Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРішення від 17. 04. 2013 №147 м. Житомир Про погодження заяви про наміри тов "Українська наукова екологічна компанія"

Скачати 15.87 Kb.

Рішення від 17. 04. 2013 №147 м. Житомир Про погодження заяви про наміри тов "Українська наукова екологічна компанія"
Скачати 15.87 Kb.
Дата конвертації03.04.2017
Розмір15.87 Kb.
ТипРішення

 

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ


від 17.04.2013 № 147

м. Житомир


Про погодження заяви про наміри

ТОВ “Українська наукова екологічна

компанія” та надання дозволу на експлуатацію

об'єкта поводження з небезпечними

відходами по вул.Селецькій,35 в м.Житомирі
Розглянувши заяву про наміри Товариства з обмеженою відповідальністю "Українська наукова екологічна компанія" відновити експлуатацію об'єкта поводження з небезпечними відходами, а саме: виробничого майданчика для збирання, зберігання люмінесцентних ламп і ртутьвмісних приладів та технологічного обладнання для їх оброблення (демеркуризації) по вул.

Люмінесце́нтна (флуоресцентна) ла́мпа, лампа денного світла - газорозрядне джерело світла, світловий потік якого визначається в основному світінням люмінофорів під впливом ультрафіолетового випромінювання розряду: широко застосовується для загального освітлення, оскільки світлова віддача і термін служби в кілька разів більший, ніж у ламп з ниткою розжарювання того ж призначення.
Селецькій,35 в м.Житомирі та беручи до уваги, що виробничі площі, споруди і технологічне обладнання, яке заявник взяв в оренду у Товариства з обмеженою відповідальністю "Замкове", упродовж двадцяти років використовувалися для цієї цілі, відповідно до ст.27,40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.21 Закону України "Про відходи", ст.19 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1.
Місце́ве самоврядува́ння - право та змога органів місцевого самоврядування в межах закону здійснювати регулювання й управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення.
Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).
Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
Довкілля, або бюрократично навко́лишнє приро́дне середо́вище - всі живі та неживі об'єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині (наприклад, навколишнє середовище країни). Сукупність абіотичних та біотичних факторів, природних та змінених у результаті діяльності людини, які впливають на живий світ планети.
Погодити заяву про наміри Товариства з обмеженою відповідальністю “Українська наукова екологічна компанія” та надати дозвіл на експлуатацію об'єкта поводження з небезпечними відходами по вул.Селецькій,35 в м.Житомирі.

2. Надати право підпису заяви про наміри Товариства з обмеженою відповідальністю “Українська наукова екологічна компанія” першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В.

3. Товариству з обмеженою відповідальністю “Українська наукова екологічна компанія” інформувати міськвиконком про початок виконання операцій у сфері поводження з небезпечними відходами.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В.Міський голова В.М.Дебой


Скачати 15.87 Kb.