Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 жовтня 2013 року м. Тернопіль №511-од

Скачати 20.18 Kb.

Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24 жовтня 2013 року м. Тернопіль №511-од
Скачати 20.18 Kb.
Дата конвертації18.05.2017
Розмір20.18 Kb.
ТипРозпорядження


ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації

від 24 жовтня 2013 року м.

Тернопільська обласна державна адміністрація Тернопільська обласна державна адміністрація - місцевий орган виконавчої влади в Тернопільській області, який діє на основі Закону України «Про місцеві державні адміністрації» і Типового регламенту та керується Конституцією України, Законами України, Указами Президента України, розпорядженнями КМ України, розпорядженнями і дорученнями голови ОДА.
Тернопіль № 511-одПро надання в постійне користування

земельної ділянки державної власності

ДП „Національна енергетична компанія

Укренерго” на території Загір’янськоїсільської ради Зборівського району
Розглянувши клопотання Державного підприємства „Національна енергетична компанія „Укренерго” від 24.09.2013 № 326-01-04/1002 та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії за межами населених пунктів на території Загір’янської сільської ради Зборівського району, керуючись статтями 17, 65, 76, 92, 122, 123, 125, 134 Земельного кодексу України, законами України „Про землеустрій”, „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності”, „Про Державний земельний кадастр”, „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, статтями 6, 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Інструкцією про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками, затвердженою наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 18.05.2010 № 376:
1.
Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).
Нерухо́мість, нерухоме майно (англ. Real Property, Real Estate) - земельні ділянки, а також будівлі, споруди чи інше майно, безпосередньо пов'язане землею, тобто об'єкти, переміщення яких неможливе без нанесення значної шкоди його вартості і призначенню.
Земе́льні ресу́рси (у старішій географічній літературі - поземе́лля) - частина земельного фонду, що використовується або може бути використана у народному господарстві.
Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Державному підприємству „Національна енергетична компанія „Укренерго” площею 0,0202 га на території Загір’янської сільської ради Зборівського району.
2. Надати Державному підприємству „Національна енергетична компанія „Укренерго” в постійне користування земельну ділянку державної власності для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії за рахунок земель, що перебувають у його користуванні, площею 0,0202 га з кадастровим номером 6122683400:01:001:1633 за межами населених пунктів на території Загір’янської сільської ради Зборівського району.
3. Державному підприємству „Національна енергетична компанія „Укренерго”:

1) провести державну реєстрацію права користування земельною ділянкою в установленому законом порядку;

Землекористування - поняття, яке має декілька значень і використовується, як іменник та дієслово.2) виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.
4. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникові голови-керівнику апарату обласної державної адміністрації ЖЕЛІХОВСЬКОМУ Ю.В.

Голова обласної державної

адміністрації В.А.ХОПТЯН
Скачати 20.18 Kb.

  • Про надання в постійне користування земельної ділянки державної власності ДП „Національна енергетична компанія