Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаСеанс одночасної гри чемпіона світу з шахів серед незрячих. 16 листопада 2016 року на нск «Олімпійський»

Скачати 20.15 Kb.

Сеанс одночасної гри чемпіона світу з шахів серед незрячих. 16 листопада 2016 року на нск «Олімпійський»
Скачати 20.15 Kb.
Дата конвертації18.05.2017
Розмір20.15 Kb.

Сеанс одночасної гри чемпіона світу з шахів серед незрячих.
16 листопада 2016 року на НСК «Олімпійський» відбулася цікава подія, присвячена Міжнародному дню сліпих, - сеанс одночасної гри в шахи.

Сеанс одночасної гри на десяти дошках проводив Васін Сергій Анатолійович, чемпіон світу з шахів серед сліпих 2016 року, дворазовий чемпіон світу у командному заліку, п'ятиразовий призер всесвітніх шахових олімпіад, дванадцятиразовий чемпіон України, заслужений майстер спорту України, заслужений тренер України, заслужений працівник соціальної сфери України, кандидат економічних наук, директор Навчально-інформаційного комп'ютерного центру Українського товариства сліпих, президент Громадського об'єднання незрячих фахівців "Реаресурс».

Українське товариство сліпих (УТОС) - всеукраїнська добровільна громадська організація інвалідів по зору, яка діє на території України.

Шахова олімпіада - командний шаховий турнір між збірними, що проходить під егідою ФІДЕ щодва роки. У турнірі змагаються збірні команди-члени ФІДЕ.

Кандида́т нау́к - науковий ступінь в Україні до 31 грудня 2019 року. Прирівнюється до ступеню доктора філософії. Найвищим науковим ступенем в Україні є доктор наук.

Заслужений тренер - почесне спортивне звання. Стандартне скорочення у спортивній довідковій літературі - ЗТ.

Заслужений майстер спорту України - почесне спортивне звання, встановлене у 1993 році. Присуджується спортсменам, які зробили визначний внесок у досягнення українського спорту.

Захід було організовано Київським міським центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» за сприяння державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський».

Державне підприємство (ДП) - підприємство, засноване на державній власності, в тому числі казенне підприємство.

Фізи́чна культу́ра, фізкультура - складова частина культури, пов'язана з системою фізичного виховання, організації спорту, спеціальних наукових дослідів, технічних засобів, потрібних для фізичного виховання і спорту, суспільної та особистої гігієни, раціональної організації активного відпочинку тощо.

Перед початком сеансу виступили начальник Київського міського центру «Інваспорт» Даукшас Василь Казімерас-Альгірдасович та директор із зовнішніх зв’язків НСК «Олімпійський» Віктор Анісімов.

Віктор Анісімов зазначив, що НСК «Олімпійський» завжди підтримує важливі спортивні починання, а це дуже незвична і цікава подія.

Василь Даукшас представив учасників сеансу. У Сергія Васіна не було слабких суперників.

Змагалися із чемпіоном:

Титикало Роман Сергійович, депутат Київської обласної ради, голова Постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та боротьби з корупцією;

Правоохоро́нні о́ргани - державні органи, що на підставі законодавства держави здійснюють правоохоронну (правозастосовну та правозахисну) діяльність.

Путінцев Анатолій Васильович, голова правління громадської організації «Конгрес Сходу України»;

Правлі́ння - колегіальний виконавчий орган акціонерного товариства або іншої колективної особи.

Грома́дська організа́ція - об'єднання громадян, яке створюється для спільної реалізації спільних інтересів (культурних, економічних, вікових, гендерних, регіональних, релігійних, професійних, соціальних тощо).

Костянчук Сергій Петрович, керівник громадської організації «Київська фундація культури»;

представники Республіканської шахово-шашкової школи "Авангард»;

Зуєв Юрій Євгенійович, триразовий чемпіон Європи з шахів, майстер спорту, заслужений тренер України;

працівники Київського міського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Сеанс тривав приблизно півтори години.

Чемпіон світу отримав переконливу перемогу з рахунком 8:2. Результат сеансу: 7 перемог, 2 нічиї та одна поразка.

По завершенні сеансу деякі учасники відзначили, що навіть не уявляли собі, як тотально незряча людина може так майстерно грати в шахи та досягати таких визначних результатів.Своєю участю і перемогою у сеансі одночасної гри Сергій Васін популяризував можливості осіб з глибокими порушеннями зору і шахів як засобу їхньої реабілітації. Він переконливо довів, що сила духу, впевненість у своїх силах та прагнення досягти успіху долають усі бар’єри. Це - гарний приклад для незрячих, особливо дітей та молоді.
Каталог: Events -> Documents
Documents -> Аналіз готовності випускників шкіл для дітей з глибокими порушеннями зору до зовнішнього незалежного оцінювання знань
Events -> Місце та дата проведення: ст. Есхар (Чугуївський напрямок) 16. 04. 16 Мандатна комісія: на фініші з 11. 00 до 12. 45. Старт
Events -> Умови проведення фольклорно-етнографічного дійства «стрітення» Показ фрагменту композиції має вкладатися в часовий проміжок до 10 хвилин
Events -> Правила проведення Акції від мережі кінотеатрів «Планета Кіно imax» Метою проведення Акції є популяризація Клубної Карти


Скачати 20.15 Kb.