Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРішення івано-Франківської міської ради (сімнадцятої сесії) шостого демократичного скликання

Скачати 139.31 Kb.

Рішення івано-Франківської міської ради (сімнадцятої сесії) шостого демократичного скликання
Скачати 139.31 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації11.05.2017
Розмір139.31 Kb.
ТипРішення
  1   2РІШЕННЯ

Івано-Франківської міської ради


(сімнадцятої сесії)

шостого демократичного скликання
Від 08.12.2011 р. №509-17
Про Порядок надання дозволів
на відключення будинків, стояків будинків
та окремих житлових приміщень
від мереж централізованого опалення
та гарячого водопостачання
в м.
Систе́ма централізо́ваного теплопоста́чання- сукупність джерел теплової енергії потужністю понад 20 Гкал/год, магістральних та місцевих (розподільчих) теплових мереж. Обслуговується теплосервісною організацією.
Водопостачання Водопостача́ння - постачання води належної якості та кількості населенню, промисловим підприємствам тощо.
Івано-Франківську
Відповідно до Цивільного кодексу України від 18.03.2004 р. № 1618-IV; законів України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004 р. № 1875-IV, «Про теплопостачання» від 02.06.2005 р. № 2633-IV, «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 р. № 280/97-ВР; постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води i водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води i водовідведення» від 21.07.2005 р.
Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).
Цивільний кодекс - систематизований законодавчий акт, що містить розміщені за певною системою норми цивільного права. При цьому може використовуватись як інституційна система, так і пандектна система.
Місце́ве самоврядува́ння - право та змога органів місцевого самоврядування в межах закону здійснювати регулювання й управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення.
Кабінет Міністрів України Кабіне́т Міні́стрів Украї́ни - вищий орган у системі органів виконавчої влади України. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених Конституцією України.
№ 630, «Про затвердження Правил користування тепловою енергією» від 03.10.2007 р. № 1198; наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку відключення житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання» від 22.11.2005 р.
Житло́во-комуна́льні по́слуги - результат господарської діяльності, спрямованої на забезпечення умов проживання та перебування осіб у жилих і нежилих приміщеннях, будинках і спорудах, комплексах будинків і споруд відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил.
Будинок Буди́нок - вид будівлі із внутрішнім наземним простором (приміщеннями), що створена та використовується людьми.
№ 4, міська рада
вирішила:

1. Затвердити Порядок надання дозволів на відключення житлових будинків від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання в м. Івано-Франківську (додаток 1).

2. Затвердити склад міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання (додаток 2).

3. Рішення виконавчого комітету «Про створення постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання» від 23.04.2009 р. №179 з наступними змінами вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови, директора департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку М.

Житлово-комунальне господарство - галузь, а вірніше, сукупність галузей, що забезпечують життя і роботу населення країни в нормальних умовах, а також постачання підприємств галузей народного господарства необхідними ресурсами води, газу, тепла й електроенергії.
Саєвича, постійну комісію міської ради з питань планування, фінансів, цін та бюджету (Р. Онуфріїва) та постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку (І. Прокопіва).

Міський голова Віктор Анушкевичус


  1   2


Скачати 139.31 Kb.

  • Цивільного кодексу
  • Віктор Анушкевичус