Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРішення від 20. 11. 2012 №373 Про спорудження меморіального комплексу воїнам-інтернаціоналістам у парку Слави

Рішення від 20. 11. 2012 №373 Про спорудження меморіального комплексу воїнам-інтернаціоналістам у парку Слави
Дата конвертації11.05.2017
Розмір17.2 Kb.
ТипРішення


 ХЕРСОНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


РІШЕННЯ

Від 20.11.2012 № 373

Про спорудження меморіального комплексу воїнам-інтернаціоналістам у парку Слави

На виконання Угоди про взаємодію і співробітництво між виконавчим комітетом Херсонської міської ради та Херсонською міською організацією Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) від 14.02.2012, враховуючи результати конкурсу на кращий проект меморіального комплексу загиблим воїнам-інтернаціоналістам у парку Слави, проведеного за розпорядженням міського голови від 09.03.2006 № 199-р, рекомендації архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури департаменту містобудування та землекористування міської ради, витяг з протоколу її засідання від 05.06.2012 № 9, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.09.

Постанова Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.

2004 №1181 «Деякі питання спорудження (створення) пам'ятників і монументів», керуючись підпунктом 7 пункту «а» статті 30, підпунктом 7 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:
 1. Спорудити меморіальний комплекс воїнам-інтернаціоналістам у парку Слави у м.

  Місце́ве самоврядува́ння - право та змога органів місцевого самоврядування в межах закону здійснювати регулювання й управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення.

  Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.

  Херсоні (далі – меморіальний комплекс).

 2. Визначити замовником спорудження Херсонську міську організацію Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (далі – Спілка ветеранів Афганістану).

 3. Рекомендувати Спілці ветеранів Афганістану (Міщенко В.В.):

3.1.  Забезпечити виконання проектних робіт зі спорудження меморіального комплексу та робіт із його встановлення у 2012-2013 роках.

3.2.  Меморіальний комплекс передати в комунальну власність територіальної громади міста. 1. Управлінню комунальної власності міської ради (Степанян Р.Е.) забезпечити передачу меморіального комплексу на баланс комунального підприємства «Гарантія».

 2. Управлінню громадських зв’язків міської ради висвітлити зміст даного рішення в засобах масової інформації, а відділу інформаційного та програмного забезпечення міської ради (Букін О.В.

  Комуна́льне підприє́мство - юридична особа, заснована на власності відповідної громади.

  Комуна́льна вла́сність - одна з трьох форм власності (поряд з державною та приватною). Також, поряд з державною власністю це одна з двох форм публічної власності.

  Територіальна громада Територіа́льна грома́да - «жителі, об'єднані постійним проживанням у межах села, селища, міста, що є самостійними адміністративно-територіальними одиницями, або добровільне об'єднання жителів кількох сіл, що мають єдиний адміністративний центр».

  Засоби масової інформації (ЗМІ), мас медіа (Mass media) - преса (газети, журнали, книги), радіо, телебачення, інтернет, кінематограф, звукозаписи та відеозаписи, відеотекст, телетекст, рекламні щити та панелі, домашні відеоцентри, що поєднують телевізійні, телефонні, комп'ютерні та інші лінії зв'язку.

  ) опублікувати його на офіційному сайті міста.

  Сайт або веб-сайт (від англ. website, місце, майданчик в інтернеті) - сукупність веб-сторінок, доступних у мережі Інтернет, які об'єднані як за змістом, так і за навігацією під єдиним доменним ім'ям. Фізично сайт може розміщуватися як на одному, так і на кількох серверах. 3. Відповідальність за виконання рішення покласти на Спілку ветеранів Афганістану (Міщенко В.В.).

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Котенкова В.М.

Міський голова В.В.Сальдо


 • Закону України «Про місцеве самоврядування