Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРозпорядження 23. 06. 2016 м. Київ №1387 Про анулювання ліцензій на провадження страхової діяльності Публічному акціонерному товариству «Страхова компанія

Скачати 78.77 Kb.

Розпорядження 23. 06. 2016 м. Київ №1387 Про анулювання ліцензій на провадження страхової діяльності Публічному акціонерному товариству «Страхова компанія
Скачати 78.77 Kb.
Дата конвертації03.04.2017
Розмір78.77 Kb.
ТипРозпорядження

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ,

ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ

ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГРОЗПОРЯДЖЕННЯ
23.06.

Держа́вне регулюва́ння - це сукупність інструментів, за допомогою яких держава встановлює вимоги до підприємств і громадян. Воно включає закони, формальні і неформальні розпорядження і допоміжні правила, що встановлюються державою, а також недержавними організаціями або організаціями саморегулювання, яким держава делегувала регуляторні повноваження; - це набір здійснюваних державними структурами заходів, направленими на контроль за поведінкою індивідів або груп, які потрапляють під контроль цих структур. Воно включає закони і допоміжні інструменти, що створюються державою, а також правила, що встановлюються державними і недержавними агентствами в рамках делегованих повноважень.

2016
м. Київ1387


Про анулювання ліцензій на провадження страхової діяльності Публічному акціонерному товариству «Страхова компанія «СКАЙД»

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, розглянувши акт про відмову Публічного акціонерного товариства «Страхова компанія «СКАЙД» у проведенні перевірки Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг від 17.06.2016 № 30/13/7-09 (місцезнаходження Публічного акціонерного товариства «Страхова компанія «СКАЙД» (код за ЄДРПОУ 16295210) (далі – Товариство) відповідно до інформації, що міститься у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань: 07353, Київська обл.

Акціонерне товариство (англ. Joint-stock company, нім. Aktiengesellschaft) - один з різновидів господарських товариств. Акціонерним товариством визнається комерційна організація, статутний капітал якої розділений на визначене число акцій, що засвідчують права та обов'язки учасників товариства ( акціонерів ).

Підприє́мець, також ділови́к - особа, яка професійно займається підприємницькою діяльністю - приватним виробництвом, торгівлею, посередництвом, наданням послуг;

Ри́нок фіна́нсових по́слуг - особлива форма організації руху фінансових ресурсів в економічній системі, яка за своїм призначенням має забезпечити юридичним, фізичним особам і державі належні умови для залучення необхідних коштів і продажу тимчасово вільних грошових засобів.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань - публічний реєстр юридичних осіб в Україні.

, Вишгородський район, село Старі Петрівці, вул.

Старі́ Петрі́вці - село у Вишгородському районі Київської області.

Ви́шгородський райо́н - район України на півночі Київської області. Район було утворено 12 квітня 1973 року з центром у місті Вишгород. До складу району увійшли землі Києво-Святошинського та Іванківського районів Київської області.

Дніпровська, будинок 4-А, офіс 3; місцезнаходження відповідно до інформації, що міститься у Державному реєстрі фінансових установ: 04071, м. Київ, вул. Костянтинівська, буд.22/17, оф.18)


ВСТАНОВИЛА:
Згідно з наказом Голови Нацкомфінпослуг від 13.06.2016 № 149 «Про здійснення позапланового заходу державного нагляду (контролю)» працівникам департаменту страхового регулювання та нагляду Нацкомфінпослуг доручено здійснити позаплановий захід державного нагляду (контролю) Товариства тривалістю 4 робочих днів з 14.06.2016 по 17.06.2016.

На підставі направлення на здійснення позапланового заходу державного нагляду (контролю) Товариства від 13.06.2016 № 21/13/7-09, виданого Головою Нацкомфінпослуг Пашком І.В., інспекційною групою Нацкомфінпослуг 14.06.2016 вжито заходів для проведення позапланової виїзної перевірки Товариства на предмет дотримання вимог законодавства у сфері ринків фінансових послуг в частині виявлення та підтвердження недостовірності даних, заявлених у документах обов’язкової звітності за перший квартал 2016 року за місцезнаходженням Товариства: 07353, Київська обл., Вишгородський район, село Старі Петрівці, вул. Дніпровська, будинок 4-А, офіс 3.

Інспекційна група у складі працівників департаменту страхового регулювання та нагляду Нацкомфінпослуг, а саме головного спеціаліста відділу інспектування та організації інспекційної діяльності на ринку страхування департаменту страхового регулювання та нагляду Ткачука Андрія Вікторовича та головного спеціаліста відділу інспектування та організації інспекційної діяльності на ринку страхування департаменту страхового регулювання та нагляду Овсянникова Дмитра Володимировича 14.06.2016 прибула за місцезнаходженням Товариства: 07353, Київська обл., Вишгородський район, село Старі Петрівці, вул. Дніпровська, будинок 4-А, офіс 3, для здійснення позапланового заходу державного нагляду (контролю) шляхом проведення перевірки на предмет дотримання вимог законодавства у сфері ринків фінансових послуг у встановлений термін.

Прибувши за вищевказаною адресою, інспекційною групою Нацкомфінпослуг встановлено, що за вказаним місцезнаходженням, яке зазначене у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, розташована будівля огороджена парканом, за який потрапити не можливо у зв’язку із зачиненими воротами. Стенди, вивіски, вказівники ззовні будівлі, які б вказували на знаходження Товариства в будинку за адресою: 07353, Київська обл., Вишгородський район, село Старі Петрівці, вул. Дніпровська, будинок 4-А, офіс 3, відсутні. Керівника або уповноважених представників Товариства інспекційною групою Нацкомфінпослуг не виявлено.

З огляду на вищевикладене, інспекційною групою Нацкомфінпослуг опитано мешканця сусіднього будинку, який повідомив про відсутність Товариства за адресою: 07353, Київська обл., Вишгородський район, село Старі Петрівці, вул. Дніпровська, будинок 4-А, офіс 3. Даний громадянин не забажав представлятися.

Інспекційна група також звернулася із письмовим запитом від 14.06.2016 № 1 (вх. №02-09/287 від 14.06.2016) до Голови Старопетрівської сільської ради Єреми Р.М. щодо наявності керівника або уповноважених представників Товариства за місцезнаходженням: 07353, Київська обл., Вишгородський район, село Старі Петрівці, вул. Дніпровська, будинок 4-А, офіс 3 безпосередньо 14 червня 2016 року.

Відповідно до листа Старопетрівської сільської ради від 15.06.2016 № 02-10/622, отриманого інспекційною групою Нацкомфінпослуг у відповідь на письмовий запит, у Старопетрівській сільській раді відсутня інформація щодо керівника Товариства.

Крім того, 15.06.2016 інспекційна група у складі працівників департаменту страхового регулювання та нагляду Нацкомфінпослуг прибула за місцезнаходженням Товариства відповідно до Державного реєстру фінансових установ: 04071, м. Київ, вул. Костянтинівська, буд.22/17, оф.18, для початку


здійснення позапланового заходу державного нагляду (контролю) шляхом проведення перевірки на предмет дотримання вимог законодавства у сфері ринків фінансових послуг на предмет дотримання вимог законодавства у сфері ринків фінансових послуг виявлення та підтвердження недостовірності даних, заявлених у документах обов’язкової звітності за перший квартал 2016 року. За вказаною адресою Товариства не виявлено. На дверях офісу 18, що розташований за адресою: 04071, м. Київ, вул. Костянтинівська, буд. 22/17, розміщена табличка із назвою ТОВ «САН-СТРІМ» (ЄДРПОУ 39125396, тел. (044) 361-26-64, юр.адр. м. Київ, вул. Саперне поле, 26-А) та оголошення, що з 24.05.

Сапе́рне по́ле - історична місцевість Києва. Простягається обабіч вулиці Саперне Поле, частини вулиць Раєвського і Філатова. Прилягає до місцевостей Новоє Строєніє і Печерськ.

2016 офіс Товариства знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Борщагівська, буд. 145.

Водночас, у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та у Державному реєстрі фінансових установ інформація про місцезнаходження Товариства за адресою: 04071, м. Київ, вул. Костянтинівська, буд. 22/17, відсутня.Зазначені факти підтверджують відсутність протягом першого дня перевірки за місцезнаходженням Товариства особи, уповноваженої представляти інтереси Товариства на час проведення перевірки, що відповідно до пункту 8 частини другої статті 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» свідчить про відмову Товариства у проведенні перевірки Нацкомфінпослуг.

Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.


Враховуючи вищевикладене та керуючись статтею 39 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», пунктом 8 частини другої, частиною восьмою статті 16 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», підпунктом 41 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1070, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг,
ПОСТАНОВИЛА:


 1. Анулювати ліцензії Публічному акціонерному товариству «Страхова компанія «СКАЙД» на провадження страхової діяльності з:

 • обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності приватного нотаріуса;

  Цивільно-правова відповідальність - це встановлені законом юридичні наслідки за невиконання або неналежне виконання особою обов'язків, зобов'язань, що пов'язані з порушенням суб'єктивних цивільних прав другої сторони.

  Ука́з Президе́нта Украї́ни - це правовий акт глави держави, який видається з найважливіших питань, віднесених до його компетенції. Укази можуть мати як нормативний, так і ненормативний (правозастосовний характер). • обов’язкового страхування відповідальності власників собак (за переліком порід, визначених Кабінетом Міністрів України) щодо шкоди, яка може бути заподіяна третім особам;

  Кабіне́т Міні́стрів Украї́ни - вищий орган у системі органів виконавчої влади України. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених Конституцією України. • обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;

  Тра́нспорт (від лат. trans - portare) - сукупність засобів, призначених для переміщення людей, вантажів, сигналів та інформації з одного місця в інше. • обов’язкового медичного страхування;

  Медичне страхування - тип страхування від ризику витрат, пов’язаних із отриманням медичної допомоги. У більшості країн є формою соціального захисту інтересів населення в системі охороні здоров'я. • обов’язкового страхування цивільної відповідальності громадян України, що мають у власності чи іншому законному володінні зброю, за шкоду, яка може бути заподіяна третій особі або її майну внаслідок володіння, зберігання чи використання цієї зброї;

 • обов’язкового страхування відповідальності суб`єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків при перевезенні небезпечних вантажів;

 • обов’язкового страхування цивільної відповідальності суб`єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об`єктах підвищеної небезпеки, включаючи пожежовибухонебезпечні об`єкти та об`єкти, господарська діяльність на яких може призвести до аварій екологічного та санітарно-епідеміологічного характер;

 • обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті;

 • обов’язкового особистого страхування працівників відомчої (крім тих, які працюють в установах і організаціях, що фінансуються з державного бюджету України) та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд);

  Неща́сний ви́падок (подія) - тілесні пошкодження або смерть, інколи пошкодження майна, причиною яких є несподіваний збіг обставин. При цьому зазвичай мається на увазі, що негативного імовірнісного результату можливо було уникнути або запобігти, якщо причини, що привели до нещасного випадку, були би розпізнані раніше.

  Госпо́дарська дія́льність - будь-яка діяльність, в тому числі підприємницька, пов'язана з виробництвом та обміном матеріальних і нематеріальних благ, що виступають у формі товару.

  Поже́жна охоро́на - сукупність створених у встановленому порядку органів управління, підрозділів та організацій, призначених для організації профілактики пожеж, їх гасіння та здійснення покладених на них аварійно-рятувальних робіт.

  Державний бюджет - це система грошових відносин, яка виникає між державою, з одного боку, і підприємствами, фірмами, організаціями та населенням, з іншого, з метою формування та використання централізованого фонду грошових ресурсів для задоволення суспільних потреб. • обов’язкового авіаційне страхування цивільної авіації;

 • обов’язкового страхування предмета іпотеки від ризиків випадкового знищення, випадкового пошкодження або псування;

 • добровільного страхування залізничного транспорту;

  Авіаційне страхування - це загальна назва комплексу майнового, особистого страхування осіб у разі настання певних подій, визначених договором страхування або законодавством.

  Циві́льна авіа́ція - перевезення пасажирів, багажу, вантажів і пошти; виконання авіаційних робіт в різних галузях економіки (сільському господарстві, будівництві, для охорони лісів, обслуговування експедицій тощо); надання медичної допомоги населенню і проведення санітарних заходів; експериментальних і науково-дослідних робіт; навчальних, культурно-просвітніх і спортивних заходів, а також пошуково-рятувальних і аварійно-рятувальних робіт і надання допомоги у разі стихійних лих.

  Залізни́чний тра́нспорт (залізни́ця) - вид рейкового транспорту, що здійснює перевезення пасажирів та вантажів в колісних екіпажах, що рухаються залізничною колією. Залізничний транспорт є галуззю промисловості, частиною транспортної мережі логістичних ланцюгів, які сприяють міжнародній торгівлі і економічному зростанню. • добровільного страхування медичних витрат;

 • добровільного страхування наземного транспорту (крім залізничного);

 • добровільного страхування від нещасних випадків;

 • добровільного страхування вантажів та багажу (вантажобагажу);

 • добровільного страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ;

 • добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника);

 • добровільного страхування відповідальності перед третіми особами [крім цивільної відповідальності власників наземного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників повітряного транспорту, відповідальності власників водного транспорту (включаючи відповідальність перевізника)];

 • добровільного страхування майна [крім залізничного, наземного, повітряного, водного транспорту (морського внутрішнього та інших видів водного транспорту), вантажів та багажу (вантажобагажу)];

 • добровільного медичного страхування (безперервне страхування здоров`я);

 • добровільного страхування фінансових ризиків;

  Пові́тряний тра́нспорт - вид транспорту, де як транспортний засіб для перевезення пасажирів, пошти і вантажів використовуються транспортні засоби або важчі за повітря (повітряні судна авіації - літаки, вертольоти, гелікоптери та ін.).

  Судноплавство - використання водних шляхів (морів, річок, озер, каналів та інше) для руху суден.

  Страхування фінансових ризиків - вид майнового страхування (класифікація страхування ), яке за своєю суттю є страхуванням ризику втрати прибутку чи неотримання доходу внаслідок різних причин. • добровільного страхування здоров`я на випадок хвороби;

 • добровільного страхування кредитів (у тому числі відповідальності позичальника за непогашення кредиту).

  Страхування кредитів - це комплекс страхових послуг, які забезпечують страховий захист майнових інтересів кредиторів, пов'язаних з існуванням ризику неповернення кредиту внаслідок неплатоспроможності позичальника.2. Звернути увагу Товариства на те, що анулювання (відкликання) ліцензій не звільняє Товариство від обов’язку виконувати свої зобов’язання за укладеними договорами зі споживачами фінансових послуг щодо видів фінансових послуг, на право провадження яких вони видані.

 1. Це розпорядження набирає чинності через тридцять календарних днів з дня його прийняття, а саме з 23.07.2016.

 2. Департаменту страхового регулювання та нагляду забезпечити:

повідомлення Товариства про прийняте рішення;

внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про анулювання ліцензій не пізніше наступного дня за днем набрання розпорядженням чинності. 1. Сектору зв’язків з громадськістю та протоколу забезпечити оприлюднення цього розпорядження.

 2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Нацкомфінпослуг Ястреба Д.А.Голова Комісії І. Пашко


Згідно з чинним законодавством

відповідно до колегіального рішення Комісії


Протокол № _______ засідання

Комісії від _________________
Скачати 78.77 Kb.

 • Вишгородський район , село Старі Петрівці
 • Указом Президента України
 • Кабінетом Міністрів України
 • Голова Комісії І. Пашко Згідно з чинним законодавством