Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРозпорядження голови районної державної адміністрації 28. 12. 2015 №337

Скачати 26.83 Kb.

Розпорядження голови районної державної адміністрації 28. 12. 2015 №337
Скачати 26.83 Kb.
Дата конвертації24.05.2017
Розмір26.83 Kb.
ТипРозпорядження


У К Р А Ї Н А

МИХАЙЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації28.12.2015337

Про затвердження середньої вартості ритуальних послуг для проведення безоплатного поховання померлих ( загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни на 2016 рік


ЗАРЕЄСТРОВАНО В Михайлівському районному управлінні юстиції Запорізької області

19.01.2016р. за №1/352

Керівник органу державної реєстрації

______________(підпис)

Відповідно до частини першої статті 14 Закону України “Про поховання та похоронну справу”, Закону України “Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років“, постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 “Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни” та розпорядження голови райдержадміністрації від 26 травня 2005 року № 244 “Про затвердження порядку фінансування витрат на безоплатне поховання померлих ( загиблих) учасників бойових дій”, зареєстрованого в Михайлівському районному управлінні юстиції Запорізької області 30 травня 2005 року за № 28/193:
1.

Постанова Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.

Затвердити середню вартість ритуальних послуг для проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни на 2016 рік ( додається).

2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації надавати до комунальної установи “Комп’ютерний інформаційно-обчислювальний центр” Запорізької обласної ради реєстр на перерахування коштів обласного бюджету через банківські установи видатків на поховання відповідно до затвердженої середньої вартості послуг.

Комунальна установа (КУ) - некомерційна організація, яка фінансується з місцевого бюджету, виконує той чи інший ряд безоплатних чи доступних громадських послуг й якій надано комунальну власність на основі права оперативного управління.

Ритуа́льні по́слуги - послуги, пов'язані з організацією поховання та облаштуванням місця поховання, у т. ч. організація похорону, бальзамування, санітарна і косметична обробка трупів; поховання та перепоховання; послуги крематоріїв; догляд за могилою; виготовлення трун.

Соціальне забезпечення (соціальний захист) - система суспільно-економічних заходів, спрямованих на матеріальне забезпечення населення від соціальних ризиків (хвороба, інвалідність, старість, втрата годувальника, безробіття, нещасний випадок на виробництві тощо).

Запорізька область Запорі́зька о́бласть - адміністративна одиниця на півдні України. Утворена 10 січня 1939 року. Розташована на південному сході України, займає головним чином лівобережну частину басейну нижньої течії Дніпра.


3. Розпорядження набуває чинності з моменту його державної реєстрації, але не раніше дня його офіційного опублікування.

Державна реєстрація (лат. registratio - внесення до списку, переліку) - письмовий запис або фіксація іншим чином фактів, явищ, відомостей чи певних матеріальних об'єктів з метою їх державного обліку та контролю, засвідчення дійсності й надання їм законного (легітимного) статусу, а також вчинення інших реєстраційних дій.


4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Л.Г.Калужську.

Голова районної

державної адміністрації О.В. Стулень

ПРОЕКТ ПОДАВ :
Приступа Л.В.


Начальник управління соціального захисту населення

райдержадміністрації__________ __________20___ (підпис)Аркуш погодження додається


Скачати 26.83 Kb.

  • МИХАЙЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ