Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаРозробка додатків для Windows Runtime (Windows 8)

Скачати 15.86 Kb.

Розробка додатків для Windows Runtime (Windows 8)
Скачати 15.86 Kb.
Дата конвертації13.03.2017
Розмір15.86 Kb.
    Навігація по даній сторінці:
  • Visual Basic

УДК 004.7 (043.2)

Хирний В.В.

Національний авіаційний університет, Київ
Розробка додатків для Windows Runtime (Windows 8)

Останні 5-7 років ми всі спостерігаємо явище, яке аналітики називають консьюмерізаціі ІТ. Не вдаючись в історію і подробиці цього явища, характерного не лише ІТ-галузі, варто відзначити головне - саме «Консьюмери» сьогодні створюють левову частку горезвісної доданої вартості - іноді своїм великим числом, іноді - здатністю та бажанням переплачувати за новинки і взагалі цікаві ідеї.

Аналі́тик - фахівець, який займається аналізом даних в конкретній галузі або дослідженнями та узагальненями в певній сфері діяльності. Він мусить досконало володіти специфічними методами аналізу, притаманними даній галузі.
Авіа́ція (фр. aviation - від лат. avis - птах) - галузь техніки, пов'язана з польотами в атмосфері апаратів важчих за повітря.
Створення Ство́рення (англ. Creation, нім. Schöpfung, івр. בריאת העולם‎) - доктринальна позиція у багатьох релігіях та філософських системах вірувань, яка твердить, що за створенням всесвіту стоїть Божество. Богословські пояснення створення всесвіту можуть мати різноманітні форми, однією з основних є релігійна догма створення.

До недавнього часу розробники під Windows використовували дві основні групи API: native через Win32 API і managed через .NET Framework. При цьому, друга група поступово розвивалася, отримуючи різні моделі створення користувальницького інтерфейсу, роботи з даними та сервісами, побудови вихідного коду та архітектури додатків і так далі.

Тим часом, сама Windows - тобто Win32 API отримувала не так багато справжніх поштовхів до розвитку базової моделі розробки. Мабуть, останнім істотним явищем був COM. Всі ці роки самі комп'ютери не стояли на місці. З'являлися всілякі сенсори, мережеві пристрої (включаючи 3G / LTE і т.п.), камери, чутливі до дотиків екрани. Нарешті, енергоспоживання ставало все більш важливим.

Таким чином, створюючи нову Windows, Microsoft розуміли, що необхідно розробити і новий API, який будучи рідним (native) для операційної системи, стане відповідати певним мінімальним вимогам і віянням часу.

Операційна система Операці́йна систе́ма, скорочено ОС (англ. operating system, OS) - це базовий комплекс програм, що виконує управління апаратною складовою комп'ютера або віртуальної машини; забезпечує керування обчислювальним процесом і організовує взаємодію з користувачем.
В результаті народився Windows Runtime (WinRT).
Результат, пі́дсумок, (заст. ску́ток, вислід) - кінцевий наслідок послідовності дій. Можливі результати містять перевагу, незручність, вигоду, збитки, цінність і перемогу. Результат є етапом діяльності, коли визначено наявність переходу якості в кількість і кількості в якість.

Що несе з собою WinRT:

1. Це native API, який працює разом з оптимізованим COM API. При цьому можлива робота manage-середовищ поверх WinRT (і .NET Framework в Windows 8 - тому приклад).

2. Це об'єктно-орієнтована API, що включає універсальний формат метаданих типів.

3. WinRT включає підтримку багатьох сучасних властивостей персональних комп'ютерів (сенсори, камери і т.п.). а енергозбереження є тут надзвичайно важливим.

4. Це язиконезавісімий API, спочатку підтримує різні моделі:

- С

- .NET Framework з C # і Visual Basic- HTML5 і JavaScript

5.

Енергоконсервація (або більш прийняте в Україні поняття - Енергозбереження) стосується зменшення споживання енергії за рахунок використання меншої кількості енергетичних послуг. Енергозбереження відрізняється від енергоефективності, яке стосується використання меншої кількості енергії в тій самій послузі.
Метада́ні, у загальному випадку, - це дані, що характеризують або пояснюють інші дані. Наприклад, значення «123456» само по собі недостатньо виразно. А якщо значенню «123456» зіставлено достатньо виразне ім'я «поштовий індекс» (що вже є метаданими), то в цьому контексті значення «123456» більш осмислено - можна витягати інформацію про місцеположення адресата, що має даний поштовий індекс.
Visual Basic Microsoft Visual Basic - засіб розробки програмного забезпечення, створений і підтримуваний корпорацією Microsoft, який складається з мови програмування і середовища розроблення. Мова Visual Basic успадкувала дух, стиль і, частково, синтаксис свого предка - мови Бейсік, яка має чимало діалектів.
Сучасна декларативна модель розробки інтерфейсів на XAML або HTML5 стала частиною Windows API, а не надбудовою над ним.Науковий керівник – Є.Б.Артамонов, к.т.н


Скачати 15.86 Kb.

  • Visual Basic