Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаШановний клієнте Дякуємо Вам за те, що Ви обрали систему дистанційного обслуговування web-банкінг від Ощадбанку

Скачати 98.62 Kb.

Шановний клієнте Дякуємо Вам за те, що Ви обрали систему дистанційного обслуговування web-банкінг від Ощадбанку
Скачати 98.62 Kb.
Дата конвертації 18.05.2017
Розмір 98.62 Kb.

Інструкція користувача

системи WEB банкінг


Про систему WEB-банкінг
Шановний клієнте
Дякуємо Вам за те, що Ви обрали систему дистанційного обслуговування WEB-банкінг від Ощадбанку.

Оща́дбанк (повна назва: Публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України») - український банк, другий за розмірами активів та найбільший за кількістю відділень серед усіх банків України. Перебуває у державній власності.

Кори́стува́ч - той, хто користується чим-небудь - майном, землею, комп'ютером тощо.


WEB-банкінг – це сучасний та зручний спосіб контролювати стан своїх рахунків та керувати ними без відвідування банку без обідніх перерв та вихідних.
Все що Вам необхідно – це мати комп’ютер, мобільний телефон або смартфон з доступом до мережі Internet.

Контроль (фр. contrôle, от contrerôle - подвійний список): Перевірка, облік, спостереження за чим-небудь. Установи, особи, що перевіряють діяльність будь-якої іншої організації або відповідальної особи, звітність тощо.

Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.

Ви зможете переглядати інформацію по своїх рахунках, що відкриті у Банку, контролювати залишок коштів на них та історію проведених операцій, а також проводити операції зі своїми рахунками з будь-якої точки світу де є доступ до мережі Internet.
Звертаємо Вашу увагу на те, що можливості та сервіси системи WEB-банкінг постійно розширюються.

Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.

Тому Ощадбанк оперативно буде вносити відповідні зміни у Інструкцію доповнюючи та вдосконалюючи її.

Актуальну версію інструкції Ви завжди зможете завантажити або переглянути на сайті Ощадбанку www.oschadnybank.com.
Ми подбали аби користування системою було для Вас простим та зручним, а також знизили тарифи на здійснення операцій в системі WEB-банкінг (у порівнянні з операціями у відділеннях Банку).

Інструкція - правовий акт, який створюється органами державного управління для встановлення правил, що регулюють організаційні, науково-технічні, технологічні, фінансові та інші спеціальні сторони діяльності та відносин установ, закладів, підприємств, службових осіб.

Відді́лення (рос. отделение) або Рій - це найменше штатне військове формування, тактичний підрозділ, що має штатного командира, в багатьох арміях світу.

Опера́ція (лат. operatio - дія, вплив) - дії, заходи, що виконуються за певним планом і спрямовані на вирішення якогось завдання, досягнення якоїсь мети або належить до кола функцій даного підприємства, установи, відділу, окремого працівника, певного обладнання тощо.


Сподіваємося, Вам сподобається простота у користуванні та вигідні тарифи на здійснення операцій в системі WEB-банкінг.

З повагою, Ваш Ощадбанк.

Можливості системи WEB-банкінг
WEB-банкінг це сучасний та мобільний програмний комплекс, що дозволяє Вам контролювати стан своїх рахунків, а також здійснювати банківські операції без відвідування відділення банку, у режимі 24 години на добу, 7 днів на тиждень, з будь-якої точки світу де є доступ до мережі Іnternet, а саме:

 • отримувати інформацію про залишок коштів на карткових рахунках, що відкриті у Ощадбанку, відслідковувати зарахування та списання коштів з власних рахунків,

 • переглядати історію операцій, що проведені зі своїми картковими рахунками,

 • формувати виписки по своїм картковим рахункам за будь-який період,

 • переказувати кошти з картки на картку (між власними картковими рахунками),

 • переказувати кошти на карткові рахунки інших осіб, що відкриті у Ощадбанку (у гривні),

 • здійснювати переказ коштів на рахунок «Мобільні заощадження» та отримувати інформацію щодо залишку коштів на ньому,

 • самостійно здійснювати блокування платіжної картки у випадку її втрати або крадіжки,

 • створювати шаблони та постійні платіжні доручення для швидкого здійснення переказу коштів та переказувати кошти за допомогою них (на свої рахунки та на рахунки інших осіб, що відкриті у Ощадбанку або на рахунок «Мобільні заощадження»),

 • змінювати пароль до системи WEB-банкінг.

 • поповнювати номери мобільних телефонів, СDМА-зв’язку та ІР-телефонії.

  Ба́нківська платі́жна ка́ртка - виготовлена згідно зі стандартом ISO/IEC 7810 ID-1 формату із спеціального стійкого до механічних пошкоджень пластику пластина стандартних розмірів 54x86x0,76мм, яка використовується для ідентифікації її користувача(власника), для способу фіксації інформації і як аналог платіжних засобів.

  Мобільна телефонія (англ. mobile telephony) - Впровадження переносних телефонних пристроїв у сучасний побут. Дослідження вказують, що мобільна телефонія суттєво впливає на зміни у способі життя і мисленні сучасних людей.

Реєстрація користувача системи WEB – банкінг.

 1. Для підключення до системи WEB – банкінг у Вас обов’язково має бути відкрито у Ощадбанку картковий рахунок у гривні.

 2. Для коректної реєстрації та подальшого здійснення операцій в системі WEB-банкінг Ви маєте бути підключені до послуги SMS-інформування (послуга  SMS-інформування платна, згідно з тарифами). Підключення до послуги SMS-інформування можливе у відділенні банку, де Вам було відкрито рахунок, або за телефонами Контакт-центру 38-044-363-01-33  або 0-800-210-800 безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні.

 3. Реєстрація користувача може здійснюватися одним із способів (на Ваш вибір):

 • через сайт Ощадбанку www.oschadnybank.com

 • через будь-який з банкоматів Ощадбанку.

  Банкома́т - електронний програмно-технічний комплекс з вмонтованою спеціалізованою ЕОМ, призначений для здійснення автоматизованих операцій прийому-видачі наявних грошових коштів, зокрема з використанням платіжних карт, передачі розпоряджень банку про перерахування грошових коштів з банківського рахунку клієнта та виконання інших операцій: оплати товарів, послуг; для автоматизованого складання документів, що підтверджують відповідні операції (видача паперових касових чеків). Ідея створення апарата, що може в будь-який час видавати паперові гроші, прийшла Джону Шеппард–Баррону в середині 60-х років, коли він працював на компанію з виробництва цінних паперів. Перший цілодобовий банкомат з'явився в червні 1967 року, в Лондоні. Для зняття грошей використовувалися іменні ваучери, що їх необхідно було заздалегідь отримати в банку.
Реєстрація через сайт Ощадбанку.

 1. На сайті банку www.oschadnybank.com оберіть меню

.

 1. У відкритому вікні оберіть меню та вкажіть номер Вашої карти, що відкрита у Ощадбанку та натисніть кнопку «Продовжити».
 1. Підтвердіть Ваш номер телефону, на який Вам буде надіслано пароль для входу до системи та натисніть «Отримати пароль».
 1. Введіть у поле «Новий логін» логін, який Ви в майбутньому будете використовувати для входу в систему WEB-банкінг.

  Майбутнє - суб'єктивна з людського погляду й об'єктивна з погляду стороннього спостерігача часова категорія сприйняття реальності, яка характеризується комплексом явищ і подій, що не здійснились і не відбулися відносно об'єкта, який перебуває в більш ранньому часі. 2. В полях «Пароль» та «Пароль ще раз» вкажіть пароль. Будь ласка, при створенні пароля дотримуйтеся, рекомендацій, що наведені під таблицею.

Пароль має складатися як мінімум із 6 латинських символів, містити хоча б одну цифру, одну рядкову латинську літеру та одну заголовну латинську літеру. (наприклад: Ab1234, abcDf524, x56Yxv34).Використання нелатинських літер, спеціальних символів (?, & І т.п.) є неприпустимим.

З метою безпечного користування системою WEB-банкінг, будь-ласка, нікому не розголошуйте логін та пароль до системи, а також не залишайте відкритою (завантаженою) систему WEB-банкінг.

Безпе́ка - це такі умови, в яких перебуває складна система, коли дія зовнішніх факторитетів і внутрішніх чинників не призводить до процесів, що вважаються негативними по відношенню до даної складної системи у відповідності до наявних, на даному етапі, потреб, знань та уявлень.


Реєстрація через банкомат Ощадбанку.

 1. Вставте картку у банкомат та оберіть мову, на якій буде відображатися інформація.

 2. Введіть ПІН-код.

 3. В меню вибору операцій оберіть WEB банкінг.
 1. В наступному меню здійсніть реєстрацію в системі WEB – банкінг (використовуйте меню банкомату «Реєстрація в WEB – банкінгу») та отримайте список одноразових паролів (через меню банкомату «Список одноразових паролів»).

  Одноразовий пароль (англ. one time password, OTP) - це пароль, який є дійсним тільки для одного сеансу автентифікації. Його дія також може бути обмежена певним проміжком часу. Перевага такого паролю порівняно зі статичним полягає в тому, що його неможливо використовувати повторно.
Увага! Нікому в жодному разі не повідомляйте свій логін та пароль для входу до системи WEB – банкінг.
Зберігайте чек банкомату, що містить логін та пароль до системи WEB-банкінг у відомому лише Вам місці.

Перший вхід до системи.


 1. На сайті банку www.oschadnybank.com оберіть меню .

 2. В меню вкажіть Ваші Ім’я користувача та пароль для входу в систему та натисніть кнопку «Увійти». 1. З метою додаткової безпеки, при кожному вході до системи WEB-банкінг Вам буде надсилатися СМС-повідомлення про здійснення успішного входу до системи WEB-банкінг. Це дозволить Вам оперативно отримувати інформацію, щодо несанкціонованого доступу інших осіб до системи WEB-банкінг, та оперативного реагування.

  Служба коротких повідомлень, смс-повідомлення, (англ. SMS, Short Message Service) - послуга обміну (передачі і прийому) короткими текстовими повідомленнями в телекомунікаційних мережах, доступна для більшості мобільних телефонів та інших комунікаційних пристроїв, таких як пейджер, модем, КПК, або навіть настільний комп'ютер (за допомогою функцій програмного забезпечення).

  Несанкціоно́ваний до́ступ до інформа́ції - доступ до інформації з порушенням посадових повноважень співробітника, доступ до закритої для публічного доступу інформації з боку осіб, котрі не мають дозволу на доступ до цієї інформації.ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ.


 1. Якщо Ви забули пароль для входу до системи WEB-банкінг – скористайтеся меню «Відновлення паролю». Вкажіть номер картки за якою Ви здійснювали реєстрацію в системі WEB-банкінг.
 1. Вам буде відправлено СМС-повідомлення із одноразовим паролем для входу до системи WEB-банкінг.

  USSD

  Вкажіть отриманий по СМС код у відповідному полі.
 1. У вікні, що з’явилося введіть новий пароль для входу до системи WEB-банкінг.


Якщо одноразовий пароль Вами не отриманий, використовуйте операцію «Відправити одноразовий пароль повторно».

Історія операцій.

МОЇ ПЕРЕКАЗИ.


 1. В меню «Історія операцій» в закладці «Мої перекази» відображаються перекази, що здійснені Вами з карткового рахунку.
 1. Для перегляду детальних реквізитів переказу Вам необхідно натиснути на відповідний рядок. Як наслідок Вам відобразиться статус операції, сума та номер картки з якої було здійснено переказ коштів.
 • Ви можете зберегти створений Вами переказ як Шаблон (натиснувши кнопку «Зберегти як шаблон»). Це допоможе Вам у майбутньому здійснювати таку операцію швидше використовуючи збережений шаблон.

 • Також Ви можете зберегти переказ як платіжне доручення.

  Реквізити - сукупність постійних елементів, з яких складаються документи. Сукупність реквізитів становить формуляр документів. До елементів документів (реквізитів) належать дата, підпис, адреса, заголовок та ін.

  Платіжне доручення - розрахунковий документ, що містить вимогу отримувача безпосередньо до платника, сплатити суму грошей та доручення платника банку, що його обслуговує, здійснити переказ визначеної платником суми грошей зі свого рахунка на рахунок отримувача.

  Це дозволить Вам здійснювати переказ коштів щомісячно (у обраний Вами день тижня або місяця) без відвідування банку.

історія операцій за картками.


 1. Меню «Історія операцій за картками» відображає операції, що здійснені Вами із застосуванням карткових рахунків, а також операції зарахування коштів на Ваш картковий рахунок протягом вибраного періоду часу.

Операції перерахування з Вашого карткового рахунку відображаються зі знаком (-).

Перерахування - це тексти, розбиті на пункти й підпункти, що мають цифрове чи буквенне позначення.

В цьому меню Ви також можете бачити загальну суму на яку було здійснено операцію (із урахуванням комісії, якщо вона була списана з Вашого карткового рахунку).


 1. Натиснувши на знак Ви маєте можливість побачити номер операції та дату обробки цієї операції банком.

картки і рахунки.

 1. В меню «Картки і рахунки» Вам доступна для перегляду детальна інформація про Ваші карткові рахунки, що відкриті у Ощадбанку та випущені платіжні картки та основні умови їх обслуговування (термін дії, номер рахунку, доступний залишок коштів, валюта, та інша інформація).
 1. Також в меню «Картки і рахунки» Ви маєте можливість здійснювати інші операції зі своїми картками, а саме: формувати виписки, самостійно заблокувати картку (наприклад у випадку її втрати, крадіжки або компроментації).


ВИПИСКА ЗА БІЛІНГОВИЙ ПЕРІОД.

 1. Виписка за білінговий період формується, як правило, з 25 числа попереднього місяця по 25 число поточного місяця. Для формування виписки Вам необхідно обрати операцію «Виписка за білінговий період», обрати картку за якою необхідно сформувати виписку, та обрати період виписки.
 1. Виписка за білінговий період буде відображена у окремому вікні.ВИПИСКА ЗА довільний пЕРІОД.

 1. Ви можете сформувати виписку по рахунку за будь-який період, скориставшись меню «Виписка за довільний період».

 2. Для цього оберіть дату початку та кінця періоду виписки, заповнивши поля «Дата з» та «Дата по», а також оберіть номер картки, за рахунком якої Ви бажаєте сформувати виписку. Після чого натисніть кнопку «Підтвердити».БЛОКУВАННЯ КАРТКИ.

 1. Меню «Блокування картки» створене аби Ви мали змогу оперативно заблокувати Вашу картку у разі її втрати, крадіжки або у разі підозри щодо цього.

 2. Для здійснення операції блокування картки у зв’язку із втратою або крадіжкою картки оберіть картку, яку необхідно заблокувати. В меню «Оберіть причину» оберіть одну із причин блокування картки. Поле «Коментар» не є обов’язковим для заповнення, в ньому Ви можете вказати будь-яку додаткову інформацію. Після чого натисніть кнопку «Продовжити». • У разі якщо Ви не впевнені у втраті або крадіжці картки, Ви можете тимчасово заблокувати картку (до вияснення дійсності її втрати або крадіжки). Для цього, оберіть причину «Заблокувати тимчасово».
Картка, яка заблокована тимчасово, може бути розблокована Вами за допомогою операції «Розблокування картки».платежі та перекази.


 1. Операції в меню платежі та перекази умовно можна поділити на такі три основні групи: «Мої перекази і платежі», «Перекази між картками», «Операції з рахунком «Мобільні заощадження», «Сплата послуг».
 1. «Мої перекази і платежі» - це меню в якому відображаються створені Вами шаблони та платіжні доручення. В цьому меню Ви можете редагувати або видаляти платіжні доручення, а також активувати або деактивувати регулярні платіжні доручення.
 1. В меню «Перекази між картками/рахунками» Ви можете здійснювати переказ коштів з власних карткових рахунків на інші власні рахунки, що відкриті у Ощадбанку у будь-якій валюті або на рахунки інших фізичних осіб – у гривні.
 1. Меню «Операції з рахунком «Мобільні заощадження»» використовується для здійснення переказу коштів з карткового рахунку на рахунок «Мобільні заощадження» та у зворотньому порядку (з рахунку «Мобільні заощадження» на картковий рахунок). Переказ здійснюється миттєво.
 1. Меню «Сплата послуги» призначене для поповнення номерів мобільних телефонів, СDМА-зв’язку та ІР-телефонії.

  Фундаментальна послідовність - в математичному аналізі послідовність, члени якої наближаються як завгодно близько один до одного зі збільшенням порядкових номерів. Фундаментальні послідовності дійсних чисел завжди є збіжними, і тому послідовність можна перевірити на збіжність (так зв. збіжність за Коші)

  Поповнення здійснюється миттєво.

Усі операції переказу коштів повинні бути підтверджені одноразовим паролем.


Зміна паролю для входу в систему.

 1. В розділі «Налаштування» оберіть операцію «Змінити пароль». Введіть новий пароль та підтвердіть його введення в полі «Підтвердження нового пароля». Після чого натисніть кнопку «Зберегти зміни».
 1. Операція зміни паролю повинна бути підтверджена Вами. Для цього оберіть спосіб доставки одноразового паролю у вигляді СМС-повідомлення або на чек банкомату та натисніть кнопку «Продовжити».

  3GPP


 1. Підтвердження зміни паролю для входу в систему одноразовим паролем, який вказано на чеку банкомату.

Оберіть спосіб доставки одноразового пароля «на банкоматному чеку» та натисніть кнопку «Продовжити».


Вкажіть одноразовий пароль з чеку банкомату.


Порада: Кожен одноразовий пароль можливо використати для підтвердження операції в системі WEB банкінг лише один раз. Тому, для зручності та контролю за використанням одноразових паролів, бажано закреслювати на чеку ті одноразові паролі, які вже було використано. Будь-ласка уважно вводьте саме той пароль який запитує система (номер паролю на чеку банкомату повинен відповідати номеру, який просить ввести система WEB-банкінг).


 1. Підтвердження зміни паролю для входу в систему одноразовим паролем, що отриманий за допомогою СМС-повідомлення.

Також Ви можете підтвердити операцію зміни паролю, шляхом введення одноразового паролю, що відправлений Вам в СМС-повідомленні.

SMS-банкінг
За декілька секунд одноразовий пароль буде доставлено Вам у вигляді СМС повідомлення на номер мобільного телефону. Вам необхідно ввести його у відповідне поле в системі WEB-банкінг та натиснути «Продовжити».


Рекомендуємо Вам змінювати пароль для входу в систему WEB-банкінг не рідне ніж 1 раз на півроку.

Пароль має складатися як мінімум із 6 латинських символів, містити хоча б одну цифру, одну рядкову латинську літеру та одну заголовну латинську літеру. (наприклад: Ab1234, abcDf524, x56Yxv34).

Використання нелатинських літер, спеціальних символів (?, & І т.п.) є неприпустимим.

З метою безпечного користування системою WEB-банкінг, будь-ласка, нікому не розголошуйте логін та пароль до системи, а також не залишайте відкритою (завантаженою) систему WEB-банкінг. Пам'ятайте, що співробітники банку ніколи не запитують постійний пароль, одноразові паролі, PIN-коди.


Скачати 98.62 Kb.

2021