Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЩо таке сучасні інформаційні технології та інноваційні методи навчання

Скачати 90.69 Kb.

Що таке сучасні інформаційні технології та інноваційні методи навчання
Скачати 90.69 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації25.03.2017
Розмір90.69 Kb.
  1   2

Що таке сучасні інформаційні технології та інноваційні методи навчання.
Сизько В.С.,учитель англійської мови ЗОШ № 17 м.
Інформаційні технології Інформаці́йні техноло́гії, ІТ (використовується також загальніший / вищий за ієрархією термін інформаційно-комунікаційні технології (Information and Communication Technologies, ICT) - сукупність методів, виробничих процесів і програмно-технічних засобів, інтегрованих з метою збирання, опрацювання, зберігання, розповсюдження, показу і використання інформації в інтересах її користувачів.
Англі́йська мо́ва (English, the English language) - мова, що належить до германської групи індоєвропейської сім'ї мов. Одна з найпоширеніших мов у світі, особливо як друга мова та мова міжнародного спілкування.
Донецьк

Сучасні інформаційні технології це – форми і методи передачі інформації при допомозі новітніх засобів та пристроїв зв’язку(телебачення, комп’ютеризація, Інтернет та мобільна мережа зв’язку) .
Комуніка́ція (від лат. communicatio - єдність, передача, з'єднання, повідомлення, пов'язаного з дієсловом лат. communico - роблю спільним, повідомляю, з'єдную, похідним від лат. communis - спільний) - це процес обміну інформацією (фактами, ідеями, поглядами, емоціями тощо) між двома або більше особами, спілкування за допомогою вербальних і невербальних засобів із метою передавання та одержання інформації.

Інноваційні методи навчання це –сучасні технологічні форми, методи та засоби надання постачальником освітньої інформації і засвоєння цієї інформації користувачем.

Модернізація освітньої галузі передбачає перехід від використання традиційних засобів передачі та отримання інформації, таких як ручка, друкований підручник, класна дошка і крейда до персонального комп’ютера, комп’ютерних класів з інтерактивними методами та засобами навчання (інтерактивні дошки і програмне забезпечення ) та інформаційного поля діяльності- всесвітньої інформаційної мережі- Інтернет.

Отримання да́них (англ. Data Mining) - виявлення прихованих закономірностей або взаємозв'язків між змінними у великих масивах необроблених даних. Зазвичай поділяють на задачі класифікації, моделювання та прогнозування.
Програмне забезпечення Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.

  1   2


Скачати 90.69 Kb.