Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаСценарій для комерційних пропозицій по телефону

Скачати 205.96 Kb.

Сценарій для комерційних пропозицій по телефону
Скачати 205.96 Kb.
Дата конвертації07.06.2017
Розмір205.96 Kb.
ТипСценарій

До 30 квітня 2014 р. організації малого та середнього бізнесу можуть отримати знижку до 13% при покупці Windows Server Standard або Windows Server Datacenter.
Windows - узагальнююча назва операційних систем для ЕОМ, розроблених корпорацією Microsoft. Перші версії були не повноцінними операційними системами, а лише оболонками до ОС MS-DOS. На 2014 рік, за даними сайтів NetApplications та GoStats, Microsoft Windows встановлена більш як на 90% персональних комп'ютерів світу.
Середній бізнес - бізнес-термін, яким позначають дещо середнє і взаємопроникне між малим і великим бізнесом. Але попри це, середній бізнес дуже часто згадується засобами масової інформації у парній конфігурації разом саме з малим бізнесом, що підкреслює їх більшу схожість за певними характеристиками.
Знижка поширюється на ліцензії Open License
(L only), або ліцензії Open License з програмою підтримки Software Assurance (L/SA). Академічні та державні організації не беруть участі у акції.
Деталі пропозиції знаходяться на сайті http://www.microsoft.com/ukraine/allpromo/Подвійна перевага
Сценарій для комерційних пропозицій по телефону

Принцип використання сценарію

Цей сценарій для комерційних пропозицій по телефону має допомогти партнерам корпорації Майкрософт розширити можливості продажу служби Microsoft Office 365 і системи Windows Server 2012 підприємствам малого й середнього бізнесу. Цей посібник має модульну структуру, що допоможе вам швидше знаходити потрібну інформацію під час розмов із клієнтами. Почніть зі вступу, а потім перейдіть до фраз для заохочення розмови, щоб краще розібратися в ситуації клієнта та зіставити її з відповідним сценарієм на наступній сторінці. Сценарії відповідають поширеним ситуаціям, з якими ви зіткнетеся під час продажу служби Office 365 підприємствам малого й середнього бізнесу. Ви зможете переглянути навідні запитання та відповіді на них, що містять ключові аргументи на користь придбання продукту відповідно до конкретних потреб клієнтів.


Вступ і ціннісна пропозиція

«Я хочу розповісти вам, як служба Office 365 і система Windows Server 2012 можуть допомогти в оновленні та розширенні можливостей інформаційних технологій.
Інформаці́йні техноло́гії, ІТ (використовується також загальніший / вищий за ієрархією термін інформаційно-комунікаційні технології (Information and Communication Technologies, ICT) - сукупність методів, виробничих процесів і програмно-технічних засобів, інтегрованих з метою збирання, опрацювання, зберігання, розповсюдження, показу і використання інформації в інтересах її користувачів.
Багато сучасних підприємств малого й середнього бізнесу усвідомлюють необхідність використання програмного забезпечення у хмарі, що гарантує зручність, доступність і рентабельність. Водночас для багатьох підприємств необхідна локальна платформа для задоволення низки потреб, наприклад розміщення програм, надання спільного доступу до друку, зберігання конфіденційних фінансових даних».

«Завдяки поєднанню служби Office 365 і системи Windows Server 2012 ваша компанія отримає подвійну перевагу – ефективність роботи у хмарі й надійний захист локальних даних і програм. Хочете дізнатися більше? Якщо так, не могли б ви відповісти на кілька коротких запитань, щоб ми могли краще оцінити ваше середовище роботи?»

Фрази для заохочення розмови

Розуміння поточних продуктів і середовища

Ці запитання допоможуть оцінити середовище клієнта, якщо вам не відомий поточний стан його компанії.

«Скільки у вас працівників? Ви прагнете розвиватися? Чи вас задовольняє поточний стан?»

«Чи використовуєте ви програми пакета Microsoft Office? Якої версії?»

«Яку службу електронної пошти ви використовуєте?

Microsoft Office - офісний пакет, створений корпорацією Microsoft для операційних систем Microsoft Windows, Apple Mac OS X і Apple iOS (на iPad). До складу цього пакету входить програмне забезпечення для роботи з різними типами документів: текстами, електронними таблицями, презентаціями, базами даних тощо.
Електро́нна по́шта або е-пошта (англ. e-mail, або email, скорочення від electronic mail) - спосіб обміну цифровими повідомленнями між людьми використовуючи цифрові пристрої, такі як комп'ютери та мобільні телефони, що робить можливим пересилання даних будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-, відеофайли, архіви, програми).
Чи використовуєте ви інші засоби зв’язку для проведення відеоконференцій або спільної роботи над документами?»

«Ви маєте сервер? Якщо так, то який саме? (Exchange? SBS?)»

«Які пристрої використовують для роботи ваші працівники? ПК, планшети, мобільні телефони?

Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.
Вони працюють віддалено? Удома чи в дорозі?»Визначення цілей і проблем

Ці запитання допоможуть визначити цілі й проблеми клієнтів і зіставити їхні потреби з одним із сценаріїв.

(Інфраструктура сервера)

«Ви не можете придбати або оновити сервер через високу вартість?»

«Чи можливе розширення вашої інформаційно-технологічної інфраструктури в разі виникнення нових потреб? Для якої області, на вашу думку, найбільш важлива розширюваність?»

«Ви користувалися хмарними службами? Чи плануєте ви використовувати хмарні служби або поєднання локальних і хмарних служб?»

(Захист даних)

«Як ви захищаєте свої службові відомості? Наскільки ви впевнені в тому, що ваша інформація належно захищена від втрати або розголошення?»

«Чи непокоїть вас дотримання нормативно-правових вимог?»

«Ви маєте план безперебійної роботи бізнесу (аварійного відновлення)?»

(Інструменти для підвищення продуктивності)

«Чи мають ваші працівники ефективні інструменти для співпраці один з одним і клієнтами?»

«Ви користуєтеся різними версіями програмного забезпечення для підвищення продуктивності? Якщо так, як це впливає на продуктивність користувачів і керування ліцензіями?»

«Наскільки часто в роботі рішення для електронної пошти трапляються позапланові простої?»

(Мобільність)

«Наскільки ваші поточні засоби задовольняють потреби працівників, які працюють віддалено?»

«Ваші позаштатні працівники використовують ті самі засоби, що й штатні? Чи мають вони онлайновий або автономний доступ до своєї електронної пошти й спільних календарів, щоб продуктивно працювати в дорозі?»

Довідник сценаріїв

Якщо ви зазвичай продаєте систему Windows Server...

Якщо ви зазвичай продаєте пакет Microsoft Office...

Ситуація клієнтаПонад 25 працівників


Є власний сервер


Незначний досвід використання інформаційних технологій


Програми для бізнесу


Віртуалізація


Позаштатні працівники чи працівники, які працюють віддалено

Відповідні сценарії

Сценарій 1. Сервер SBS

Сценарій 2. Застарілий сервер

Сценарій 3. Сервер відсутній

Сценарій 4. Застаріла служба Exchange

Навідні запитання

 1. «Скільки часу ви витрачаєте на оновлення засобів підвищення продуктивності та керування ними?»

 2. «Чи мають ваші працівники можливість віддаленого доступу до електронної пошти, програм і документів?»

 3. «Чи хочуть вони працювати віддалено за допомогою мобільних пристроїв, наприклад смартфонів і планшетів?»

 4. «Наскільки ви впевнені в тому, щоваші дані надійно захищені? Чи непокоїтеся ви про безпеку даних, якщо програми використовуються за межами офісу?»

 5. «Скільки часу ви витрачаєте на керуванням програмами для бізнесу, зокрема системою бухгалтерського обліку та системою планування ресурсів?
  Програ́ми відда́леного адмініструва́ння (Програ́ми дистанці́йного адмініструва́ння) - програми або функції операційних систем, що дозволяють отримати віддалений доступ до комп'ютера через Інтернет або ЛОМ і здійснювати управління та адміністрування віддаленого комп'ютера в реальному часі.
  Смартфо́ни (з англ. smart - розумний, і англ. phone - телефон) - окрема категорія телефонів, які - на відміну від простих стільникових телефонів - мають більше оперативної пам'яті і власний потужний, як для кишенькових пристроїв процесор, працюють під операційною системою Symbian 6.
  Бухгалтерський о́блік - процес виявлення, вимірювання, реєстрації, накопичення, узагальнення, зберігання та передачі інформації про діяльність підприємства зовнішнім та внутрішнім користувачам для прийняття рішень.
  »

 6. «Ви маєте план безперебійної роботи бізнесу (аварійного відновлення)?»

 1. «Ви досі не придбали сервер через його вартість?»

 2. «Ви виконуєте віртуалізацію серверів чи тільки збираєтеся це зробити?»

 3. «Скільки часу ви витрачаєте на керуванням програмами для бізнесу, зокрема системою бухгалтерського обліку та системою планування ресурсів?»

 4. «Скільки часу ви витрачаєте на оновлення засобів підвищення продуктивності й служби електронної пошти та керування ними?»

 5. «Наскільки ви впевнені в тому, що ваша інформація належно захищена від втрати або розголошення?»

 6. «Наскільки ваші поточні засоби задовольняють сучасні потреби у віддаленій роботі?»

 1. «Ви досі не придбали сервер через його вартість?»

 2. «Чи можуть ваші працівники виконувати свої обов’язки поза офісом, використовуючи мобільні пристрої? Чи працюють вони з дому або філіалів?»

 3. «Вас непокоїть рівень безпеки даних, якщо мова йде про мобільний і віддалений доступ?»

 4. «Скільки часу ви витрачаєте на оновлення засобів підвищення продуктивності та керування ними?»

 5. «Скільки часу ви витрачаєте на керування ПК та пристроями? Як ви створюєте резервні копії даних і програм?»

 1. «Скільки часу ви витрачаєте на керування наявним сервером електронної пошти?
  Поштовий сервер, сервер електронної пошти - в системі пересилки електронної пошти так зазвичай називають агент пересилання повідомлень (англ. mail transfer agent, MTA). Це комп'ютерна програма, яка передає повідомлення від одного комп'ютера до іншого.
  »

 2. «Наскільки часто в роботі рішення для електронної пошти трапляються позапланові простої?»

 3. «Скільки часу ви витрачаєте на керуванням програмами для бізнесу, зокрема системою бухгалтерського обліку та системою планування ресурсів? Ви виконуєте віртуалізацію серверів чи тільки збираєтеся це зробити?»

 4. «Наскільки ви впевнені в тому, що ваші дані надійно захищені?»

 5. «Наскільки ваші поточні засоби задовольняють сучасні потреби у віддаленій роботі?»
Рішення

Office 365 для середнього бізнесу та Windows Server 2012

Office 365 для середнього бізнесу
та Windows Server 2012

Office 365 Преміум для малого бізнесу та Windows Server 2012 Essentials

Office 365 для середнього бізнесу

та Windows Server 2012Ключові аргументи на користь придбання продукту

 1. «За допомогою служби Office 365 і знайомих вам програм пакета Office (ліцензованих у вигляді передплати, а тому завжди актуальних) ви можете без проблем і затримок використовувати хмарну електронну пошту, календар, надавати спільний доступ до файлів і проводити відеоконференції у форматі HD. За допомогою служби Office 365 корпорація Майкрософт тепер зможе допомогти вам у керуванні серверами, оновленнями програмного забезпечення та резервним копіюванням даних, а також дає фінансово підкріплену гарантію працездатності протягом 99,9 % часу».

 2. «Служба Office 365 дає змогу використовувати знайомі засоби підвищення продуктивності Office звідусіль. А за допомогою системи Windows Server 2012 можна отримувати безперебійний доступ до локальних програм, наприклад системи бухгалтерського обліку й системи керування зв’язками із замовниками».
  Система керування, також Система управління (англ. control system) - систематизований набір засобів впливу на підконтрольний об'єкт для досягнення цим об'єктом певної мети. Об'єктом системи керування можуть бути як технічні об'єкти так і люди.
  Резе́рвне копіюва́ння або бека́п (англ. backup) - процес створення копії даних з носія (жорсткого диска, дискети тощо), призначений для відновлення цих даних у разі їх пошкодження або видалення.
  Виділя́ють 3 основні́ систе́ми бухга́лтерського о́бліку: Англо-Американська (демократична) - характерна для країн на які мають вплив США (Канада, Велика Британія). Континентальна - належать Італія, Іспанія, Франція, Німеччина, Португалія, Росія, Україна.


 3. «Завдяки інтеграції із системою керування паспортами та службою Active Directory система Windows Server 2012 і служба Office 365 дають змогу працівникам за допомогою облікових даних отримувати узгоджений і спрощений доступ до всіх ПК та інших пристроїв».

 4. «Служба Office 365 допомагає захистити документи та дані за допомогою засобів захисту від шкідливого програмного забезпечення найвищої якості, які постійно оновлюються, щоб гарантувати безпеку ваших засобів підвищення продуктивності».
  Active Directory - LDAP-сумісна реалізація інтелектуальної служби каталогів корпорації Microsoft для операційних систем родини Windows NT. Active Directory дозволяє адміністраторам використовувати групові політики (GPO) для забезпечення подібного налаштування користувацького робочого середовища, розгортати ПЗ на великій кількості комп'ютерів (через групові політики або за допомогою Microsoft Systems Management Server 2003 (або System Center Configuration Manager)), встановлювати оновлення ОС, прикладного та серверного ПЗ на всіх комп'ютерах в мережі (із використанням Windows Server Update Services (WSUS); Software Update Services (SUS) раніше). Active Directory зберігає дані і налаштування середовища в централізованій базі данних. Мережі Active Directory можуть бути різного розміру: від кількох сотень до кількох мільйонів об'єктів.
  Шкідливий програмний засіб (англ. Malware - скорочення від malicious - зловмисний і software - програмне забезпечення) - програмне забезпечення, яке перешкоджає роботі комп'ютера, збирає конфіденційну інформацію або отримує доступ до приватних комп'ютерних систем.


 5. «Завдяки віртуалізації вашого сервера, використовуючи вбудовані можливості системи Windows Server 2012, ви можете запустити власні програми для бізнесу (наприклад, систему бухгалтерського обліку, систему планування ресурсів) на віртуальній машині, що спрощує процес керування інформаційно-технологічною інфраструктурою та допомагає отримати максимальну вигоду від інвестицій в апаратне забезпечення».
  Віртуальна машина - модель обчислювальної машини, створеної шляхом віртуалізації обчислювальних ресурсів: процесора, оперативної пам'яті, пристроїв зберігання та вводу і виводу інформації.


 6. «Використовуючи вбудовані можли–вості віртуалізації системи Windows Server 2012, можна легко та рентабельно розгорнути рішення для аварійного відновлення з автоматичним резервним копіюванням даних».

 1. «Служба Office 365 пропонує найновіші засоби підвищення продуктивності за доступну та попередньо визначену щомісячну платню. Також можна оновити систему Windows Server 2012 на новому апаратному забезпеченні та використовувати віртуалізацію, щоб максимально збільшити прибуток від інвестицій».
  Апара́тне забезпе́чення (англ. hardware; сленг. залі́зо) - комплекс технічних засобів, який включає електронний пристрій і, зокрема, ЕОМ: зовнішні пристрої, термінали, абонентські пункти тощо, які необхідні для функціонування тієї чи іншої системи; фізична частина ЕОМ.


 2. «Система Windows Server 2012 надає вбудовану віртуалізацію, щоб ви могли розміщувати різні робочі навантаження в межах одного фізичного сервера та отримувати максимальні переваги від його продуктивності».

 3. «Завдяки віртуалізації сервера ви можете запустити програми для бізнесу (наприклад, систему бухгалтерського обліку, систему планування ресурсів) на віртуальній машині, що спрощує процес керування та допомагає скоротити час простою».

 4. «За допомогою служби Office 365 корпорація Майкрософт тепер зможе допомогти вам у керуванні серверами, оновленнями програмного забезпечення та резервним копіюванням даних».

 5. «З службою Office 365 ви отримуєте фінансово підкріплену гарантію працездатності протягом 99,9 % часу та автоматичне резервне копіювання даних для засобів підвищення продуктивності».

 6. «Служба Office 365 дає змогу використовувати знайомі засоби підвищення продуктивності Office звідусіль, а система Windows Server 2012 підвищує рівень захисту та спрощує віддалений доступ до локальних програм, наприклад системи бухгалтерського обліку або системи керування зв’язками із замовниками. Завдяки інтеграції із системою керування паспортами та службою Active Directory система Windows Server 2012 дає змогу працівникам за допомогою облікових даних отримувати узгоджений і спрощений доступ до всіх ПК та інших пристроїв».

 1. «Windows Server Essentials – це перший доступний сервер, який допоможе виконувати всі локальні завдання для бізнесу, наприклад розміщувати локальні програми й дані, надавати спільний доступ до друку та керувати ПК й пристроями централізовано. Додайте Office 365 і отримайте хмарні засоби підвищення продуктивності за доступну й попередньо визначену щомісячну платню».

 2. «Служба Office 365 дає змогу використовувати знайомі програми пакета Office звідусіль – як на ПК, так і на мобільних пристроях. Завдяки службі Office 365 працівники можуть підключатись і працювати звідусіль».

 3. «Office 365 пропонує завжди оновлений захист від шкідливого програмного забезпечення, спаму та фішингу».

 4. «За допомогою служби Office 365 корпорація Майкрософт тепер зможе допомогти вам у керуванні серверами, оновленнями програмного забезпечення та резервним копіюванням даних, а також дає фінансово підкріплену гарантію працездатності протягом 99,9 % часу».

 5. «Windows Server Essentials піклується про щоденне автоматичне резервне копіювання даних на всіх ПК і пристроях у вашій мережі. Вона також  забезпечує централізоване керування програмами, як локальними, так і хмарними».

 1. «За допомогою служби Office 365 ви отримаєте можливість працювати із хмарною електронною поштою, що спростить процес керування, зменшить навантаження інформаційно-технологічних ресурсів, а також дасть фінансово підкріплену гарантію працездатності протягом 99,9 % часу».

 2. «За допомогою знайомих вам програм пакета Office (ліцензованих у вигляді передплати, а тому завжди актуальних), що входять до складу служби Office 365, ви можете без проблем і затримок використовувати електронну пошту, календар, надавати спільний доступ до файлів і проводити відеоконференції у форматі HD».

 3. «Використовуючи Windows Server 2012 і вбудовані можливості віртуалізації, на одному фізичному сервері можна розмістити програми для бізнесу та інші робочі навантаження й таким чином скоротити час, який витрачається на керування системами й апаратним забезпеченням».

 4. «Служба Office 365 пропонує завжди актуальні засоби захисту від шкідливого програмного забезпечення, спаму та фішингу. Система Windows Server 2012 гарантує надійний захист локальних програм і даних завдяки вбудованому шифруванню та можливості простого контролю за доступом до даних».

 5. «Скориставшись обома пропозиціями, ви зможете надати працівникам змогу підключатись і отримувати доступ до документів, засобів підвищення продуктивності та програм для бізнесу на будь-якому пристрої практично звідусіль. Ви також можете використовувати єдиний вхід через синхронізацію зі службою Active Directory для легкого доступу на всіх ПК та пристроях».

Спростування аргументів проти придбання служби Office 365

Аргумент проти придбання продукту

Відповідь

«Наш бюджет скоротився».

«Служба Office 365 – це чудовий спосіб заощадити кошти. Вона допоможе вам перемістити засоби підвищення продуктивності у хмару, на кшталт електронної пошти, а також скоротить витрати на оновлення сервера та його обслуговування. Завдяки доступним варіантам щомісячної передплати ви зможете зменшити витрати на керування інформаційно-технологічною інфраструктурою, прискорити виконання бізнес-завдань і підвищити продуктивність роботи працівників».

«Ми використовуємо
(або збираємося використовувати) служби Google Apps».

«Корпорація Майкрософт створює професійні засоби для бізнесу. Компанія Google використовує ваші службові дані для продажу реклами».
Google Inc. (вимовляється /ˈguːgl/, «ґу́ґл») - американська публічна транснаціональна корпорація, яку заснували 1998 року аспіранти Стенфордського університету Ларрі Пейдж і Сергій Брін. Найпопулярніший пошуковий сервіс станом на 2016 рік, має у власності, зокрема YouTube і Blogger.

«Служба Microsoft Office 365 – це правильний вибір для вашого бізнесу, тому що вона дає змогу працювати з уже знайомими та багатофункціональними програмами Office на настільному комп’ютері, смартфоні або планшеті як в онлайновому, так і в автономному режимі».

«Служби Google Apps характеризуються обмеженою функціональністю роботи з електронною поштою, календарем і форматуванням. Office 365 пропонує функціональність, на яку чекають і якої потребують ваші користувачі».

«Служби Google Apps for Business SLA не містять основних засобів для бізнесу, наприклад служби Voice для викликів між ПК, служб Контакти Google і Google Video. До складу служби Office 365 входять програми, що задовольняють відповідні потреби».

«Щоб перемістити електронну пошту, контакти, завдання, папки та інші дані з рішень для обміну повідомленнями, наприклад Exchange, у служби Google Apps і налаштувати єдиний вхід і спільні контакти, може знадобитися виконати безліч дій уручну, інсталювати додаткові компоненти та програми сторонніх постачальників».

Основні́ за́соби (ОЗ) - матеріальні активи, які підприємство утримує з метою використання їх у процесі виробництва чи поставки товарів, надання послуг, здачі в оренду іншим особам чи для виконання адміністративних і соціально-культурних функцій, очікуваний термін корисного використання (експлуатації) яких більше одного року, або одного оборотного періоду.
Обмін повідомленнями - в програмуванні, є способом координації в конкурентних, паралельних, та об'єктно-орієнтованих системах, та організації взаємодії між процесами. Координація робиться шляхом відсилання повідомлень отримувачу.

«До того ж, модель підтримки Google базується на принципах пріоритетності, тому ви зможете отримати першочергову високоякісну підтримку, лише якщо пристрої більшості ваших користувачів вийдуть із ладу».«Нас влаштовують засоби, які ми зараз використовуємо. Навіщо нам щось змінювати?»

«Підтримка для пакета Office 2003 й ОС Windows XP завершується 8 квітня 2014 року. Це може призвести до виникнення потенційної загрози безпеці та узгодженості або до втрати засобів підтримки апаратного чи програмного забезпечення. Ваш бізнес і репутація можуть постраждати, ви також можете втратити час і кошти. Перед вами можуть постати такі проблеми: шкідливе програмне забезпечення, утрата даних, розповсюдження вірусу, розміщення ботнетів, виникнення помилок під час перевірки, проблеми із сертифікуванням і загальнодоступні сповіщення про наявність ризику для даних клієнта».

«Office 365 – це досить нова служба. Чи не варто нам зачекати, доки її буде вдосконалено?»

«Служба Office 365 завоювала довіру таких компаній, як Coca-Cola Enterprises (72 000 працівників), Starbucks, Campbell Soup, Hyatt Hotels (106 000 працівників), Міністерство у справах ветеранів (600 000 працівників), Lowes (понад 200 000 працівників), Hallmark (9 500 працівників), Japan Airlines (20 000 працівників) і Burger King (3 500 користувачів)».

«Чому ми повинні бути впевнені, що нашу інформацію надійно захищено?»

«Службу Office 365 із самого початку розроблено як рішення з високим рівнем безпеки. Вона використовує кілька механізмів сканування, забезпечуючи найкращий захист від шкідливого програмного забезпечення».

«Для онлайнових служб передплати ваші дані копіюються в геодубльовані центри даних, завдяки чому ви отримуєте додатковий захист у разі несправності центру даних або мережі. Корпорація Майкрософт дотримується положень міжнародних законів із захисту конфіденційності, використовує сертифікацію ISO/IEC 27001:2005 і щороку проходить перевірку SSAE 16 типу II, яку проводить незалежна третя сторона-аудитор».«Невже так просто відмовитися від використання сервера Exchange Server?»

«Так. Багато перенесень здійснюються протягом однієї ночі або вихідних (це залежить від попередньої підготовки та від поточного рішення, розміру поштових скриньок і кількості користувачів). Ви можете перенести всі наявні поштові скриньки чи поєднати розташування сховищ для скриньок у мережі та локально. У разі правильного перенесення вам вдасться зберегти всі старі повідомлення електронної пошти, дані та структуру папок».

«Партнер Microsoft може допомогти вам із перенесенням або виконати його для вас».«Як я можу бути впевнений, що дані будуть доступні, коли вони мені знадобляться?»

«Онлайнові служби передплати Microsoft надають гарантію, яку не можуть надати безкоштовні та споживацькі засоби, – фінансово підкріплену гарантію працездатності протягом 99,9 % часу. Завдяки службі Office 365 ви отримаєте продуктивність і надійність, що гідні вашої ділової репутації».

«Електронна пошта – це все, що нам насправді потрібно».

«Якщо вам і справді потрібна лише електронна пошта, ви можете передплатити лише службу Exchange Online. Однак зі службою Office 365 ви можете отримати низку додаткових можливостей, як-от присутність, обмін миттєвими повідомленнями, відеоконференції та сайти для розповсюдження файлів. Вони допоможуть вам працювати ефективніше, підтримувати професійний імідж компанії та зменшити витрати на утримання інформаційно-технологічного персоналу».

«Чи не характеризуються онлайнові програми обмеженою функціональністю?»

«Онлайнова та серверна версії пакета Office дуже схожі та мають лише незначні відмінності. Часто перед комплектацією продуктів їхні функції розгортають онлайн».

«Служба Exchange Online дає змогу отримувати пошту з кількох зовнішніх облікових записів, що неможливо у продукті Exchange Server. Крім того, служба Exchange Online містить розширені можливості фільтрування шкідливого програмного забезпечення, тоді як служба Exchange Server 2013 – лише стандартні».

Спростування аргументів проти придбання системи Windows Server 2012

Аргумент проти придбання продукту

Відповідь

«Сервер заскладний для нашої компанії».

«Більшість компаній із незначною кількістю працівників вважають, що системою на основі сервера керувати простіше, ніж одноранговою мережею. Це забезпечує економний спільний доступ до ресурсів, а також компенсує додаткову складність покращеною надійністю, розширеними можливостями та заощадженням коштів».

«Нашій компанії не потрібний сервер, тому що нас влаштовує однорангова мережа».

Серверне рішення може багато в чому допомогти підприємствам малого бізнесу.

«В одноранговій мережі ваші дані розповсюджені по всіх ПК. У разі викрадення або втрати ноутбука одного із працівників частину даних вашої компанії буде втрачено. Сервер дає змогу використовувати централізоване сховище та створювати резервні копії даних, що значно заощаджує час і запобігає втраті даних».

«На відміну від однорангової мережі, сервер дає змогу централізовано визначати, хто з користувачів і до яких саме файлів може отримувати доступ. Таким чином покращується безпека службових даних».

«Замість розміщення інформації в кількох розташуваннях сервер пропонує цілісний, централізований доступ до інформації та ресурсів, спрощуючи й прискорюючи їх пошук».«Сервер дорого коштує».

«Продукт Windows Server 2012 представлений у кількох випусках різної вартості – від найпростішого сервера, що задовольняє потреби малого бізнесу, до сервера корпоративного рівня з можливостями розширення. Windows Server 2012 у поєднанні зі службою Office 365 – це універсальне рішення, що звідусіль надає доступ до знайомих вам засобів, а також повних версій серверного програмного забезпечення професійного рівня. Крім того, це рішення забезпечує гнучку платформу, що може розширюватися відповідно до потреб компанії та сприяє заощадженню коштів».

«Моє рішення Windows Server працює чудово. Навіщо мені щось змінювати?»

«Обслуговування застарілої інформаційно-технологічної інфраструктури може дорого коштувати. Завдяки низці централізованих і простих у користуванні засобів контролю система Windows Server 2012 спрощує використання інформаційних технологій. Використовуючи вбудовану віртуалізацію, Windows Server 2012 дає вам змогу отримати максимальну користь від ресурсів сервера завдяки поєднанню кількох робочих навантажень у межах одного фізичного апаратного забезпечення. Система Windows Server 2012 також містить нові можливості, які допоможуть скоротити час простою та дадуть вам змогу зосередитися на роботі, а не на технології».

«Чому для віртуалізації потрібно використовувати програмне забезпечення Microsoft, а не VMware?»

«Корпорація Майкрософт надає повністю віртуалізовану платформу, вбудовану в систему Windows Server 2012, без додаткової платні. За віртуалізацію програмного забезпечення компанія VMware стягує додаткові кошти та часто пропонує менше функціональних можливостей, ніж рішення Windows Server. Наприклад, продукт vSphere Essentials коштує 500 доларів США, але не забезпечує перенесення віртуальних машин або віртуального сховища без простоїв у роботі. А це, до речі, основна запорука безперебійної роботи бізнес-процесів. Крім того, цей продукт не передбачає реплікацію віртуальних машин для швидкого відновлення після аварійного завершення роботи. Не передбачається також шифрування даних віддалених серверів у менш захищених розташуваннях.
Шифрува́ння - оборотне перетворення даних, з метою приховання інформації. Шифрування з'явилось близько 4 тис. років назад. Першим відомим зразком шифру вважається єгипетський текст, створений приблизно в 1900 р.
ОС Windows Server 2012 володіє всіма переліченими функціями. Більше того, вони вбудовані. То навіщо платити 500 доларів США за таку обмежену функціональність?»

«Навіщо потрібен сервер? Невже не можна просто перенести весь вміст у хмару?»

«Це справді залежить від побажання клієнта. Деяким власникам малих підприємств підходить зберігати всі дані онлайн (або у хмарі). Інші, зазвичай ті, хто вже вклали кошти у клієнт-серверні програми для бізнесу, почуватимуть себе набагато комфортніше, маючи також сервер локальних програм, наприклад Windows Server 2012 Standard. Але існує ще краще рішення для власників – це Windows Server 2012 Essentials, що забезпечує гнучкість запуску програмного забезпечення як локально, так і онлайн (у хмарі). Корпорація Майкрософт докладає значних зусиль, щоб запропонувати рішення для потреб широкого кола клієнтів і партнерів».

«Які програми краще запускати локально, а які – онлайн (у хмарі)?»

«У секторі малого бізнесу представлено безліч програм, спосіб розгортання яких залежить від сфери діяльності та країни. Наприклад, якщо ваша компанія надає фінансові послуги, вам, очевидно, потрібно дотримуватися суворих вимог і зберігати документацію компанії локально.
Ри́нок фіна́нсових по́слуг - особлива форма організації руху фінансових ресурсів в економічній системі, яка за своїм призначенням має забезпечити юридичним, фізичним особам і державі належні умови для залучення необхідних коштів і продажу тимчасово вільних грошових засобів.
У такому разі найкраще підійде традиційне комп’ютерне рішення. Якщо ви керуєте невеликою компанією нерухомості й вам не потрібно дотримуватися таких суворих вимог, ви можете використовувати програмне забезпечення як локально, так і онлайн. Система Windows Server 2012 – це перший доступний сервер, який допоможе вам у виконанні локальних завдань, наприклад розміщенні локальних програм і наданні спільного доступу до друку. Ви зможете використовувати програми локально, онлайн (у хмарі) або скористатись обома перевагами. Усе залежить від ваших потреб і вподобань».


Зведення й підсумок


1.Уточніть інформацію про найгостріші проблеми, бачення, бюджет, часові рамки та людей, які приймають рішення.

2.Визначте подальші дії для укладення угоди. Додаткові дії можуть включати планування перенесення, обговорення конкурентних відмінностей чи плану навчання. Ресурси:
Ознайомлювальна версія служби Office 365

Заохотьте клієнтів підписатися на безкоштовну ознайомлювальну версію.

Дані в табличному поданні та інший допоміжний вміст

Надішліть клієнтам інформацію про службу Office 365, щоб вони могли дізнатися більше про потенційні можливості для свого бізнесу. Приклади:

Презентація нового пакета Office для підприємств середнього бізнесу

Угода про рівень послуг для служб Microsoft Online Services

Загальний економічний вплив служби Microsoft Office 365 (середній бізнес)Демонстрація служби Office 365

Запропонуйте клієнтам переглянути демонстраційні відео про службу Office. Ми створили кілька демонстраційних відео, що допоможуть клієнтам побачити реальні переваги служби Office 365.

Технічні ресурси

Надішліть клієнтам електронною поштою посилання на технічні ресурси для працівників, які приймають інформаційно-технологічні рішення. Приклади:

Керовані лабораторії для нового пакета Office

Статті TechNet

Нові можливості для спеціалістів інформаційно-технологічної сфери в пакеті Office 2013

Ресурси для фахівців інформаційно-технологічної сфери для нового пакета Office

Набір ресурсів Office 2013

Блоґ Office Next

Office і хмара

«Office умить» і «Office на вимогу»

Office і SkyDrive для Windows

Створення системи Office для Windows RT (запису у блозі)

Програми для нового пакета Office і служби SharePoint (посібник для системного адміністратора)Чому Microsoft?

Для клієнтів, які вагаються між службою Office 365 і пропозиціями конкурентів, як-от Google Apps, IBM, Cisco та OpenOffice, сайт «Чому Microsoft?» може дати відповіді на деякі запитання й інформацію про те, чому варто вибирати саме рішення Microsoft.

Надайте клієнтам посилання на сайти http://www.whymicrosoft.com і http://trust.office365.com.Відео та веб-касти

Запропонуйте клієнтам ознайомитися з детальнішою інформацією за допомогою онлайнових заходів: відвідайте сайт Microsoft World Wide Events, на якому можна знайти список найближчих веб-кастів і заходів.

Надішліть клієнтам електронною поштою посилання на такі відеозаписи: http://www.youtube.com/user/MicrosoftOffice365Додаткові ресурси

Відомості про службу Office 365 на сайті Microsoft.
Систе́мний адміністра́тор (від англ. system administrator, systems administrator) - працівник, посадові обов’язки якого передбачають забезпечення роботи комп’ютерної техніки, комп’ютерної мережі і програмного забезпечення в організації.
com: http://office.com/business

Партнерська програма використання хмари: http://aka.ms/cloudbenefits

Кампанія Office 365 BEST у маркетинговому центрі для партнерів: http://aka.ms/BEST

Огляд програм ліцензування Microsoft: www.microsoft.com/licensing

Відомості та тренування від центру обслуговування з питань корпоративного ліцензування: https://www.microsoft.com/Licensing/servicecenter/default.aspx

Відомості про Windows Server на сайті Microsoft.com: www.microsoft.com/windowsserver

Кампанія з оновлення сервера «Готовність до дії»: http://aka.ms/pmcServerUpgrade

Кампанія Office 365 Best 2.0 «Готовність до дії»: http://aka.ms/BESTСкачати 205.96 Kb.

 • Вступ і ціннісна пропозиція
 • Фрази для заохочення розмови
 • Довідник сценаріїв
 • Спростування аргументів проти придбання служби Office 365
 • Спростування аргументів проти придбання системи Windows Server 2012
 • Зведення й підсумок