Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРозпорядження голови районної державної адміністрації від 23 червня 2011 року м. Теребовля №397 Про введення в дію Переліку відомостей

Скачати 186.51 Kb.

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 23 червня 2011 року м. Теребовля №397 Про введення в дію Переліку відомостей
Скачати 186.51 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації24.05.2017
Розмір186.51 Kb.
ТипРозпорядження
  1   2У К Р А Ї Н А

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 23 червня 2011 року м. Теребовля № 397


Про введення в дію Переліку відомостей,

що становлять службову інформацію,

якій надається гриф обмеження доступу

Для службового користування”


Відповідно до Закону України „Про доступ до публічної інформації”, на виконання Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 „Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 6 червня 2011 року № 407 «Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію, якій надається гриф обмеження доступу «Для службового користування» та враховуючи рішення експертної комісії з питань віднесення інформації, якій надається гриф обмеження доступу „Для службового користування” (протокол № 2 від 2 червня 2011 року):

1.

Викона́вча вла́да - одна з трьох гілок державної влади відповідно до принципу поділу влади. Розробляє і втілює державну політику, спрямовану на забезпечення виконання законів, та керує сферами суспільного життя.

Ука́з Президе́нта Украї́ни - це правовий акт глави держави, який видається з найважливіших питань, віднесених до його компетенції. Укази можуть мати як нормативний, так і ненормативний (правозастосовний характер).

Ввести в дію Перелік відомостей, що становлять службову інформацію, якій надається гриф обмеження доступу „Для службового користування” (далі - Перелік), згідно додатку.

2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, виконкомам Теребовлянської міської, селищних та сільських рад:

2.1. З метою виконання вимог Закону України „Про доступ до публічної інформації” організувати роботу зі службовою інформацією, якій надається гриф обмеження доступу „Для службового користування” відповідно до цього розпорядження.

Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).

2.2. Здійснювати оброблення, зберігання, а також друкування документів з грифом обмеження доступу „Для службового користування” з використанням автоматизованих систем (далі – АС) тільки за наявності виданого в установленому порядку Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України атестата відповідності комплексної системи захисту інформації в цій АС вимогам щодо захисту інформації.

Автоматизо́вана систе́ма (АС) (англ. automated system) - сукупність керованого об'єкта й автоматичних керуючих пристроїв, у якій частину функцій керування виконує людина. АС являє собою організаційно-технічну систему, що забезпечує вироблення рішень на основі автоматизації інформаційних процесів у різних сферах діяльності (управління, проектування, виробництво тощо) або їх поєднаннях.

Комплексна система захисту інформації Комплексна система захисту інформації (КСЗІ) - взаємопов'язана сукупність організаційних та інженерно-технічних заходів, засобів і методів захисту інформації (ЗІ).

3. Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату районної державної адміністрації

(Дида Л.Є.

Внутрішня політика - політика, що проводиться в межах держави. Охоплює економіку, політичні партії, вибори президента і парламенту.

Засоби масової інформації Засоби масової інформації (ЗМІ), мас медіа (Mass media) - преса (газети, журнали, книги), радіо, телебачення, інтернет, кінематограф, звукозаписи та відеозаписи, відеотекст, телетекст, рекламні щити та панелі, домашні відеоцентри, що поєднують телевізійні, телефонні, комп'ютерні та інші лінії зв'язку.

) спільно з відповідними структурними підрозділами районної державної адміністрації забезпечити оприлюднення зазначеного Переліку в установленому порядку.

4. Визнати таким, що втратило чинність:

- розпорядження голови районної державної адміністрації від 31 березня 2010 року № 172 „Про затвердження переліку відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави і якій надається гриф обмеження доступу „Для службового користування”.

Конфіденці́йна інформ́ація - інформація про фізичну особу (персональні дані) або юридичну особу, доступ та поширення якої можливі лише за згодою її власників (тобто тих, кого ця інформація безпосередньо стосується) та на тих умовах, які вони вкажуть.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Наболотного І.Д.


  1   2


Скачати 186.51 Kb.

  • Указу Президента України
  • Закону України