Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРозпорядження 21 травня 2012 року м. Чернігів №184

Скачати 68.24 Kb.

Розпорядження 21 травня 2012 року м. Чернігів №184
Скачати 68.24 Kb.
Дата конвертації11.05.2017
Розмір68.24 Kb.
ТипРозпорядженняУкраїна


ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

21 травня

2012 року

м. Чернігів №

184


Про заходи у зв’язку з 70-ми
роковинами Корюківської трагедії

На виконання Указу Президента України від 22 вересня 2011 року № 925 «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії», постанови Верховної Ради України від 21 жовтня 2011 року № 3965-VI «Про вшанування пам’яті жертв Корюківської трагедії під час Другої світової війни» було проведено Міжнародну наукову конференцію «Актуальні проблеми партизансько-підпільного руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни», завершено роботу щодо визначення ескізного проекту Меморіального комплексу в м.
Корюківська трагедія - масове вбивство 6700 жителів села Корюківка (нині місто в Чернігівській області України), здійснене 1-2 березня 1943 року загонами СС, угорської військової жандармерії в ході Другої світової війни.
Ескі́зний прое́кт (англ. Preliminary design) - проектна конструкторська документація, яка містить принципові конструктивні рішення і дає загальне уявлення про будову та принцип дії виробу, а також дані, що визначають його відповідність призначенню.
Дру́га світова́ війна́ - наймасштабніша світова війна в історії людства. Почалася 1 вересня 1939 і тривала 2 194 дні до 2 вересня 1945, коли на борту лінкора «Міссурі» підписано капітуляцію Японської імперії перед союзними державами.
Наукова конференція - форма організації наукової діяльності, при якій дослідники (не обов'язково вчені чи студенти) представляють і обговорюють свої роботи. Зазвичай заздалегідь (в інформаційному листі або стендовій оголошенні) повідомляється про тему, час і місце проведення конференції.
Ука́з Президе́нта Украї́ни - це правовий акт глави держави, який видається з найважливіших питань, віднесених до його компетенції. Укази можуть мати як нормативний, так і ненормативний (правозастосовний характер).
Постанова Верховної Ради України - нормативно-правовий акт, що приймається Верховною Радою України.
 Корюківці та створено комунальний заклад «Музейно-меморіальний комплекс пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами».

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2012 року № 235-р «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії» та з метою вшанування пам'яті знищеного фашистськими окупантами у березні 1943 року в м.

Населений пункт - населене місце (оселище, селище, поселення), первинна одиниця розселення людей у межах однієї забудованої земельної межі (городище (град), місто, містечко, селище міського типу, село, хутір, станиця та ін.).
Кабінет Міністрів України Кабіне́т Міні́стрів Украї́ни - вищий орган у системі органів виконавчої влади України. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених Конституцією України.
 Корюківці мирного населення, виховання в українському суспільстві шанобливого ставлення до подвигу й жертовності попередніх поколінь:

1.

Українське суспільство - це таке суспільство, яке самовизначається як кровно-духовна спільнота українського походження і будує своє життя за українським стилем.
 Затвердити план з підготовки та проведення в області заходів у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії (додається).

2. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук затвердити відповідні плани заходів у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії на місцях та забезпечити їх виконання.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Тканка В.М.
Голова обласної
державної адміністрації В.М. Хоменко

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови облдержадміністрації

21 травня 2012 року № 184


ПЛАН
з підготовки та проведення в області заходів у зв’язку
з 70-ми роковинами Корюківської трагедії

1. Спорудити у м. Корюківці Меморіальний комплекс пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами (далі — Меморіальний комплекс): • забезпечити проведення тендерів та відповідно до вимог законодавства визначити генеральних проектувальника і підрядника з виконання робіт з проектування та спорудження Меморіального комплексу;

 • забезпечити розроблення ескізного проекту та проектно-кошторисної документації на спорудження Меморіального комплексу, в тому числі на проведення робіт з благоустрою прилеглої території;

Головні управління облдержадміністрації: житлово-комунального господарства, культури, туризму і охорони культурної спадщини;
Прое́ктно-кошто́рисна документа́ція (рос. проектно-сметная документация, англ. design specifications and estimates, designing estimates; нім. Entwurfs- und Kostenunterlagen f pl) - комплекс документів, що визначають місце будівництва (реконструкції) майбутнього об'єкта, його архітектурне, планувальне і конструктивне рішення, потребу в кадрах, будівельних матеріалах, машинах і обладнанні, коштах.
Житлово-комунальне господарство - галузь, а вірніше, сукупність галузей, що забезпечують життя і роботу населення країни в нормальних умовах, а також постачання підприємств галузей народного господарства необхідними ресурсами води, газу, тепла й електроенергії.
Культу́рна спа́дщина - сукупність успадкованих людством від попередніх поколінь об'єктів культурної спадщини, результат духовної і матеріальної діяльності. 1963 року створена загальноєвропейська федерація Europa Nostra з метою популяризації і захисту культурної спадщини та природного середовища Європи.
управління облдержадміністрації: містобудування та архітектури, капітального будівництва,
Корюківська райдержадміністрація, КП «Музейно-меморіальний комплекс пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами» Чернігівської обласної ради (за згодою)


Протягом 2012 — 2013 років

 • провести роботи зі спорудження Меморіального комплексу та благоустрою прилеглої території.

Головні управління облдержадміністрації:
житлово-комунального господарства, культури, туризму і охорони культурної спадщини, головне управління Держкомзему в області;
Капітальне будівництво - це діяльність держави, юридичних і фізичних осіб, спрямована на створення нових та модернізацію наявних основних фондів виробничого і невиробничого призначення.
Чернігівська область Черні́гівська о́бласть - область у північно-східній частині України. Межує на заході з Київською, на півночі - з Гомельською областю Республіки Білорусь і з Брянською областю Російської Федерації, на сході - з Сумською, на півдні - з Полтавською областями України.
Охоро́на культу́рної спа́дщини - комплекс заходів з обліку (виявлення, наукове вивчення, класифікація, державна реєстрація), захисту, збереження, належного утримання, відповідного використання, консервації, реставрації, реабілітації та музеєфікації об'єктів культурної спадщини.

управління облдержадміністрації: містобудування та архітектури, капітального будівництва,
Корюківська райдержадміністрація, КП «Музейно-меморіальний комплекс пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами» Чернігівської обласної ради (за згодою)


Протягом 2012 — 2013 років
2. Забезпечити проведення робіт з благоустрою та впорядкування м. Корюківки, зокрема:

 • ремонту доріг загального користування на під’їзді до м. Корюківки;

Головне управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, Служба автомобільних доріг у Чернігівській області,
Корюківська райдержадміністрація


Протягом 2012 року

 • реконструкції та благоустрою центральних вулиць м. Корюківки;

Головне управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, управління містобудування та архітектури облдержадміністрації,
Корюківська райдержадміністрація


Протягом 2012 року

 • робіт з пошуку та перепоховання останків жертв Корюківської трагедії;

Головні управління облдержадміністрації:
житлово-комунального господарства, культури, туризму і охорони культурної спадщини,
Корюківська райдержадміністрація


Протягом 2012—2013 років


 • ремонту приміщення Корюківського районного будинку культури.

Головні управління облдержадміністрації:
культури, туризму і охорони культурної спадщини, житлово-комунального господарства;
управління містобудування та архітектури облдержадміністрації,
Корюківська райдержадміністрація


Протягом 2012 року

3. Організувати проведення: • комплексу дослідницьких робіт з вивчення трагічних подій періоду фашистської окупації території України у 1941—1944 роках;
  Терито́рія України - суша, води, надра і повітряний простір, що знаходяться в межах державного кордону України.


Головне управління культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації, Державний архів Чернігівської області, комунальний заклад «Пошукове агентство по створенню науково-документальних серіалів „Книга Пам’яті” та „Реабілітовані історією”», Національна академія наук (за згодою), Український інститут національної пам’яті (за згодою),
Корюківська райдержадміністрація


Протягом 2012—2013 років

 • реконструкції Корюківського районного історичного музею, оновлення його музейної експозиції.
  Історичний музей - музейний заклад, колекції якого розкривають історію розвитку певного явища, події, історичного періоду, географічної одиниці, установи чи видатної особистості. За законом України про музейну справу історичні музеї поділяються на загальноісторичні, військово-історичні, історії релігії, історико-побутові, археологічні та етнографічні.
  Нан Нан (фр. Nans) - муніципалітет у Франції, у регіоні Франш-Конте, департамент Ду. Населення - 90 осіб (2011).
  Державний архів Чернігівської області - розташовується в культовій споруді Чернігова - «Будинку архієпископа», що на Дитинцю.


Головне управління культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації,
Корюківська райдержадміністрація


Протягом 2012 року

4. Опублікувати: • списки населених пунктів Чернігівської області, знищених фашистськими окупантами разом з мирним населенням;

Головне управління культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації, управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, Державний архів Чернігівської області, комунальний заклад «Пошукове агентство по створенню науково-документальних серіалів „Книга Пам’яті” та „Реабілітовані історією”», Український інститут національної пам’яті (за згодою)

Протягом 2012—2013 років

 • збірник документів і матеріалів про Корюківську трагедію;

Головне управління культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації, управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, Державний архів Чернігівської області, Український інститут національної пам’яті (за згодою),
Корюківська райдержадміністрація


Протягом 2012—2013 років

 • збірник матеріалів всеукраїнської наукової конференції «Актуальні проблеми партизансько-підпільного руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни», яка відбулася 14 грудня 2011 року у м. Корюківці.

Головне управління культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації, управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, Корюківська райдержадміністрація

Протягом 2012  року

5. Підготувати тематичні теле- і радіопередачі, публікації у тематичних рубриках у друкованих ЗМІ, створити цикл документальних передач про Корюківську трагедію з подальшою трансляцією в ефірі ОДТРК «Сівер-Центр», регіональних, державних, комунальних та приватних ТРК.Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, Український інститут національної пам’яті (за згодою)

Протягом 2012—2013 років

6. Організувати урочисте відкриття Меморіального комплексу.Головне управління культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації;
управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації, відділи апарату облдержадміністрації: організаційний, господарського забезпечення, Корюківська райдержадміністрація, КП «Музейно-меморіальний комплекс пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами» Чернігівської обласної ради (за згодою)


Березень 2012 — березень 2013 року

7.

Внутрішня політика - політика, що проводиться в межах держави. Охоплює економіку, політичні партії, вибори президента і парламенту.
 Провести у районах та містах області жалобні заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії.Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук

1—3 березня 2013 року

8. Організувати проведення: • у бібліотеках, музеях, музейних кімнатах навчальних закладів: тематичних виставок, експозицій художньої, мемуарної, інформаційно-довідкової літератури, інших матеріалів, які висвітлюють трагічні події березня 1943 року у м.
  Навча́льний заклад (осві́тній заклад) - організація, що на постійній і безперервній основі здійснює освітній процес з метою навчання, виховання, розвитку і самовдосконалення особистості.
   Корюківці;

 • у навчальних закладах області: тематичних годин спілкування, вечорів пам’яті та патріотизму, мітингів-реквіємів, конференцій, літературно-мистецьких композицій.

Головне управління культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації,
райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук


Протягом 2012—2013 років
9. Інформацію про виконання плану заходів з підготовки та проведення в області заходів у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії надавати на адресу електронної пошти управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації (uvp@cg.
Електро́нна по́шта або е-пошта (англ. e-mail, або email, скорочення від electronic mail) - спосіб обміну цифровими повідомленнями між людьми використовуючи цифрові пристрої, такі як комп'ютери та мобільні телефони, що робить можливим пересилання даних будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-, відеофайли, архіви, програми).
ukrtel.net
).

Структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук

До 17 грудня 2012 року
25 березня 2013 року
16 грудня 2013 року

___________________________________Скачати 68.24 Kb.

 • Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії
 • Голова обласної державної адміністрації В.М. Хоменко
 • Державний архів Чернігівської області
 • Національна академія наук