Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРозпорядження (особового складу) 16. 02. 2017 №51 к Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» завідувача сектору автоматизованих систем управління праці та соціального

Скачати 87.68 Kb.

Розпорядження (особового складу) 16. 02. 2017 №51 к Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» завідувача сектору автоматизованих систем управління праці та соціального
Скачати 87.68 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації16.03.2017
Розмір87.68 Kb.
ТипРозпорядження
  1   2

gerb

ДАРНИЦЬКА РАЙОННА В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

(особового складу)16.02.2017 № 51 - к
Про оголошення конкурсу на

зайняття вакантної посади

державної служби категорії «Б» -

завідувача сектору автоматизованих систем

управління праці та соціального

захисту населення Дарницької

районної в місті Києві

державної адміністрації


Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 20 – 23 Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», враховуючи розпорядження Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації від 15 серпня 2016 року № 542 «Про утворення конкурсної комісії на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В» Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації та лист начальника управління праці та соціального захисту населення Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Сої Т.М.

Держа́вна слу́жба - професійна діяльність щодо практичного виконання завдань і функцій держави особами, які мають посади в державних органах та одержують заробітну плату за рахунок державних коштів.

Соціальне забезпечення (соціальний захист) - система суспільно-економічних заходів, спрямованих на матеріальне забезпечення населення від соціальних ризиків (хвороба, інвалідність, старість, втрата годувальника, безробіття, нещасний випадок на виробництві тощо).

Постанова Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.

від 14 лютого 2017 року № 01-03/138, у зв’язку з необхідністю зайняття вакантної посади державної служби:  1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору автоматизованих систем управління праці та соціального захисту населення Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.
  1. Затвердити Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору автоматизованих систем управління праці та соціального захисту населення Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

  2. Відділу управління персоналом апарату Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації забезпечити:

3.1. Передачу до міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у місті Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях цього розпорядження про оголошення конкурсу та умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору автоматизованих систем управління праці та соціального захисту населення Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, за формою згідно з додатком 1 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, на електронну адресу: vacancy4@nads.

Черка́ська о́бласть - адміністративно-територіальна одиниця України, розташована у центральній лісостеповій частині країни по обидва берега середньої течії Дніпра та Південного Бугу.

Кабінет Міністрів України Кабіне́т Міні́стрів Украї́ни - вищий орган у системі органів виконавчої влади України. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених Конституцією України.

gov.ua не пізніше наступного робочого дня з дня його видання.

3.2. Передачу тексту оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору автоматизованих систем управління праці та соціального захисту населення Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації до відділу з питань


  1   2


Скачати 87.68 Kb.

  • Закону України
  • Черкаській областях
  • Кабінету Міністрів України