Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаСередньовічна китайська поезія. Лірика Лі Бо Мета

Середньовічна китайська поезія. Лірика Лі Бо Мета
Сторінка1/2
Дата конвертації09.04.2017
Розмір64.9 Kb.
  1   2

Середньовічна китайська поезія.

Китайська поезія Кита́йська пое́зія - одна з найдавніших національних поетичних традицій у світі. Традиційна поезія Китаю, відома протягом трьох тисячоліть, розділена на жанри: «ши» (кит. 诗), «ци» (кит. 词) і «цюй» (кит. 曲)

Лірика Лі Бо


Мета: ознайомити учнів із своєрідністю китайської лірики, її філософією та творчістю китайського поета Лі Бо;

Творчість - діяльність людини, спрямована на створення якісно нових, невідомих раніше духовних або матеріальних цінностей (нові твори мистецтва, наукові відкриття, інженерно-технологічні, управлінські чи інші інновації тощо).

Філосо́фія - (дав.-гр. φιλοσοφία, дослівно: любов до мудрості) особлива форма пізнання світу, що виробляє систему знань про фундаментальні принципи буття людини, про найзагальніші суттєві характеристики людського ставлення до природи, суспільства та духовного життя у всіх його основних проявах..

Письме́нник - у широкому розумінні - кожна людина, яка пише твори (не обов'язково художні, наукові, вірші також), висловлює власні думки, досвід і бачення світу у письмовій формі. У вузькому розумінні це автор художніх творів; особа, для якої літературна діяльність є професією.

сприяти розвитку почуттів; формувати вміння висловлювати власну думку; виховувати шанобливе ставлення до китайської літератури, толерантність.

Обладнання: підручник О.М.Ніколенко, І.Л. Столія «Зарубіжна література» 8 клас, тексти поезій Лі Бо, комп’ютер, мультимедійний екран.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

ХІД УРОКУІ. Актуалізація опорних знань

Учитель. Перед вами шкала часу. Кожний період культури має характерні ознаки і найяскравіші місця виявлення цих ознак. Сьогодні ми будемо розмовляти про епоху Середньовіччя.

Мультиме́діа (лат. Multum + Medium) - комбінування різних форм представлення інформації на одному носієві, наприклад текстової, звукової і графічної, або, останнім часом все частіше - анімації і відео.

Актуалізація (лат. actualis - діяльний, діяльнісний, фактичний) - переведення в дію, стан активності того, що існувало лише потенційно чи латентно.

Матеріа́л - речовина, або суміш речовин, первинний предмет праці, який використовують для виготовлення виробу (основний матеріал), або які сприяють якимось діям. У останньому випадку уточнюють, що це допоміжний, чи витратний матеріал.

Середньовіччя Середньові́ччя - період європейської історії від 5 століття (падіння Римської імперії і Велике переселення народів) до епохи Відродження та Реформації, кінець 15 століття - початок 16 століття. За усталеною періодизацією раннє середньовіччя швидше відбулося у Західній Європі, аніж у Східній (близько 9-11 ст.).

З чим асоціюється у вас слово «середньовіччя»? (Слайд 1)
(Відповіді учнів)
  1   2  • Мета
  • Обладнання