Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаШановні колеги!

Скачати 109.75 Kb.

Шановні колеги!
Скачати 109.75 Kb.
Сторінка 1/3
Дата конвертації 15.05.2017
Розмір 109.75 Kb.
  1   2   3
Ма́сова культу́ра (або: маскульт, маскультура, по́п-культу́ра, популярна культу́ра) - культура, популярна серед широких верств населення в даному суспільстві та переважно комерційно успішна, елементи якої знаходяться повсюди: в кулінарії, одязі, споживанні, засобах масової інформації, в розвагах (наприклад, у спорті і літературі) - контрастуючи з «елітарною культурою».
Вищий навчальний заклад Вищий навчальний заклад (ВНЗ,, виш, вуз) - окремий вид установи, яка є юридичною особою приватного або публічного права, діє згідно з виданою ліцензією на провадження освітньої діяльності на певних рівнях вищої освіти, проводить наукову, науково-технічну, інноваційну та/або методичну діяльність, забезпечує організацію освітнього процесу і здобуття особами вищої освіти, післядипломної освіти з урахуванням їхніх покликань, інтересів і здібностей.

ü Феномен кітчу в культурі.МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського (Україна)

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (Україна)

Бердянський державний педагогічний університет (Україна)

Університет імені Миколаса Ромериса (Литва)

Університет імені Бабеша-Бояї (Румунія)
Шановні колеги!

Запрошуємо 16-17 жовтня 2015 року взяти участь у роботі

Міжнародної науково-практичної конференції

«МАСОВА ЛІТЕРАТУРА: ПРОБЛЕМА ІНТЕРПРЕТАЦІЇ, ЗМІСТУ ТА ФОРМИ»

Для сучасного світового мистецтва характерними рисами є варіативність, співіснування класичних та експериментальних зразків, поєднання різних стильових тенденцій в одних часових межах. Багатобарвна постмодерна доба покликана порушувати канони, руйнувати закони, водночас зберігаючи побутування традиційних форм. Не є винятком сучасна українська література, яка завдяки культурним та політичним трансформаціям останніх десятиліть набуває нової для себе якості, видозмінюється, формується в цілісності елітарного та масового.

Сучасна українська література - українська література останніх десятиліть, створена сучасними письменниками. У науковій літературі точно не зазначено, від якого моменту українську літературу слід вважати сучасною. Своє місце в національному художньому дискурсі поступово починає займати масова література.

Масова література(або тривіальна) - один з двох потоків сучасного літературного процесу (іншим є елітарна література). При цьому наукові підходи осмислення феномену популярної літератури перебувають у проблемному колі.

Дослідження масової літератури у площині змісту та форми включає в себе цілий комплекс значущих питань, що потребують ґрунтовного аналізу. У межах Міжнародної науково-практичної конференції «Масова література: проблема інтерпретації, змісту та форми» пропонуємо до обговорення такі проблеми:


ü Масова література і академічний канон.

ü Аспекти міжмистецького діалогу в масовій літературі.

ü Масова література з погляду жанрології (питання жанрової взаємодії).

ü Міф і міфопоетика масової літератури.

ü Масова література: ґендер чоловічий / жіночий.

ü Література соціалістичного реалізму як модель масової культури.

ü Мас-медіа і масова література: рівні взаємодії.

ü Лінгвопоетика масової літератури.

ü Вивчення масової літератури в загальноосвітніх та вищих навчальних закладах.

Соціалісти́чний реалі́зм (скорочено соцреалі́зм, рос. Социалистический реализм) - термін, що закріпився у радянському мистецтвознавстві для позначення художнього методу та стилю, що панував у СРСР з 30-х років XX сторіччя.
  1   2   3


Скачати 109.75 Kb.

2021