Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРішення для виходу підприємств України на рівень міжнародних стандартів якості Прес-реліз 10. 04. 2006

Скачати 21.03 Kb.

Рішення для виходу підприємств України на рівень міжнародних стандартів якості Прес-реліз 10. 04. 2006
Скачати 21.03 Kb.
Дата конвертації03.04.2017
Розмір21.03 Kb.
ТипРішенняВиставка «Електроніка і промислова автоматизація» — технології та рішення для виходу підприємств України на рівень міжнародних стандартів якості

Прес-реліз 10.04.
Міжнародний стандарт - стандарт розроблений міжнародною організацією стандартизації. Найвідомішою з них є International Organization for Standardization. Міжнародний стандарт можна застосовувати прямо, чи модифікувати для кращої відповідності місцевим умовам.
2006

10 квітня у виставковому виставочнім центрі центру,центрові «КиївЕкспоПлаза» в рамках Тижня промислових технологій 2006 розпочала свою роботу перша міжнародна виставка «Електроніка і промислова автоматизація», організатором якої виступає компанія «Євроіндекс». Виставка проходить за підтримки Українського союзу промисловців і підприємців.

Виставка «Електроніка і промислова автоматизація» відбувається вперше, але вона вже має свою історію. Її експозиція обєднує два тематичних напрямкиелектронні компоненти, що були представлені на виставці «Електронні компоненти», яка традиційно проходила в рамках Тижня промислових технологій, та промислову автоматизацію, що протягом багатьох років була представлена на найбільшій міжнародній промисловій виставці України «elcomUkraine — енергетика, енергозбереження, електротехніка». Передумовою для такого розвитку стало промислове зростання України, інвестиції у технічне переозброєння українських підприємств на базі новітніх електронних та інформаційних технологій.

Експозиція виставки демонструє повний спектр компонентів, технологій та рішень для промислової автоматизації. Понад 60 компаній з України, Данії, Польщі, Росії, Туреччини та Федеративної Республіки Німеччини представляють 229 торговельних марок.

Інформаційні технології Інформаці́йні техноло́гії, ІТ (використовується також загальніший / вищий за ієрархією термін інформаційно-комунікаційні технології (Information and Communication Technologies, ICT) - сукупність методів, виробничих процесів і програмно-технічних засобів, інтегрованих з метою збирання, опрацювання, зберігання, розповсюдження, показу і використання інформації в інтересах її користувачів.
Німеччина Німе́ччина (нім. Deutschland) - країна в Центральній Європі, демократична федеративна республіка. Офіційна назва - Федерати́вна Респу́бліка Німе́ччина (нім. Bundesrepublik Deutschland, МФА: [ˈbʊndəsʁepuˌbliːk ˈdɔʏtʃlant]).
Серед учасників виставки «Електроніка і промислова автоматизація» такі провідні компанії: ITC Electronics, RELPOL, VD MAIS, «БІС-Електронікс», «Віаком», «Інкомтех», «ІНКОМТЕХ-ПРОЕКТ», «ЛОГІКОН», «Мегапром», «Сімметрон-Україна», «Скіф Контрол», СЕА, «ХОЛІТ Дейта Сістемс» та інші.

Майданчиком для живого спілкування фахівців та обговорення актуальних професійних проблем стануть заходи ділової програми виставки, серед яких:  • семінар «Промислова автоматизація: компоненти, технології, рішення»;

  • шоста міжнародна конференція «Використання TRACE MODE для створення АСУ та управління виробництвом: теорія и практика»;

  • тематичні семінари та презентації від учасників виставки.

Сподіваємось, що виставка «Електроніка і промислова автоматизація», що стартує цього року, стане для спеціалістів унікальним джерелом професійної інформації про сучасні засоби та системи автоматизованого управління підприємством та його технологічними процесами, про сфери їх використання та успішний досвід реалізації завдань автоматизації, а технології, представлені в її експозиції, сприятимуть виводу українських підприємств на рівень міжнародних стандартів якості.
Технологі́чний проце́с - це впорядкована послідовність взаємопов'язаних дій та операцій, що виконуються над початковими даними до отримання необхідного результату.

Найповнішу інформацію про заходи виставки та поточні події ви завжди отримаєте у прес-центрі, а також в Інтернеті на сайті www.asutp.euroindex.ua.

Контактна особа: Марина Клішина, PR-менеджер, компанія «Євроіндекс».

E-mail: klishina@eindex.kiev.ua, тел.: (044) 461-9303 або 537-0671 (прес-центр на виставці).


Скачати 21.03 Kb.

  • «Електроніка і промислова автоматизація»
  • Федеративної Республіки Німеччини
  • « Промислова автоматизація: компоненти, технології, рішення » ; шоста міжнародна конференція «
  • Контактна особа