Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРозпорядження голови районної державної адміністрації 30. 08. 2016 смт Васильківка № р-383/0/276-16

Скачати 60.68 Kb.

Розпорядження голови районної державної адміністрації 30. 08. 2016 смт Васильківка № р-383/0/276-16
Скачати 60.68 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації19.04.2017
Розмір60.68 Kb.
ТипРозпорядження
  1   2


ВАСИЛЬКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

30.08.2016 смт Васильківка № Р-383/0/276-16

Про підведення підсумків роботи по збиранню ранніх зернових культур врожаю 2016 року сільгосппідприємствами району всіх форм власності.

Форма власності - це стійка система економічних відносин і господарських зв'язків, що зумовлює відповідний спосіб та механізм поєднання працівника і засобів виробництва.
Зернові́ культу́ри (також, хлібні рослини) - найважливіша група вирощуваних однорічних трав'янистих рослин, оброблюваних для отримання зерна - основного продукту харчування людини, сировини для багатьох галузей промисловості, та використовується для виробництва корму для тварин.

Керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації», з метою своєчасного та якісного проведення комплексу осінньо - польових робіт агроформуваннями району:
1.

Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).
Управлінню агропромислового комплексу райдержадміністрації (Нецик):
забезпечити постійний контроль за станом підготовки агроформувань району до проведення осіннього комплексу робіт;
Агропромисло́вий ко́мплекс - складова частина економіки, що поєднує в собі виробництво сільськогосподарської продукції, її сільськогосподарську переробку, матеріально-технічне обслуговування села.

надавати практичну допомогу агроформуванням району в забезпеченні паливно-мастильними матеріалами, насінням, добривами;
Па́льно-масти́льні матеріа́ли (скорочено - ПММ) - синтетичні та мінеральні нафтопродукти, до яких відносять різні види пального і мастила: паливо (бензин, дизельне пальне, скраплений природний газ, скраплені нафтові гази), мастильні матеріали - (моторні, трансмісійні та спеціальні оливи, мінеральні мастила, пластичні мастила), рідини на нафтовій основі та спеціальні рідини (гальмівні та охолоджувальні).

надавати дієву допомогу господарствам району по підготовці техніки для проведення осінньо-польових робіт.
2. Головному лікарю Комунального закладу «Васильківська Центральна районна лікарня Дніпропетровської обласної Ради» (Дараган) та головному лікарю Комунального закладу «Васильківський Центру первинної медико-санітарної допомоги» (Швайка) надати допомогу в організації медичного обслуговування працівників, зайнятих на посівних роботах.
2
3. Рекомендувати керівникам агроформувань району:
завершити підготовку сільськогосподарської техніки до 01 вересня 2016 року;
Терап́ія (синонім: лікування) - процес, бажаною (але не завжди досяжною) метою якого є полегшення, зняття чи усунення симптомів (компенсація, купірування) і проявів того чи іншого захворювання, патологічного стану чи іншого порушення життєдіяльності, нормалізація порушених процесів життєдіяльності і одужання, відновлення здоров'я (санація).
Сільськогосподарська техніка, сільгосптехніка - широкий спектр технічних засобів, призначених для підвищення продуктивності праці в сільському господарстві шляхом механізації і автоматизації окремих операцій або технологічних процесів.

провести посів озимих культур в оптимальні строки з дотриманням науково - обґрунтованих технологій вирощування сільськогосподарських культур;
Озимі культури - однорічні рослини, нормальний розвиток яких пов'язаний з умовами перезимівлі, дією низької температури (від 0 до 10 °С) протягом 30-70 діб і більше.

створити безпечні умови праці, матеріальну зацікавленість у скороченні строків проведення робіт, необхідні умови відпочинку для працівників, що братимуть участь на посівних роботах;
організувати роботу агрегатів та забезпечити механізаторами виконання цих робіт;
забезпечити спецодягом та засобами індивідуального захисту механізаторів;
4. Рекомендувати редакції районної газети „Васильківський вісник” (Хорошилов), ТРК «Електа» (Корсунь) постійно висвітлювати в засобах масової інформації хід проведення посіву озимих культур.
Охорóна прáці (рос. охрана труда; англ. labour protection; нім. Arbeitsschutz m) - це: система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров'я і працездатності людини в процесі трудової діяльності; діюча на підставі відповідних законодавчих та інших нормативних актів система соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, що забезпечують збереження здоров'я і працездатності людини в процесі праці. дозвіл на початок робіт підвищеної небезпеки, який необхідний організації чи підприємству, хто працює в будівництві.
Сільськогосподарські культури Сільськогосподарські культури - культурні рослини, що вирощуються з метою забезпечення людства продуктами харчування, виробництва сировини для окремих галузей промисловості і кормів для сільськогосподарських тварин.
Засоби масової інформації Засоби масової інформації (ЗМІ), мас медіа (Mass media) - преса (газети, журнали, книги), радіо, телебачення, інтернет, кінематограф, звукозаписи та відеозаписи, відеотекст, телетекст, рекламні щити та панелі, домашні відеоцентри, що поєднують телевізійні, телефонні, комп'ютерні та інші лінії зв'язку.

5. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації (Нецик), контроль –

залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки голови

райдержадміністрації В.М.ВАРАКУТА

Додаток

до розпорядження головирайдержадміністрації

30.08.2016 № Р-383/0/276-16


  1   2


Скачати 60.68 Kb.

  • Законом України