Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРішення 18 березня 2016 року №5-6/2016 Про граничні суми витрат на придбання

Скачати 28.99 Kb.

Рішення 18 березня 2016 року №5-6/2016 Про граничні суми витрат на придбання
Скачати 28.99 Kb.
Дата конвертації18.05.2017
Розмір28.99 Kb.
ТипРішенняПРИЛУЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА КІВЕРЦІВСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ


 1. РІШЕННЯ

18 березня 2016 року

№ 5-6/2016
Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів
Відповідно до ст.

Ківерцівський район Кі́верцівський райо́н - район Волинської області. Районний центр: Ківерці. Утворений район 27 січня 1940 року, в сучасних межах згідно з Указом Президії Верховної Ради УРСР від 8 грудня 1966 року. Населених пунктів - 75, сільських рад - 24, селищних - 2, міська - 1, районна - 1.
Мобільний телефон Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.
25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Постанови Кабінету Міністрів України „Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету№ 332 від 04.04.
Органи державної влади - це ланка (елемент) механізму держави, що бере участь у виконанні функцій держави й наділений при цьому владними повноваженнями.
Мобільна телефонія (англ. mobile telephony) - Впровадження переносних телефонних пристроїв у сучасний побут. Дослідження вказують, що мобільна телефонія суттєво впливає на зміни у способі життя і мисленні сучасних людей.
Місце́ве самоврядува́ння - право та змога органів місцевого самоврядування в межах закону здійснювати регулювання й управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення.
Державний бюджет - це система грошових відносин, яка виникає між державою, з одного боку, і підприємствами, фірмами, організаціями та населенням, з іншого, з метою формування та використання централізованого фонду грошових ресурсів для задоволення суспільних потреб.
Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
2001 зі змінами
, сільська рада


в и р і ш и л а:


 1. Затвердити граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів Прилуцькою сільською радою (додаються).

 2. Установити, що Прилуцька сільська рада, здійснює витрати на придбання легкових автомобілів, придбання і утримання мобільних телефонів за наявності бюджетних асигнувань на зазначені цілі у кошторисах та відсутності простроченої кредиторської заборгованості на останню звітну дату як за загальним, так і за спеціальним фондами місцевого бюджету.
  В 1895 році відбулися автомобільні перегони за маршрутом Париж-Бордо-Париж на відстань 1150 кілометрів. З-поміж учасників першим прибув на фініш через 48 годин і 47 хвилин двомісний «Папар-Лавассор» (3,5 к.с.). За кермом сидів його конструктор Еміль Лавассор. Коли він виліз із машини, то вигукнув: «Яке то було божевілля! Я летів із швидкістю 30 кілометрів за годину!».
  Автомобіль Автомобі́ль, авто́ (від грец. αὐτός - сам і лат. mobilis - той, що рухається) - самохідна колісна машина, яка приводиться в рух встановленим на ній двигуном і призначена для перевезення людей, вантажу, буксирування транспортних засобів, виконання спеціальних робіт та перевезення спеціального устаткування безрейковими дорогами.
  Прилу́цька сільська́ ра́да - орган місцевого самоврядування у Ківерцівському районі Волинської області з адміністративним центром у с. Прилуцьке.


 3. Установити, що Прилуцька сільська рада укладає договори оренди легкових автомобілів, вартість яких не перевищує граничних сум витрат, затверджених цим рішенням.
  Більшість автомобілів ділиться на правокермові і лівокермові.


 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, соціально-культурного розвитку, регуляторної діяльності, запобігання корупції та врегулювання конфлікту інтересів, депутатської діяльності, етики та регламенту.
  Конфлікт інтересів - правове поняття; ситуація, за якої сторона, що укладає угоду, потенційно може одержати безпосередню вигоду, здійснюючи дії, які завдають збиток іншій стороні.

Сільський голова В.А.АрчибасовОгребчук

Додаток

до рішення сільської ради № 5-6/2016 від 16.03.2016
ГРАНИЧНІ СУМИ ВИТРАТ 
на придбання легкових автомобілів, меблів,

іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів,

придбання і утримання мобільних телефонів Прилуцькою сільською радою
Сума, гривень за одиницю

Легкові автомобілі для сільського голови Прилуцької сільської ради

60000

Мобільний телефон:
придбання

1200

утримання (на місяць)

1500

Персональний комп'ютер (системний блок, монітор, клавіатура, маніпулятор "миша"), ноутбук

13000

Комплект меблів для:
службового кабінету сільського голови Прилуцької сільської ради

6500

Меблі для обладнання робочих місць працівників:
стіл письмовий

800

крісло офісне

800

стілець

300

шафа для одягу

1200

шафа для паперів

1100

сейф

2000

стіл для комп’ютера

800

Теле- і радіоапаратура, відеотехніка для службових кабінетів

5000


Примітка. Затверджені граничні суми витрат призначені для придбання комплектних легкових автомобілів, меблів, обладнання, устаткування, а не окремих деталей (предметів).


Скачати 28.99 Kb.

 • Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, компютерів, придбання і утримання мобільних телефонів
 • Закону України „Про місцеве самоврядування
 • Прилуцька сільська рада
 • ГРАНИЧНІ СУМИ ВИТРАТ на придбання легкових автомобілів
 • Примітка.