тра́нспорт (від лат. trans - portare) - сукупність засобів, призначених для переміщення людей, вантажів, сигналів та інформації з одного місця в інше.


  • наявності візуальної інформації для пасажирів.

3.Рекомендувати перевізникам та водіям в салонах автобусів здійснювати прослуховування української музики та місцевих регіональних радіостанцій.
Українська музика Украї́нська му́зика починає свій відлік з часів Київської Русі і в своєму розвитку охоплює практично всі типи музичного мистецтва - народну і професійну, академічну і популярну музику. Нині українська музика в її різноманітності звучить в Україні та далеко за її межами, вона й далі розвивається в народній та професійній традиціях, вона є предметом вивчення науковців.

4.Працівникам муніципальної дружини забезпечити контроль за виконанням водіями графіків руху автобусів.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Мосійчука Р.А.


Міський голова В.Антонюк

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про стан пасажирських перевезень по м.Дубно

Згідно ст.7 Закону України “Про автомобільний транспорт” забезпечення організації пасажирських перевезень на міських маршрутах загального користування покладається на виконавчий орган міської ради відповідного населеного пункту.

Згідно ст.6 цього Закону орган місцевого самоврядування формують мережу міських автобусних маршрутів загального користування і здійснюють у межах своїх повноважень контроль за дотриманням законодавства у сфері автомобільного транспорту на відповідній території.

Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).
Населений пункт Населений пункт - населене місце (оселище, селище, поселення), первинна одиниця розселення людей у межах однієї забудованої земельної межі (городище (град), місто, містечко, селище міського типу, село, хутір, станиця та ін.).
Органи місцевого самоврядування - «виборні та інші органи територіальних громад, наділені повноваженнями вирішувати питання місцевого значення».

З метою контролю за роботою пасажирського транспорту рішенням Дубенської міської ради від 28 липня 1998р. № 54 була створена міська муніципальна дружина, яка функціонує на даний час.

Перевезення пасажирів у місті здійснюють на 31 автобусному маршруті загального користування згідно затверджених виконкомом графіків руху. Контролюється виконання графіків руху диспетчерською службою муніципальної дружини та керівництвом муніципальної дружини.

В разі виявлення порушень графіка руху водієм, з ним та перевізником, водій якого порушив графік руху, проводиться робота, вони попереджуються про недопущення подібного в подальшому.

Необхідно визнати, що незавжди прийняті міри впливу до порушників-водіїв є ефективними, тому що якихось штрафних санкцій до порушників працівники муніципальної дружини не можуть приймати.

Щоденно на автобусних маршрутах працює 31 автобус. Рух автобусів починається о 05год. та закінчується о 23.30.

Протягом роботи автобусів щоденно перевозиться близько 18 тис.пасажирів, в т.ч. певні категорії пільговиків перевозяться безкоштовно, незважаючи на те, що в державному бюджеті на 2016 та і на 2017 роки також не передбачена компенсація перевізникам за безкоштовне перевезення.

Державний бюджет - це система грошових відносин, яка виникає між державою, з одного боку, і підприємствами, фірмами, організаціями та населенням, з іншого, з метою формування та використання централізованого фонду грошових ресурсів для задоволення суспільних потреб.
Необхідно віддати належне, що за перевезення школярів у 2016р міською радою виплачена компенсація перевізникам, а на 2017р передбачена також компенсація за перевезення школярів та деяких категорій пільговиків.

Зважаючи на великий обсяг перевезень пасажирів за рік, є випадки скарг окремих пасажирів, на якість перевезень, а саме на коректне поводження окремих водіїв до пасажирів, порушення окремих пунктів Правил надання послуг пасажирського транспорту, а саме дотримання розкладу руху автобуса, бути охайно одягненим, чемно поводитись з пасажирами, оголошувати зупинки, не розмовляти по телефону під час руху, вчасного закриття дверей і т.д.

Скарги на дії водіїв та перевізників, що надходять, розглядаються працівниками муніципальної дружини та надається оцінка роботи водіїв.

Відповіді на заяви заявники отримують вчасно, в яких вказуються міри прийняті до водія та перевізника. Повторних скарг за весь рік не поступало.Робата інспекторів диспетчерського пункту по контролю виконання графіку руху водіями та своєчасної заміни автобусів здійснюється оперативно у взаємодії з перевізниками.


Начальник муніципальної

дружини О.Грель


Скачати 33.67 Kb.

  • Закону України
  • Міський голова В.Антонюк І Н Ф О Р М А Ц І Я про стан пасажирських перевезень по м.Дубно Згідно ст.7 Закону України
  • Начальник муніципальної дружини О.Грель