Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРозпорядження голови районної державної адміністрації від 08 серпня 2011р м. Теребовля №501 Про заходи щодо забезпечення

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 08 серпня 2011р м. Теребовля №501 Про заходи щодо забезпечення
Дата конвертації15.05.2017
Розмір67.9 Kb.
ТипРозпорядження

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 08 серпня 2011р. м.Теребовля № 501
Про заходи щодо забезпечення

безперебійного руху транспорту

і перевезень народногосподарських

вантажів , пасажирів в зимовий

період 2011– 2012 років
З метою забезпечення безперебійного руху автомобільного і залізничного транспорту та перевезень народногосподарських вантажів в зимовий період 2011 –2012 років , відповідно до ст.
Залізни́чний тра́нспорт (залізни́ця) - вид рейкового транспорту, що здійснює перевезення пасажирів та вантажів в колісних екіпажах, що рухаються залізничною колією. Залізничний транспорт є галуззю промисловості, частиною транспортної мережі логістичних ланцюгів, які сприяють міжнародній торгівлі і економічному зростанню.
5 Закону України “Про дорожній рух “ , Постанови Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 року № 198 “ Про затвердження єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони “ , та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації № 565 від 22 липня 2011 року “Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту і перевезень народногосподарських вантажів, пасажирів у зимовий період 2011-2012 років “:

1.

Шлях - широка, велика дорога, призначена для їзди, путь між двома точками, місце, простір, яким відбувається пересування, сполучення.
Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
Постанова Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.
Виконкомам сільських , селищних , міської рад району, філії “Теребовлянський райавтодор “ на підставі Закону України “Про дорожній рух “ та пункту 9 “ Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, користування ними та охорони “, забезпечити безаварійний рух автотранспорту на шляхах загального користування протягом всього зимового періоду, використовуючи для цього участь автопідприємств та сільськогосподарських формувань району в шляхових роботах.
Автомобі́льна доро́га, також шосе - частина території, в тому числі в населеному пункті, призначена для руху транспортних засобів і пішоходів, з усіма розташованими на ній спорудами (мостами, шляхопроводами, естакадами, надземними і підземними пішохідними переходами) та засобами організації дорожнього руху, і обмежена по ширині зовнішнім краєм тротуарів чи краєм смуги відводу, яка забезпечує внутрішньодержавні та міжнародні перевезення пасажирів і вантажів, з'єднує населені пункти та окремі об'єкти і є складовою частиною єдиної транспортної системи держави. Цей термін включає також спеціально побудовані тимчасові дороги, крім довільно накатаних доріг (колій).
Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).

2. Рекомендувати приватно-орендним підприємствам та іншим організаціям району виділяти з 1 листопада 2011 року по 1 квітня 2012 року, на договірних умовах райавтодору автомашини, бульдозери та інші механізми для патрульної служби і очистки автомобільних шляхів з погодинною оплатою праці, згідно з додатком 1.

3. Рекомендувати філії “Теребовлянський райавтодор “ :

3.1. Завершити до 15 жовтня 2011 року ремонт і підготовку снігоочисної та посипальної техніки і відповідного обладнання.

3.2. До 1 листопада 2011 року вивезти необхідну кількість протибуксуючих матеріалів для боротьби з ожеледдю, підготувати комплекти знаків для оперативного закриття проїзду на дорогах в період раптової ожеледі , а також виготовити необхідну кількість віх для встановлення їх на небезпечних ділянках доріг під час снігових заметів.

3.3. Створити 10-ти денний страховий запас пально-мастильних матеріалів , у тому числі : дизпалива - 3 тонни , бензину - 2 тонни.

3.4. Розробити і затвердити план боротьби із снігозаметами , ожеледдю, скласти графіки посипки небезпечних ділянок доріг протибуксуючими матеріалами.

3.5.Забезпечити до 15 жовтня 2011 року укладання договорів з автопідприємствами, с/г формуваннями та іншими організаціями на оренду снігоочисної техніки і механізмів , надання палива і мастил, виділення обслуговуючого персоналу для їх використання під час очистки шляхів від снігозаметів.

3.6. Інформувати районну державну адміністрацію про хід виконання розпорядження до 15-го листопада 2011 року.

4.Виконкомам сільських, селищних, міської рад, сільськогосподарським підприємствам /товариствам / забезпечити очистку від снігових заметів місцевих районних шляхів, які проходять через населені пункти, або прилягають до них і підлягають снігозахисту.

5.Рекомендувати організаціям району забезпечити потребу Тернопільської дирекції залізничних перевезень Львівської залізниці у виділенні робочої сили і транспортних засобів дистанціям колії району на зимовий період згідно з додатком 2.

Львівська залізниця Регіональна філія «Льві́вська залізни́ця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» - підприємство, регіональна філія у складі ПАТ «Укрзалізниця», що обслуговує залізниці західної частини України: Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської областей.
Транспорт Тра́нспорт (від лат. trans - portare) - сукупність засобів, призначених для переміщення людей, вантажів, сигналів та інформації з одного місця в інше.

6. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови

районної державної адміністрації від 27 липня 2010 року № 391 “Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту і перевезень народно - господарських вантажів, пасажирів у зимовий період 2010-2011 років.”

7. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Верхолу Я.І.

Голова районної державної

адміністрації С.П.БІГУЛЯК

Додаток 1

розпорядження голови районної

державної адміністрації

08.08.2011р. № 501

ПЕРЕЛІК


організацій, які виділяють техніку для снігоочистки шляхів

Теребовлянського району на зимовий період 2011-2012 рр.


п/пМаршрут

Протяж-

ність


Потрібно виділити механізми і робочу силу на зимовий період

механізми , які виділяє райавтодор

назва

господарствабульдозер

трактор

Т-150


з РУМ,

кутником


а/грейдер

авто-

мобіль


наванта-жувач

людей

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

1

Теребовля – Білобожниця

24,5

МП «Шляховик»


1Т-150 з кутн.

ескаватор2

Семенів – Ласківці

14,6

МП «Каменяр»

1

5

Т – 150 з кутн.

3

Тернопіль-Хоростків

30

ПАП «Іванівське»
1

Т-150 з кутн.

ескаватор4

Мшанець-В.Говилів

9,5

СВАТ «Мшанецьке»
1

Т – 150 з кутн.
Всього:1

2

15
Заступник керівника апарату -

начальник відділу організаційно -

кадрової роботи апарату

райдержадміністрації М.Р. ШАНДАРОВСЬКИЙ

Додаток 2

до розпорядження голови районної

державної адміністрації

08.08. 2011р. № 501


ПРОПОЗИЦІЇ


щодо виділення і закріплення за дистанціями колії робочої сили та транспортних засобів для боротьби зі сніговими заметами в районі


Назва станції

дистанції коліїНеобхідна кількість

людей транспортуЗакріплена організація

1

2

3

4

5

Микулинці

9

17

2

ПМП „Комунекосервіс”

Дружба ККПТеребовля

9

13

2

Теребовля ККП

Деренівка

9

10

1

Кобиловолоцький спиртзавод

Заступник керівника апарату -

начальник відділу організаційно -кадрової роботи апарату

райдержадміністрації М.Р.
Тра́нспортний за́сіб - пристрій, призначений для перевезення людей і вантажу.
ШАНДАРОВСЬКИЙ  • ПЕРЕЛІК
  • ПРОПОЗИЦІЇ