Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаСліпіч анатолій Леонідович

Скачати 30.55 Kb.

Сліпіч анатолій Леонідович
Скачати 30.55 Kb.
Дата конвертації25.04.2017
Розмір30.55 Kb.СЛІПІЧ Анатолій Леонідович
Народився 9 лютого 1947року в Херсоні.

1971 - закінчив Херсонський педагогічний інститут.

Херсонський державний університет (ХДУ) - вищий навчальний заклад в Херсоні, Україна. Є одним із найстаріших навчальних закладів на півдні України.

1986 - закінчив Одеський державний педагогічний інститут ім. К. Д. Ушинського.

Розпочав трудову діяльність у 1966 році на посаді викладача малювання середньої школи. Працював вчителем-експериментатором Інституту художнього виховання академії педагогічних наук СРСР, був науковим кореспондентом цього інституту та інституту педагогіки України. Результатом пошуково-наукової роботи стала авторська програма Сліпіча А.Л. "Образотворче мистецтво та художня праця", яка рекомендована та впроваджена у школах України.

З 1980 року очолив Херсонську міську дитячу художню школу, на базі якої було створено навчально-естетичний комплекс „Художня школа", що надало змогу вперше в Україні впровадити систему безперервної освіти в галузі образотворчого мистецтва. За роки свого існування під керівництвом Сліпіча А.Л. комплекс став дійовим засобом розвитку мистецтва не тільки в м. Херсоні, а й в усьому регіоні.

Сліпіч А.Л. активно впроваджує в освітню сферу регіону спеціальність „Дизайн". За його ініціативи в Херсонському регіоні розвинуто систему вищої освіти за цим напрямком. Як художник-педагог дав путівку в професійне життя багатьом учням, які успішно працюють художниками, архітекторами, дизайнерами, вчителями образотворчого мистецтва у рідному регіоні та столиці, в Україні та за її межами. Більшість випускників продовжують магістерську освіту в Києві та навчально-мистецьких центрах Німеччини, Італії, Чехії. Серед випускників члени Національної спілки художників України, Спілки дизайнерів, Спілки фотохудожників.

Націона́льна спі́лка худо́жників Украї́ни (НСХУ) - всеукраїнська громадська творча організація професійних митців і мистецтвознавців. Це добровільне творче об'єднання талановитих особистостей - живописців, графіків, скульпторів, майстрів декоративного мистецтва, мистецтвознавців, що генерують нові художні ідеї та проекти, осмислюють і сприяють творенню нашого життя за законами гармонії і краси.

Анатолій Леонідович бере активну участь у громадському житті міста. За його ініціативи організовано міську галерею творчості дітей та молоді «Синій кіт», де проходять виставки, конкурси, зустрічі творчої учнівської молоді, педагогів, діячів культури та мистецтва України та зарубіжжя. В 2011 році на базі комплексу вже проведено перший міжнародний конкурс «Ілюстрація до народної казки» в якому прийняли участь понад 600 представників України, Росії, Білорусії, Угорщини, Болгарії та Литви.

Організував виставку робіт учнів в центральній виставковій залі Національної спілки художників України м. Київ під час якої отримано подяки з боку представників Міністерства культури та туризму України, керівництва Спілки дизайнерів України за вагомий внесок органів виконавчої влади м.

Викона́вча вла́да - одна з трьох гілок державної влади відповідно до принципу поділу влади. Розробляє і втілює державну політику, спрямовану на забезпечення виконання законів, та керує сферами суспільного життя.

Херсона в розвиток системи мистецької та дизайнерської освіти України.

Сліпіч А.Л. активно розвиває зв'язки Херсонського навчально-естетичного комплексу "Художня школа" із закордонними освітніми та мистецькими закладами, що сприяє зміцненню міжнародного авторитету України. Результатом цієї роботи стало нагородження комплексу у 2008 р. Почесним дипломом міністра закордонних справ за значний внесок у розбудову та формування привабливого міжнародного іміджу України.

Анатолій Леонідович брав участь у створенні кафедри дизайну та комп'ютерної графіки Херсонського державного технічного університету, за його сприяння у Херсоні відкрито кафедру комп'ютерного та графічного дизайну Херсонського Навчально-консультаційного пункту Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

В 2010 році значний внесок у розвиток мистецької освіти, вагомі досягнення у праці, активна творча та педагогічна діяльність трудового колективу навчально-естетичного комплексу «Художня школа» під керівництвом Сліпіча Анатолія Леонідовича відзначені Почесною грамотою Кабінету міністрів України.

Кабінет Міністрів України Кабіне́т Міні́стрів Украї́ни - вищий орган у системі органів виконавчої влади України. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених Конституцією України.

З 2000 року член Національної спілки художників України та Спілки дизайнерів України.

За вагомий особистий внесок у розвиток української культури, підготовку та виховання мистецьких кадрів нагороджений грамотою Кабінету міністрів України, грамотами Міністерства освіти України, Міністерства культури та туризму України, Міністерства сім'ї та молоді України, почесними грамотами Національної спілки художників України та Спілки дизайнерів України.

Міністе́рство осві́ти і нау́ки Украї́ни (МОН України) - центральний орган виконавчої влади України.

Сліпічу А. Л. присвоєні звання: у 1976 р. - "Відмінник освіти України", у 1999 р. - "Заслужений діяч мистецтв України".


Звання «Почесний громадян міста Херсона» присвоєно рішенням Херсонської міської ради від 09.08.2012 № 698 за вагомий і результативний внесок у навчання та виховання учнівської молоді, яка гідно представляє місто Херсон як на державному, так і на міжнародному рівнях


Скачати 30.55 Kb.

  • Національної спілки художників України
  • Почесною грамотою Кабінету міністрів України
  • Міністерства освіти України