Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРозпорядження від 15 липня 2013 року №119-р Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки

Скачати 27.64 Kb.

Розпорядження від 15 липня 2013 року №119-р Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки
Скачати 27.64 Kb.
Дата конвертації19.04.2017
Розмір27.64 Kb.
ТипРозпорядженняУКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 15 липня 2013 року № 119-р

Про нагородження

Почесною грамотою

та оголошення Подяки1. Відповідно до Положення про Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, нагородити Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету зі здійсненням преміювання в розмірі 70 гривень кожному за рахунок коштів, передбачених кошторисом на 2013 рік:

1.1.
Гра́мота - 1) У Київській Русі будь-який письмовий документ, згодом (з 15 ст.) - тільки акт правового значення, тобто документ, що визначав майнові та інші права, привілеї або обов'язки окремих осіб, церков, монастирів тощо.
Черні́гівська міська́ ра́да - орган місцевого самоврядування в Чернігівській області. Адміністративний центр - місто обласного значення Чернігів.
За багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівників торгівлі:


- Макушеву Наталію Анатоліївну, завідувача магазином № 250 Регіонального відділення «Північ» товариства з обмеженою відповідальністю «АЛЬЯНС МАРКЕТ»;
Свя́то - день або дні, коли урочисто відзначають видатні події, знаменні дати; кілька неробочих днів поспіль з нагоди торжеств; звичай ґрунтується на ранніх язичницьких обрядах і ритуалах, у яких зображувалися, розігрувалися, інсценувалися, подавалися в театральній формі ті або інші сцени, пов'язані із ключовими, життєво важливими подіями суспільства.


- Дьякову Світлану Євгенівну, заступника директора з комерційних питань приватного підприємства «СЕДАМ-МАРКЕТ»;

- Волкова Леоніда Анатолійовича, начальника відділу прямих продаж товариства з обмеженою відповідальністю «Укрінструмент».

1.2. За багаторічну сумлінну працю та з нагоди 50-річчя від дня народження:

- Шелупець Людмилу Григорівну, директора Чернігівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 19 Чернігівської міської ради Чернігівської області;
Черні́гівська о́бласть - область у північно-східній частині України. Межує на заході з Київською, на півночі - з Гомельською областю Республіки Білорусь і з Брянською областю Російської Федерації, на сході - з Сумською, на півдні - з Полтавською областями України.
Приватне підприємство, також приватна компанія, фірма - підприємство, створене приватними особами, засноване на приватній власності, і що оперує приватним капіталом. Приватна компанія має обмежене число членів з лімітованим правом на передачу своїх акцій і не має права повідомляти публічну підписку на свої акції.
Загальноосві́тня шко́ла - масовий тип навчально-виховних закладів, які дають загальну освіту.


- Поважук Галину Юріївну, директора Чернігівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 Чернігівської міської ради Чернігівської області.

1.3. Мешка Михайла Івановича, монтажника санітарно-технічних систем та устаткування публічного акціонерного товариства «Будівельна компанія «Домобудівник», за сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня будівельника.

2. Відповідно до Положення про Подяку Чернігівського міського голови, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, оголосити Подяку Чернігівського міського голови:2.1. За багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівників торгівлі:

- Сухомліну Ігорю Володимировичу, фізичній особі підприємцю, ресторатору;

Акціонерне товариство (англ. Joint-stock company, нім. Aktiengesellschaft) - один з різновидів господарських товариств. Акціонерним товариством визнається комерційна організація, статутний капітал якої розділений на визначене число акцій, що засвідчують права та обов'язки учасників товариства ( акціонерів ).
Фізи́чна осо́ба - у цивільному та інших галузях права термінологія, що використовується для позначення людини (громадянина, особи без громадянства) як учасника правових відносин. Фізична особа також підпорядковується певним нормам та правилам поведінки.

- Воршуловій Ганні Сергіївні, флористу мережі квіткових магазинів «Гранд Флора» фізичної особи підприємця Федорчук Зої Іванівни;

- Дасюк Оксані Володимирівні, завідувачу магазином № 134 Регіонального відділення «Північ» товариства з обмеженою відповідальністю «АЛЬЯНС МАРКЕТ»;

- Олексієнко Галині Андріївні, керуючому магазину «Урожай» товариства з обмеженою відповідальністю «Гуртово-роздрібний комплекс «СеДаМ»;

- Рябцевій Людмилі Іванівні, фізичній особі підприємцю, директору кафе «Куба»;2.2. Любчик Ользі Миколаївні, завідуючій складом в магазині «Велика кишеня» товариство з обмеженою відповідальністю «Фудмаркет», за сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівників торгівлі.

2.3. Сапону Віктору Віталійовичу, майстру опоряджувальної дільниці публічного акціонерного товариства «Будівельна компанія «Домобудівник», за сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня будівельника.
Міський голова О. В. Соколов


Скачати 27.64 Kb.

  • Чернігівської міської ради