Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаС-bond Self-Etch Інструкція по застосуванню препарату

Скачати 52.66 Kb.

С-bond Self-Etch Інструкція по застосуванню препарату
Скачати 52.66 Kb.
Дата конвертації02.05.2017
Розмір52.66 Kb.

d:\алена\лого\wp_logo2.jpgd:\алена\лого\wp_logo4.jpg

С-Bond Self-Etch

Інструкція по застосуванню препаратуОпис: С-Bond Self-Etch - самопротравний, фотополімерний однокомпонентний бонд для адгезивної відновної техніки.
Склад: Матеріал містить метакрилат, фотоініціатори, етанол, воду.
Показання до застосування
Адгезив для адгезивної реставраційної техніки.

- для фіксації композитних матеріалів і компомерів на емалі і дентині,

- клейова фіксація керамічних або композитних матеріалів на емалі і дентині,

- фіксація кераміки, металевих сплавів і амальгами,

- також може використовуватися як герметик дентину.
Компози́тний матеріа́л (КМ), або компози́т - гетерофазний матеріал, окремі фази якого виконують специфічні функції, забезпечуючи йому властивості, яких не має жодний з компонентів окремо. Зазвичай отримують поєднанням двох або більше компонентів, які нерозчинні або малорозчинні один в одному і мають властивості, що сильно відрізняються.

Побічні ефекти
Побічні ефекти для цього медичного препарату вкрай рідкісні, якщо він підготовлений і застосовується згідно з інструкціями. Якщо ви зіткнетеся з небажаними побічними ефектами - навіть у разі сумнівів - будь ласка, зв'яжіться з нами і повідомте точний опис обставин і симптомів.  Складові частини C-Bond можуть викликати алергічну реакцію у пацієнтів з підвищеною чутливістю.
Ліка́рські за́соби (лікувальні препарати, ліки, медикаменти) - речовини або суміші речовин, що вживають для профілактики, діагностики, лікування захворювань, запобігання вагітності, усунення болю; отримані з крові, плазми крові, органів і тканин людини або тварин, рослин, мінералів, хімічного синтезу (фармацевтичні засоби, ліки або медикаменти) або із застосуванням біотехнологій (вакцини).
Алергія Алергі́я (грец. αλλος - інший і εργον - дія) - змінена чутливість організму тварин і людини до чужорідних речовин (здебільшого білкової природи), що вводяться повторно. Речовини, які викликають алергію (т. з. алергени)


Інструкції із застосування

Переконайтеся, що інструкції із застосування і запобіжні заходи, описані в інформації про продукт, суворо дотримуються.
Запобіжні заходи - це заходи забезпечення кримінального провадження, що полягають в тимчасовому обмеженні прав людини згідно кримінального процесуального законодавства, що мають на меті припинити та запобігти новим кримінальним правопорушенням, забезпечити виконання покладених на особу обов'язків та її належну поведінку.
Якщо пацієнт страждає від побічних ефектів або виникають небажані ефекти - навіть у разі сумнівів - будь ласка, повідомте нам точний опис обставин і симптомів.
Взаємодії. Фенольні сполуки та інші речовини (наприклад цинк-оксид-евгенол), які можуть вплинути на полімеризацію, не повинні контактувати з C-Bond.

1.Традиційна техніка
а) Підготовка порожнини
Підготуйте порожнину згідно з принципами обраної реставраційної техніки. При необхідності захистіть пульпу за допомогою покриття із гідроксидом кальцію.
Гідрокси́д ка́льцію Са(ОН)2, гашене вапно (рос. известь гашеная; англ. slaked lime; нім. gelöschter Kalk, Lóschkalk) - безбарвна дрібнокристалічна речовина.
Підготуйте емаль за допомогою фінішного бору. Неполірована емаль протравлюється гелем або чиститься пемзою. Потім добре промийте емаль і висушіть її. Використання раббердаму рекомендується з гігієнічних міркувань.
б) Застосування
Добре струсіть пляшку перед використанням і видтисніть одну краплю. Акуратно нанести С- Бонд на дентин і емаль на 20 секунд. Акуратно сушіть безмасляним повітрям протягом 5 секунд. Полімеризуйте світлом протягом 10 секунд (галогеновим або світодіодним інтенсивністю> 800 мВт / см). При недостатній інтенсивності світла - відповідно продовжіть час полімеризації.
в) Композитні матеріали та компомери

Використовуйте матеріали відповідно до інструкцій виробників.

2. Фіксація вкладок/накладок, вінірів та коронок
При використанні С-Bond необхідно переконається в наявності достатньої кількості світла (відповідно до інструкцій виробників) для повного завершення реставрації.
а) Підготовка до реставрації
Підготуйтеся відповідно до інструкцій відповідних матеріалів.
б) Підготовка порожнини. Як описано в пункті 1.1.

с) Застосування. Як описано в пункті 1.2.
г) Фіксація. У відповідності з інструкціями виробника.

3.Адгезія інших поверхонь. а)Підготовка

б) Кераміка
- Інтраоральне застосування: керамічні поверхні слід відшліфувати алмазним бором, піскоструменевою обробкою або протравити 37% фосфорною кислотою (Extra Gel), промити і просушити безмасляним повітрям.
О́ртофосфа́тна кислота́, фосфа́тна кислота - неорганічна сполука, кислота складу Н3PO4, яка утворює ряд солей ортофосфатів (фосфатів). За кімнатної температури є білою кристалічною речовиною, а при нагріванні до 42,35 °C перетворюється на безбарвну в'язку рідину.

- Екстраоральне застосування: керамічні поверхні протравити 5% фтороводневою кислотою, потім промити і сушити безмасляним повітрям.


- Додатково: Силанізація керамічних поверхонь (відповідно до інструкції виробника)
в) Метал і амальгама
Обробіть поверхні алмазним бором або проведіть піскоструменеву обробку. Потім очистіть під струменем (екстраорально) або ацетоном і просушіть безмасляним повітрям.
г) Композити
Поверхні композитів слід обробити алмазним бором або піддати піскоструменевій обробці, очистити фосфорною кислотою, промити і просушити безмасляним повітрям.

е) Склеювання
Добре струсіть пляшку перед використанням і видавіть одну краплю. Закрийте пляшку відразу ж після використання. Застсуйте C-Bond за допомогою одноразової щітки або аплікатора протягом 20 секунд. Акуратно просушіть протягом 5 секунд безмасляним повітрям. Полімеризуйте світлом протягом 10 секунд (галогеновим або світлодіодним інтенсивністю> 800 мВт / см3). При недостатній інтенсивності світла - відповідно продовжіть час полімеризації.


е) Реставрації
Використовуйте реставраційні матеріали в відповідно до вказівок виробника.
4. Герметизація дентину
Будь ласка, зверніть увагу на пункти 1.1 та 1.2.
Екстрені випадки
Небезпека випадкового проковтування матеріалу не очікується, бо матеріал застосувується невеликими порціями. При
попаданні на слизову оболонку порожнини рота або в очі - ретельно промити проточною водою.
Слизова́ оболо́нка (лат. tunica mucosa, часто говорять просто слизова) - внутрішня оболонка порожнистих органів, яка контактує з зовнішнім середовищем (тобто органами дихання, сечової, статевої та травної систем).
Рот Рот (лат. stoma, -atis) - тілесний отвір у тварин, через який приймається їжа і, у багатьох випадках, здійснюється дихання. У багатьох хребетних у роті розміщені зуби і язик. Зовнішньо рот може мати різну форму.
При попаданні в очі - ретельно промити проточною водою і звернутися до офтальмолога.


Токсикологічний ефект.

Токсичність впливу на дентин при контакті і правильному використанні C-Bond для пенетрації каналів порівнюється до склоіономерів або полікарбоксилатів.

Примітка
Тільки для використання стоматологами, зубними техніками або уповноваженим ними персоналом.

Берегти від дітей! Викидати тільки використану упаковку
Термін придатності та номер партії вказані на упаковці
Зберігання
Зберігати при температурі 4-8 ° С / 39-46 0 F далеко від прямих сонячних променів та джерел тепла.

Гігієнічні рекомендації

Дотримуйтесь наступних рекомендацій при використанні C-Bond
- Використовуйте одноразові щіточки


-Закривайте пляшку відразу ж після використання і дезінфікуюте її.
Форма випуску | REF | WP4048 C-Bond самопротравний адгезив, 5 мл, [REF | WP4018 C-Bond самопротравний адгезив, 10 мл


Скачати 52.66 Kb.

  • С-Bond Self-Etch
  • Показання до застосування Адгезив для адгезивної реставраційної техніки. - для фіксації композитних матеріалів
  • Побічні ефекти
  • Інструкції із застосування Переконайтеся, що інструкції із застосування і запобіжні заходи
  • 1.Традиційна техніка а) Підготовка порожнини
  • Застосування .
  • Екстрені випадки
  • Зберігання