Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаСплата податків, зборів, платежів економічна функція в житті країни

Скачати 16.97 Kb.

Сплата податків, зборів, платежів економічна функція в житті країни
Скачати 16.97 Kb.
Дата конвертації 10.04.2017
Розмір 16.97 Kb.
Тип Конкурс

«Очима дитини про бюджет країни»
З метою виховання культури сумлінного платника податків, зборів, платежів та ознайомлення їх з професією фахівця податкової та митної справи проведено районний конкурс дитячої творчості на тему: «Сплата податків, зборів, платежів - економічна функція в житті країни». На районний етап конкурсу представлено 20 творчих доробків .

Конкурс проводився по таких номінаціях як художні твори, літературні твори та комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) у двох вікових категоріях 9-11 років, 12-15 років.

Сумління - етична відповідальність за свою поведінку перед оточенням. Синонімічним рівноцінним терміном вживається також слово: Совість.
Пода́тки - це встановлені вищим органом законодавчої влади обов'язкові платежі, які сплачують фізичні та юридичні особи до бюджету у розмірах і термінах, передбачених законодавством.
Виховання Вихова́ння - процес та практика засвоєння дитиною загальноприйнятих у суспільстві норм поведінки.
Профе́сія (фах) - відокремлений («окреслений») у рамках суспільного поділу праці комплекс дій та відповідних знань, що вимагає відповідної освіти.
Суб'єкт податку (платник податку) - суб'єкт податкового правовідношення, який має, отримує(передає) предмети оподаткування чи здійснює діяльність яка є предметом оподаткування, і реалізує(має) податкові обов'язки і права встановлені законодавством про податки і збори.
Економіка Еконо́міка або економічні науки (від дав.-гр. οἶκος, oíkos - «дім» та дав.-гр. νόμος - «закон») - комплекс суспільних наукових дисциплін про господарство, а саме - про організацію та управління матеріальним виробництвом, ефективне використання ресурсів, розподіл, обмін, збут і споживання товарів та послуг.
Література Літерату́ра (від лат. litterae - буква, літера), іноді книжництво, письменство - сукупність писаних і друкованих творів певного народу, епохи, людства. Література відображає та зберігає знання й культуру народу та певного історичного періоду.
В своїх роботах учні показали не тільки хорошу техніку, а неймовірну фантазію, розуміння важливості сплати податків до державної казни.
Розумі́ння - психологічний стан, який виражає собою правильність ухваленого рішення і супроводжуваний відчуттям упевненості в точності сприйняття або інтерпретації якої-небудь події, явища, факту.

Переможцями визнано:

Серед художніх творів:

У віковій категорії 9-11 років:

1 місце - Попелич Олександра , 9 років, учня Воловецької ДШМ;

2 місце - Приймич Богдана, 9 років , учня Воловецької ДШМ за малюнок

«Туристичний збір» ;3 місце - Мадяр Максима, 9 років , учня Воловецької ДШМ за малюнок «Збір податей в давні часи».

У віковій категорії 12-15 років:

1 місце - Щобак Юрія, 13 років, учня 8-Б класу Гукливської ЗОШ І-ІІ ст.

за малюнок «Вчасно сплачувати податки - дасть плоди дерево достатку»;2 місце - Ківкович Інгу, 13 років, ученицю Завадської ЗОШ І-ІІ ст. за малюнок «Міцний бюджет - міцна держава»;

3 місце - Калитич Мар’яну, 14 років, ученицю Завадської ЗОШ І-ІІ ст. за

малюнок «Прибуток не ховаймо».Серед літературних творів :

У віковій категорії 9-11 років:

1 місце - Лапко Мирославу, 9 років, ученицю Канорськоїї ЗОШ І-ІІ ст. за вірш «Віра в майбуття».


Твори переможців районного конкурсу направлені для участі у обласному конкурсі .


Скачати 16.97 Kb.

2021