Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРозпорядження голови районної державної адміністрації 09. 11. 2016 №321

Скачати 18.28 Kb.

Розпорядження голови районної державної адміністрації 09. 11. 2016 №321
Скачати 18.28 Kb.
Дата конвертації18.05.2017
Розмір18.28 Kb.
ТипРозпорядження


УКРАЇНА
ЄМІЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІРОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

09.11.2016 № 321Про надання земельної ділянки в постійне користування Державному підприємству «Національна енергетична компанія «Укренерго»


Відповідно до Земельного кодексу України, Закону України «Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності», Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про державний земельний кадастр» та клопотання державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» від 14.10.2016 № 019/1189
1.

Нерухо́мість, нерухоме майно (англ. Real Property, Real Estate) - земельні ділянки, а також будівлі, споруди чи інше майно, безпосередньо пов'язане землею, тобто об'єкти, переміщення яких неможливе без нанесення значної шкоди його вартості і призначенню.
Земе́льна діля́нка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами (Земельний кодекс України. Стаття 79).
Державне підприємство (ДП) - підприємство, засноване на державній власності, в тому числі казенне підприємство.
Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).
Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
Земельний кодекс України (ЗКУ) - основний нормативно-правовий акт земельного законодавства України, ухвалений Верховною Радою України 25 жовтня 2001 року (№ 2768-III).
Надати у постійне користування державному підприємству «Національна енергетична компанія «Укренерго» земельну ділянку площею 0,0165 га (кадастровий номер 1821786400:03:000:0580) розташованої на території Середівської сільської ради Ємільчинського району Житомирської області із зміною цільового призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування повітряної лінії електропередачі напругою 750 кВ Рівненська АЕС – Київська на ПС 750 кВ (ПЛ 750 кВ Рівненська АЕС – Київська).
Лінія електропередачі (лінія електропересилання, лінія електропередавання, ЛЕП) - один з компонентів електричної мережі призначена для передачі електричної енергії.
Житомирська область Жито́мирська о́бласть - область на півночі України, в межах Поліської низовини, на півдні в межах Придніпровської височини. На півночі межує з Гомельською областю Білорусі, на сході з Київською, на півдні з Вінницькою, на заході з Хмельницькою та Рівненською областями України.

2. Відділу Держгеокадастру в Ємільчинському районі (за згодою) забезпечити внесення відповідних відомостей до Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що надана в постійне користування державному підприємству «Національна енергетична компанія «Укренерго».
3.Державному підприємству «Національна енергетична компанія «Укренерго» (за згодою):

1) відшкодувати відповідно до законодавства втрати сільськогосподарського виробництва;

Сільськогоспо́дарське виробни́цтво - вид господарської діяльності з виробництва продукції, яка пов'язана з біологічними процесами її вирощування, призначеної для споживання в сирому і переробленому вигляді та для використання на нехарчові цілі.2) у визначеному законодавством порядку забезпечити державну реєстрацію речового права на надану земельну ділянку для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування заходу повітряної лінії електропередачі напругою 750 кВ Рівненська АЕС – Київська на ПС 750 кВ (ПЛ 750 кВ Рівненська АЕС – Київська).
4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації І.В. Євтушок


Скачати 18.28 Kb.

  • Земельного кодексу України , Закону України
  • Закону України
  • Житомирської області