Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРозглянувши клопотання підприємств, установ та організацій, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та регулювання земельних відносин від 22. 01

Скачати 73.97 Kb.

Розглянувши клопотання підприємств, установ та організацій, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та регулювання земельних відносин від 22. 01
Скачати 73.97 Kb.
Дата конвертації06.04.2017
Розмір73.97 Kb.

Про дозвіл на розроблення документації із землеустрою щодо оформлення права землекористування підприємствами, установами та організаціями


Розглянувши клопотання підприємств, установ та організацій, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та регулювання земельних відносин від 22.01.2014 (протокол № 86), від 29.01.2014 (протокол № 87), від 05.02.2014 (протокол № 88), від 12.03.2014 (протокол № 90), від 19.03.2014 (протокол № 91), від 09.04.2014 (протокол № 92), від 14.05.2014 (протокол № 94), від 11.06.2014 (протокол № 95), керуючись статтями 12, 92, 93, 120, 123, 124 Земельного кодексу України, статтями 20, 22, 50, 56 Закону України «Про землеустрій», пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
В И Р І Ш И Л А :
1.
Місце́ве самоврядува́ння - право та змога органів місцевого самоврядування в межах закону здійснювати регулювання й управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення.
Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).
Земельні відносини - це суспільні відносини щодо володіння, користування і розпорядження землею.
Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
Земельний кодекс України (ЗКУ) - основний нормативно-правовий акт земельного законодавства України, ухвалений Верховною Радою України 25 жовтня 2001 року (№ 2768-III).
Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок, у зв’язку з набуттям права власності на об’єкти нерухомого майна:

1.1.

Нерухо́мість, нерухоме майно (англ. Real Property, Real Estate) - земельні ділянки, а також будівлі, споруди чи інше майно, безпосередньо пов'язане землею, тобто об'єкти, переміщення яких неможливе без нанесення значної шкоди його вартості і призначенню.
Земе́льна діля́нка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами (Земельний кодекс України. Стаття 79).
Пра́во вла́сності (в об'єктивному розумінні) - це сукупність правових норм, які регулюють відносини, пов'язані з володінням, користуванням і розпорядженням власником належним йому майном на свій розсуд і у своїх інтересах, усуненням усіх третіх осіб від протиправного втручання у сферу його володіння цим майном, а також обов'язки власника не порушувати прав та законних інтересів інших осіб.
Товариству з обмеженою відповідальністю «ХЕЛС», – орієнтовною площею 0,1647 га, із земель, наданих в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Старгейт», по пров. Янтарному, 4, під адміністративно-складською будівлею та складськими приміщеннями.

1.2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Партнер Дістрібьюшн», – орієнтовною площею 0,0207 га, із земель, наданих у постійне користування приватній фірмі «Піонер», по вул. Філатова, 32-а, під магазин-павільйон.

1.3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Праймконтракт», – орієнтовною площею 0,5372 га, із земель постійного користування акціонерного товариства закритого типу «Молодіжний житловий комплекс», по просп.

Акціонерне товариство (англ. Joint-stock company, нім. Aktiengesellschaft) - один з різновидів господарських товариств. Акціонерним товариством визнається комерційна організація, статутний капітал якої розділений на визначене число акцій, що засвідчують права та обов'язки учасників товариства ( акціонерів ).
Адмірала Сенявіна, 43, під розміщення виробничої бази.

1.4. Товариству з обмеженою відповідальністю «Югнефтетранс», – орієнтовною площею 0,4200 га, із земель, наданих в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Фірмово-промисловий комплекс «Корабел», на Карантинному острові, 1, під виробничо-складськими приміщеннями.

1.5. Товариству з обмеженою відповідальністю «Югнефтетранс», – орієнтовною площею 1,6325 га, із земель постійного користування Херсонського суднобудівного заводу, на Карантинному острові, 1, під виробничим комплексом.

Каранти́нний острів - острів у пониззі Дніпра, входить до складу земель Херсонської міської ради. Нині на території острова розташований мікрорайон Корабел.
ВАТ Херсонський суднобудівний завод (ХСЗ) - суднобудівне підприємство, одне з найбільших в Україні, знаходиться в Херсоні. Засновано в 1951 році.

1.6. Приватному акціонерному товариству «Південь Інвест Буд», – орієнтовною площею 0,6031 га, із земель, наданих в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Південь Інвест Буд», по вул. Перекопській, 164-а, під комплексом нежитлових виробничих будівель.

1.7. Малому приватному підприємству фірмі «Ерідон», – орієнтовною площею 1,7626 га, із земель постійного користування Херсонського державного підприємства матеріально-технічного забезпечення «Херсонресурси», по Миколаївському шосе, 5 км, під виробничою базою та складськими приміщеннями.

Державне підприємство (ДП) - підприємство, засноване на державній власності, в тому числі казенне підприємство.

1.8. Товариству з обмеженою відповідальністю «БІЛД СТРІТ», – орієнтовною площею 0,1327 га, із земель постійного користування приватного підприємця Горловської Н.Б., по вул. 9-го Січня, 19, під адміністративно-господарчою будівлею з офісними та торговими приміщеннями.

1.9. Публічному акціонерному товариству «Укрнафта», – орієнтовною площею 0,1240 га, із земель, наданих в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Оптіма-Юг» та земель комунальної власності, по пров. Янтарному, 2-а, під автозаправною станцією.

1.10. Товариству з обмеженою відповідальністю «Фірма Мілано», – орієнтовною площею 0,4720 га, із земель комунальної власності, по вул. Тельмана, 2, під складський комплекс.

1.11. Приватному акціонерному товариству «Приват», приватному акціонерному товариству «Бізнес-центр Київ», товариству з обмеженою відповідальністю «Істейтальянс», приватному підприємству «Ельдорадо», приватному підприємству «ТФ «Кардінал», – орієнтовною площею 0,5542 га, із земель комунальної власності, по просп. Ушакова, 43, під адміністративно-побутовою будівлею.

1.12. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Полякова-23», – орієнтовною площею 0,0661 га, із земель комунальної власності, по вул. Полякова, 23, під житловим будинком та територією для обслуговування.

2. Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок:

2.1. Товариству з обмеженою відповідальністю «Роде», – орієнтовною площею 0,3941 га, із земель, що перебувають у нього в оренді, по вул. Нафтовиків, 7, під видатковий склад засобів захисту рослин.

Багатоквартирний будинок Багатоквартирний будинок - жилий будинок з трьома і більше квартирами. Багатоквартирний будинок може також мати нежитлові приміщення, які є самостійними об’єктами нерухомого майна.
Буди́нок - вид будівлі із внутрішнім наземним простором (приміщеннями), що створена та використовується людьми.
За́хист росли́н (або контроль шкідників) - це комплекс заходів, які спрямовані на зменшення втрат урожаю та запобігання погіршенню стану рослин сільськогосподарського та іншого призначення, багаторічних і лісових насаджень, дерев, чагарників, рослинності закритого ґрунту, продукції рослинного походження через шкідників, хвороби, бур'яни.

2.2. Приватному акціонерному товариству «МТС Україна», – орієнтовною площею 0,0080 га, із земель комунальної власності, в мікрорайоні Янтарному, під розміщення базової станції стільникового зв’язку.

3. Дати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), у зв’язку з переходом права власності на об’єкти нерухомого майна:

3.1.

Базова станція В радіозв'язку ба́зова ста́нція - це системний комплекс приймально-передавальної апаратури, що здійснює централізоване обслуговування групи кінцевих абонентських пристроїв.
Техні́чна документа́ція - система графічних і текстових документів, необхідних і достатніх для безпосереднього використання на усіх стадіях життєвого циклу продукції (конструюванні, виготовленні та експлуатації промислових виробів; при проектуванні, зведенні і експлуатації будівель і споруд; при розробці технологічних процесів виробництва; при розробці та використанні програмного забезпечення).
 Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Домоседово», – площею 1,0316 га, із земель, наданих в оренду приватному підприємству «Поліекспо», по вул. 40 років Жовтня, 181-а, під багатоквартирний житловий будинок та обслуговування прибудинкової території.

3.2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Комерційний центр», –площею 0,0435 га, із земель, наданих в оренду акціонерному товариству закритого типу «Комерційний центр», по просп. 200-річчя Херсона, 9, під розміщення ринку «Північний».

3.3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Комерційний центр», –площею 0,0292 га, із земель, наданих в оренду акціонерному товариству закритого типу «Комерційний центр», по просп. 200-річчя Херсона, 9, під розміщення ринку «Північний».

3.4. Товариству з обмеженою відповідальністю «Комерційний центр», –площею 0,0226 га, із земель, наданих в оренду акціонерному товариству закритого типу «Комерційний центр», по просп. 200-річчя Херсона, 9, під розміщення ринку «Північний».

3.5. Приватній виробничо-комерційній фірмі «АРСО», – площею 0,5938 га, із земель, наданих в оренду закритому акціонерному товариству «Лелека», по вул. Нафтовиків, 4-а, під автотранспортним підприємством.

3.6. Державній установі «Херсонський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України», – площею 0,9095 га, із земель постійного користування Херсонської обласної санітарно-епідеміологічної служби, по вул. Уварова, 3, під будівлями та спорудами Державної установи «Херсонський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».

3.7. Товариству з обмеженою відповідальністю «Б’ЮТІ ТРЕЙД ПРОДАКШН», – площею 0,4737 га, із земель, наданих в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Крайтекс-Сервіс», по вул. 10-ій Західній, 22, під базу для оптової торгівлі непродовольчими товарами.

Гу́ртова торгі́вля (також о́птова торгі́вля) - діяльність із придбання і відповідного перетворення товарів для наступної їхньої реалізації підприємствам роздрібної торгівлі, іншим суб'єктам підприємницької діяльності, але не стандартному кінцевому споживачу.

3.8. Державній установі «Херсонський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України», – площею 0,0428 га, із земель постійного користування Херсонської портової санітарно-епідеміологічної станції, по вул.

Санітарно-епідеміологічна станція (СЕС) - основна спеціалізована установа санітарно-епідеміологічної служби. Перша СЕС у Росії створена Федором Ерісманом у 1891 році для вивчення санітарно-епідеміологічного стану у Москві та її околицях.
 Петренка, 87, під адміністративною будівлею.

3.9. Товариству з обмеженою відповідальністю «Ріелті Менеджмент», – площею 0,3737 га, із земель, наданих в оренду приватній виробничо-комерційній фірмі «Оскар», по вул. Молодіжній, 5, під оптово-роздрібним комплексом з парковкою автомобілів.

3.10. Товариству з обмеженою відповідальністю «Офіспартнер», – площею 0,2608 га, із земель комунальної власності, по вул. 9-го Січня, 15, під адміністративною будівлею.

3.11. Товариству з обмеженою відповідальністю «Офіспартнер», – площею 0,2771 га, із земель комунальної власності, по вул. Поповича, 19-а, під гаражами та складом.

3.12. Державній установі «Херсонський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України», – площею 0,7631 га, із земель постійного користування Херсонської міської санітарно-епідеміологічної станції, по просп. Ушакова, 54, під адміністративну будівлю та бактеріологічну лабораторію.
4. Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки:

4.1 Громаді Української православної церкви Свято-Касперівської ікони Божої Матері м.

Землекористування - поняття, яке має декілька значень і використовується, як іменник та дієслово.
Православ'я або Православне християнство - збірний термін, який включає в себе Православну церкву та Давньосхідні православні церкви.
 Херсона (мікрорайон «Корабел»), – орієнтовною площею 0,1028 га, із земель, наданих їй в оренду, по вул. Дорофєєва, № 17, під церкву.

4.2. Парафії Собору Трьох Святих Таврійської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви м. Херсона, – орієнтовною площею 0,2534 га, із земель, наданих їй в оренду та земель комунальної власності, на розі вул. Блюхера та Космічної, під будівництво храму.

4.3. Херсонській державній морській академії, – орієнтовною площею 0,5188 га, із земель державної власності, на площі ім. Ю. Тутушкіна (площі Жовтневій), 6, під учбово-лабораторною базою Херсонської державної морської академії.

Херсонська державна морська академія (ХДМА), донедавна Херсонський державний морський інститут (ХДМІ) - державний вищий навчальний заклад Херсону IV рівня акредитації з підготовки спеціалістів для морського та річкового транспорту України.

4.4. Херсонській державній морській академії, – орієнтовною площею 1,6857 га, із земель державної власності, по вул. 40 років Жовтня, 25, під учбово-лабораторною базою Херсонської державної морської академії.

4.5. Херсонській державній морській академії, – орієнтовною площею 0,3142 га, із земель державної власності, по вул. Червонофлотській, 122, під учбово-лабораторною базою Херсонської державної морської академії.

4.6. Комунальному підприємству «Сервіс-Центр», – орієнтовною площею 0,2200 га, із земель комунальної власності, по Бериславському шосе (навпроти відкритого акціонерного товариства «Херсонські комбайни»), під автостоянку.

Ват (Вт, W, англ. watt) - одиниця вимірювання потужності у СІ.

4.7. Комунальному підприємству «Сервіс-Центр», – орієнтовною площею 0,1350 га, із земель комунальної власності, на розі просп. Георгія Димитрова та вул. І. Вазова, під автостоянку.

4.8. Комунальному підприємству «Сервіс-Центр», – орієнтовною площею 0,1837 га, із земель комунальної власності, по Бериславському шосе (біля спецмайданчика управління ДАІ УМВС у Херсонській області), під автостоянку.

Херсо́нська о́бласть - область у південній частині України, у межах Причорноморської низовини. На північному заході межує з Миколаївською, на півночі - з Дніпропетровською, на сході - із Запорізькою областями України, на півдні з Автономною Республікою Крим.

4.9. Херсонській державній морській академії, – орієнтовною площею 0,2543 га, із земель державної власності, по вул. Р.Люксембург, 16, під будівлями та спорудами гуртожитку Херсонської державної морської академії.

4.10. Міському комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона», – орієнтовною площею 0,0900 га, із земель постійного користування Херсонського державного технічного університету, по вул. Миру, в районі Бериславського шосе, під будівництво артезіанської свердловини з першим поясом зони строгого санітарного режиму.

Артезіанська свердловина - бурова свердловина, яку пробурено для експлуатації підземних вод, причому вода якої піднімається від водоносного горизонту під природним тиском.

4.11. Херсонській державній морській академії, – орієнтовною площею 0,5141 га, із земель державної власності, по просп. Ушакова, 42, під будівлями та спорудами гуртожитку Херсонської державної морської академії.

4.12. Квартирно-експлуатаційному відділу міста Херсона, – орієнтовною площею 0,2200 га, із земель державної власності, по вул. Радянській, 21, під будівлями та спорудами Херсонського обласного військового комісаріату.
4. Керівникам підприємств, установ та організацій, зазначеним у пунктах 1 - 4 цього рішення, протягом шести місяців з моменту прийняття даного рішення надати до міської ради погоджену документацію із землеустрою.

5. Управлінню громадських зв’язків міської ради (Міхєєва О.В.) висвітлити зміст даного рішення у засобах масової інформації, а відділу інформаційного та програмного забезпечення міської ради (Букін В.О.

Військо́вий комісаріа́т (Військкомат) - орган місцевого військового управління в СРСР, а потім у республіках колишнього СРСР, відповідальний за військово-мобілізаційну та обліково-призовну роботу.
Засоби масової інформації (ЗМІ), мас медіа (Mass media) - преса (газети, журнали, книги), радіо, телебачення, інтернет, кінематограф, звукозаписи та відеозаписи, відеотекст, телетекст, рекламні щити та панелі, домашні відеоцентри, що поєднують телевізійні, телефонні, комп'ютерні та інші лінії зв'язку.
) опублікувати його на офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів.
Сайт або веб-сайт (від англ. website, місце, майданчик в інтернеті) - сукупність веб-сторінок, доступних у мережі Інтернет, які об'єднані як за змістом, так і за навігацією під єдиним доменним ім'ям. Фізично сайт може розміщуватися як на одному, так і на кількох серверах.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та регулювання земельних відносин (Варущик Т.Л.) та директора департаменту містобудування та землекористування міської ради.

Міський голова В.В.Миколаєнко

Скачати 73.97 Kb.

  • Земельного кодексу України
  • Херсонського суднобудівного заводу
  • Херсонської державної морської академії