Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРозпорядження Одеського міського голови №52

Скачати 140.84 Kb.

Розпорядження Одеського міського голови №52
Скачати 140.84 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації25.04.2017
Розмір140.84 Kb.
ТипРозпорядження
  1   2

Розпорядження

Одеського міського голови

52 від 03.02.2017р.
Про затвердження Порядку направлення дітей до комунального позашкільного навчального закладу «Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія» за рахунок коштів бюджету м. Одеси
Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 5 Закону України «Про охорону дитинства», статті 7 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 року № 734, з метою впорядкування підбору та направлення дітей до комунального позашкільного навчального закладу «Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія»:
1.

Місце́ве самоврядува́ння - право та змога органів місцевого самоврядування в межах закону здійснювати регулювання й управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення.
Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).
Державний бюджет - це система грошових відносин, яка виникає між державою, з одного боку, і підприємствами, фірмами, організаціями та населенням, з іншого, з метою формування та використання централізованого фонду грошових ресурсів для задоволення суспільних потреб.
Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
Постанова Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.
 Затвердити Порядок направлення дітей до комунального позашкільного навчального закладу «Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія» за рахунок коштів бюджету м. Одеси (додається).
2. Департаменту освіти та науки Одеської міської ради суворо дотримуватися вимог Порядку направлення дітей до комунального позашкільного навчального закладу «Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія» за рахунок коштів бюджету м.
Одеса Оде́са (МФА: [ɔˈdɛsɑ]; до XVI століття - Коцюбіїв, Кочубі́їв, Кочуби́їв, Качубі́їв, Качуби́їв, Качибе́й тощо), до 1795 року - Хаджибе́й (або Аджибе́й, Гаджибе́й) - місто обласного підпорядкування на чорноморському узбережжі України; адміністративний центр Одеської області; культурний, освітньо-науковий, туристичний та торговий осередок країни; найбільший морський торговий порт країни; великий автомобільний та залізничний вузол. За чисельністю населення Одеса є третім у країні містом після столиці держави, Києва, та мегаполісу Харкова (станом на 1 січня 2017 року в Одесі проживало 1 010 783 осіб). В Одесі діють: машинобудівна, хімічна, нафтопереробна, харчова та легка промисловості. Також налічується 37 вищих навчальних закладів, шість театрів, вісім кінотеатрів, філармонія, цирк, музеї, галереї тощо.
Одеси при направленні дітей на оздоровлення та відпочинок до зазначеного закладу.

3. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 15 квітня 2016 року № 321 «Про затвердження Порядку направлення дітей до комунального позашкільного навчального закладу «Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія» за рахунок коштів бюджету м. Одеси».
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Цвірінько З.М.

Г. Труханов

Додаток

до розпорядження

міського голови

від 03.02.2017р.

№ 52

ПОРЯДОК

направлення дітей до комунального позашкільного навчального закладу «Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія»

за рахунок коштів бюджету м. Одеси

Порядок направлення дітей до комунального позашкільного навчального закладу «Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія» за рахунок коштів бюджету м. Одеси (далі – Порядок) визначає:

- категорії дітей, які направляються на оздоровлення та відпочинок до комунального позашкільного навчального закладу «Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія» (далі – Комплекс);

- механізм та процедуру надання путівок-направлень;

- перелік документів, необхідних для отримання путівки-направлення;

- організацію проїзду до Комплексу та у зворотному напрямку;

- звітність про використання путівок-направлень та контроль за дотриманням вимог Порядку.
1. Загальні положення
1.1. До Комплексу направляються за рахунок коштів бюджету м. Одеси діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки:

- діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти-інваліди;

- діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини 1 статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

Ветеран (лат. veteranus - від «vetus» - старий) - професійний вояк, який відслужив визначений термін у римській армії.

- діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) на території проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;

- діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

- діти, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;

Антитерористи́чна опера́ція, АТО (англ. Antiterrorist operation) - комплекс скоординованих спеціальних заходів, спрямованих на попередження, запобігання та припинення злочинних діянь, здійснюваних з терористичною метою, звільнення заручників, знешкодження терористів, мінімізацію наслідків терористичного акту чи іншого злочину, здійснюваного з терористичною метою.
Війна Війна́ - складне суспільно-політичне явище, пов'язане з розв'язанням суперечностей між державами, народами, національними й соціальними групами з переходом до вжитку засобів збройної боротьби, що відбувається у формі бойових дій між їхніми збройними силами.
Збро́йний конфлі́кт (від лат. conflictus - зіткнення) - збройне зіткнення між державами (міжнародний збройний конфлікт, збройний конфлікт на державному кордоні) або між ворогуючими сторонами в межах території однієї держави, як правило, за підтримки ззовні (внутрішній збройний конфлікт); один з видів воєнного конфлікту (іншим видом є війна); украй гостра форма вирішення протиріч між державами, що характеризується двостороннім застосуванням збройних сил.
Внутрішньо переміщені особи - особи, змушені раптово тікати зі своїх будинків у великих кількостях в результаті збройного конфлікту, внутрішньої ворожнечі, систематичних порушень прав людини або стихійних лих і знаходяться на території власної країни.

- діти з багатодітних і малозабезпечених сімей;

- діти, які потерпіли від наслідків Чорнобильської катастрофи;

- діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

- діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

- діти, які перебувають на диспансерному обліку;

- талановиті та обдаровані діти – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій (шкільного самоврядування);

Неща́сний ви́падок (подія) - тілесні пошкодження або смерть, інколи пошкодження майна, причиною яких є несподіваний збіг обставин. При цьому зазвичай мається на увазі, що негативного імовірнісного результату можливо було уникнути або запобігти, якщо причини, що привели до нещасного випадку, були би розпізнані раніше.
Дитячі громадські організації - об'єднання громадян віком від 6 до 18 років, метою яких є здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист своїх прав і свобод, творчих здібностей, задоволення власних інтересів, які не суперечать законодавству, та соціальне становлення як повноправних членів суспільства.

- дитячі творчі колективи та спортивні команди;

- діти, що перебувають у закладах (установах) служби у справах дітей Одеської міської ради.

1.2. У першочерговому порядку оздоровлюються:

- діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;

- діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

- діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;

- діти-інваліди.

1.3. До Комплексу направляються діти шкільного віку, які навчаються і виховуються у загальноосвітніх навчальних закладах м.

Навча́льний заклад (осві́тній заклад) - організація, що на постійній і безперервній основі здійснює освітній процес з метою навчання, виховання, розвитку і самовдосконалення особистості.
Одеси, перебувають у закладах (установах) служби у справах дітей Одеської міської ради та випускники поточного року, які перебували на повному державному забезпеченні у навчальних закладах комунальної власності територіальної громади м.
Територіа́льна грома́да - «жителі, об'єднані постійним проживанням у межах села, селища, міста, що є самостійними адміністративно-територіальними одиницями, або добровільне об'єднання жителів кількох сіл, що мають єдиний адміністративний центр».
Одеси.

1.4. У Комплексі організовуються оздоровчі, відпочинкові, профільні та тематичні зміни.

1.4.1. Оздоровча зміна триває не менше 21 дня, протягом якої дитина отримує послуги з оздоровлення та відпочинку.

1.4.2. Відпочинкова зміна триває не менше 14 днів.

1.4.3. Профільна зміна (туристична, спортивна, додаткової освіти: юних біологів, математиків, фізиків, екологів тощо) – період перебування дитини в Комплексі, протягом якого крім послуг з оздоровлення та відпочинку вона отримує послуги, спрямовані на розвиток певних здібностей та інтересів.

1.4.4. Тематична зміна – оздоровча або відпочинкова зміна, протягом якої дитина, крім послуг з оздоровлення та відпочинку, отримує комплекс додаткових послуг, спрямованих на розвиток її здібностей та інтересів за напрямами позашкільної освіти, фізичної культури та спорту, соціальної реабілітації, соціального захисту за спеціальною програмою.

Соціа́льна реабіліта́ція - комплекс державних та суспільних заходів, спрямованих на створення і забезпечення умов для соціальної інтеграції інваліда в суспільство, відновлення його соціального статусу та здатності до самостійної суспільної і родинно-побутової діяльності шляхом орієнтації у соціальному середовищі, соціально-побутової адаптації, різноманітних видів патронажу і соціального обслуговування.
Фізи́чна культу́ра, фізкультура - складова частина культури, пов'язана з системою фізичного виховання, організації спорту, спеціальних наукових дослідів, технічних засобів, потрібних для фізичного виховання і спорту, суспільної та особистої гігієни, раціональної організації активного відпочинку тощо.
Соціальне забезпечення (соціальний захист) - система суспільно-економічних заходів, спрямованих на матеріальне забезпечення населення від соціальних ризиків (хвороба, інвалідність, старість, втрата годувальника, безробіття, нещасний випадок на виробництві тощо).
На кожну тематичну зміну Комплекс розробляє положення про проведення тематичної зміни та подає на погодження до департаменту освіти та науки Одеської міської ради. У положенні про проведення тематичної зміни зазначаються строки її проведення, мета, перелік організацій, які беруть участь у реалізації та проведенні окремих заходів тематичної зміни (конкурсів, змагань, фестивалів тощо). Безпосереднє керівництво та координація ходу проведення тематичної зміни покладається на керівництво Комплексу.

1.5. Безпосередній підбір дітей, розподіл місць, надання путівок-направлень дітей на оздоровлення та відпочинок до Комплексу забезпечує департамент освіти та науки Одеської міської ради.


  1   2


Скачати 140.84 Kb.

  • Закону України «Про місцеве самоврядування
  • ПОРЯДОК направлення дітей до комунального позашкільного навчального закладу «Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія»