Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЩо вносяться до порядків, затверджених постановами

Скачати 11.44 Kb.

Що вносяться до порядків, затверджених постановами
Скачати 11.44 Kb.
Дата конвертації30.03.2019
Розмір11.44 Kb.
ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2019 р. № 100 ЗМІНИ, що вносяться до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 14 липня 2010 р. № 574 і від 13 квітня 2011 р. № 400 1. Пункт 1 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки Національного культурно-мистецького та музейного комплексу “Мистецький арсенал”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 липня 2010 р.

Музе́ї (від дав.-гр. τὸ Μουσεῖον - «дім Муз») - культурно-освітні та науково-дослідні заклади, які призначено для вивчення, збереження та використання пам'яток природи, матеріальної і духовної культури, прилучення громадян до надбань національної і світової історико-культурної спадщини.

Держа́ва - це особлива форма організації суспільства з визначеною територією, економікою, політичною владою.

Державний бюджет - це система грошових відносин, яка виникає між державою, з одного боку, і підприємствами, фірмами, організаціями та населенням, з іншого, з метою формування та використання централізованого фонду грошових ресурсів для задоволення суспільних потреб.

Кабіне́т Міні́стрів Украї́ни - вищий орган у системі органів виконавчої влади України. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених Конституцією України.

№ 574, викласти в такій редакції: “1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Фінансова підтримка Національного камерного ансамблю “Київські солісти”, Національного культурно-мистецького та музейного комплексу “Мистецький арсенал” для фінансової підтримки Національного культурно-мистецького та музейного комплексу “Мистецький арсенал” (далі — бюджетні кошти).”. 2. Пункт 1 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки Національного камерного ансамблю “Київські солісти”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р.

Програма (фр. programme письмове оголошення, порядок денний, від грец. prógramma вказівка) - заздалегідь затверджена (визначена) дія.

Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.

№ 400, викласти в такій редакції: “1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Фінансова підтримка Національного камерного ансамблю “Київські солісти”, Національного культурно-мистецького та музейного комплексу “Мистецький арсенал” для фінансової підтримки Національного камерного ансамблю “Київські солісти” (далі — бюджетні кошти).”. _____________________


Скачати 11.44 Kb.