Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаСпеціальність

Скачати 18.02 Kb.

Спеціальність
Скачати 18.02 Kb.
Дата конвертації13.06.2017
Розмір18.02 Kb.

ФАКУЛЬТЕТ КОМП'ЮТЕРНИХ НАУК
Спеціальність:

8.080401 Інформаційні управляючі системи та технології

Підготовка бакалаврів, спеціалістів, магістрівКваліфікація:

  • фахівець з інформаційних технологій;

  • інженер з автоматизованих систем керування виробництвом;

  • аналітик комп'ютерних систем.

Профілююча кафедра - кафедра інформаційних управляючих систем

Основні дисципліни спеціальної підготовки: проектування організаційних та технологічних ІУС;принципи проектування автоматизованих систем контролю та управління; Internet-технології і мова програмування Java;
Автоматизо́вана систе́ма (АС) (англ. automated system) - сукупність керованого об'єкта й автоматичних керуючих пристроїв, у якій частину функцій керування виконує людина. АС являє собою організаційно-технічну систему, що забезпечує вироблення рішень на основі автоматизації інформаційних процесів у різних сферах діяльності (управління, проектування, виробництво тощо) або їх поєднаннях.
Ас (фр. as - туз; в переносному розумінні - вмілий, сміливий) - майстер повітряного бою. Часом слово вживається і для означення будь-якого висококласного спеціаліста.
Інформаційні технології Інформаці́йні техноло́гії, ІТ (використовується також загальніший / вищий за ієрархією термін інформаційно-комунікаційні технології (Information and Communication Technologies, ICT) - сукупність методів, виробничих процесів і програмно-технічних засобів, інтегрованих з метою збирання, опрацювання, зберігання, розповсюдження, показу і використання інформації в інтересах її користувачів.
Автоматизо́вана систе́ма керува́ння (АСК), Автоматизована система управління (АСУ), Комп'ютерна система управління (КСУ) - автоматизована система, що ґрунтується на комплексному використанні технічних, математичних, інформаційних та організаційних засобів для управління складними технічними й економічними об'єктами.
Java (вимовляється Джава; інколи - Ява) - об'єктно-орієнтована мова програмування, випущена 1995 року компанією «Sun Microsystems» як основний компонент платформи Java. З 2009 року мовою займається компанія «Oracle», яка того року придбала «Sun Microsystems».
основи проектування баз даних (Oracle); системне програмування; прийняття рішень в ІУС; адміністрування і моніторинг комп'ютерних мереж; об'єктно-орієнтоване програмування; SCADA-системи; математичне забезпечення ІУС;
Систе́мне програмува́ння (або програмування систем) - це вид програмування, який полягає у розробці програм, які взаємодіють з системним програмним забезпеченням (операційною системою), або апаратним забезпеченням комп'ютера.
Математичне забезпечення (mathematical support) - сукупність методів, правил, математичних моделей і алгоритмів розв'язання задач;
проектування комплексу засобів автоматизації ІУС.

Навчальний план спеціальності ІУСТ розроблений з урахуванням узагальненого об'єкту діяльності: „Розробка, модифікація, експлуатація, супроводження та адміністрування розподілених інформаційних управляючих систем, проектування прикладних (інформаційного, математичного, програмного, технічного) забезпечень на основі інформаційних технологій із застосуванням інструментальних засобів."Місця роботи наших випускників:

промислові та інші підприємства, банки, фінансові структури, та організації, шо у своїй діяльності використовують інформаційні системи різного призначення.Фахівець може займати посади:

адміністратор баз даних, адміністратор даних, адміністратор доступу, адміністратор доступу (груповий), адміністратор задач, адміністратор системи, аналітик з комп'ютерних комунікацій, аналітик з комп'ютерних систем, інженер з автоматизованих систем керування виробництвом, інженер з комп'ютерних систем, інженер з програмного забезпечення комп'ютерів, головний фахівець з програмного забезпечення, начальник інформаційно-обчислювального центру, керівник проектів та програм у сфері виробництва.

Інформацíйна систéма (англ. Information system) - сукупність організаційних і технічних засобів для збереження та обробки інформації з метою забезпечення інформаційних потреб користувачів.
Система керування Система керування, також Система управління (англ. control system) - систематизований набір засобів впливу на підконтрольний об'єкт для досягнення цим об'єктом певної мети. Об'єктом системи керування можуть бути як технічні об'єкти так і люди.НАША АДРЕСА:

61166, м. Харків, пр.Леніна,14, кафедра інформаційних управляючих систем, ауд.254

Тел.: ( 380) 57-702-14-51

e-mail: levykin@kture.kharkov.uahttp://www.kture.kharkov.ua/facultat/ius/


Скачати 18.02 Kb.

  • НАША АДРЕСА