Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаСтандартне приєднання електроустановок замовника до мереж пат «Прикарпаттяобленерго»

Скачати 31.57 Kb.

Стандартне приєднання електроустановок замовника до мереж пат «Прикарпаттяобленерго»
Скачати 31.57 Kb.
Дата конвертації03.04.2017
Розмір31.57 Kb.

Стандартне приєднання електроустановок замовника до мереж

ПАТ «Прикарпаттяобленерго»

Пам’ятка замовника

У січні 2013 року набули чинності зміни до законодавства, які регламентують порядок доступу електроустановок замовника до електромереж.

Шановні замовники! Ознайомтеся з новим порядком приєднання електроустановок до мереж електропередавальних організацій.

1.Надання заяви

Термін надання послуги. Філія опрацьовує документи протягом 5 робочих днів з дати реєстрації заяви

Перелік документів для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та побутових споживачів:

1.

Підприє́мець, також ділови́к - особа, яка професійно займається підприємницькою діяльністю - приватним виробництвом, торгівлею, посередництвом, наданням послуг;
Заява затвердженої форми (взірець на сайті www.oe.if.ua або у філії).

1. Ситуаційний план із зазначенням місця розташування електроустановки, та викопіювання з генерального плану 1:2000 або 1: 5000 із зазначенням місця розташування електроустановки, земельної ділянки та прогнозної точки приєднання

2. Копія документів, які підтверджують право власності чи користування об’єктом або, за відсутності об’єкта, права власності чи користування земельною діяльністю.

Земе́льна діля́нка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами (Земельний кодекс України. Стаття 79).
Генеральний план Генера́льний план - вид містобудівної документації, що регулює містобудівну діяльність в містах і інших поселеннях, визначає умови безпеки мешкання населення, забезпечення необхідних санітарно-гігієнічних і екологічних вимог, раціональне визначення меж землекористувань, зон житлової, суспільної, промислової забудови, територій, що особливо охороняються, зон різної містобудівної цінності, розміщення місць прикладення праці, розвиток інженерно-транспортної інфраструктури, впорядкування територій, збереження історико-культурної спадщини і антропогенних ландшафтів.
Пра́во вла́сності (в об'єктивному розумінні) - це сукупність правових норм, які регулюють відносини, пов'язані з володінням, користуванням і розпорядженням власником належним йому майном на свій розсуд і у своїх інтересах, усуненням усіх третіх осіб від протиправного втручання у сферу його володіння цим майном, а також обов'язки власника не порушувати прав та законних інтересів інших осіб.

3. Копія довіреності оформленої належним чином на право укладати договори особі, яка уповноважена підписувати договори ( за потреби )

4*. Копія свідоцтва платника ПДВ або свідоцтва про сплату єдиного ( фіксованого ) податку

5*. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців.
2. Підписання договору на приєднання та оплата за приєднання

Термін надання послуги. Споживач повинен до 10 календарних днів здійснити оплату

Перелік документів. Філія надає проект договору на стандартне приєднання до електричних мереж, Технічні умови стандартного приєднання до електричних мереж та рахунок на оплату послуги за стандартне приєднання.

Електрична мережа Електрична мережа (мережа живлення, електромережа) - взаємозв'язана мережа, призначена для постачання та розподілу електричної енергії від постачальників до кінцевих споживачів. Вона складається з генеруючих станцій, високовольтних ліній електропередач та розподільчих ліній, які доставляють енергію до розподільчих пристроїв підстанцій, ввідних пристроїв, ввідно-розподільчих пристроїв, та головних розподільчих щитів.
Технічні умови Техні́чні умо́ви (ТУ) - нормативний документ, що встановлює технічні вимоги, яким повинна відповідати продукція, процес або послуга, та визначає процедури, за допомогою яких може бути встановлено, чи дотримані такі вимоги.


Примітка. Якщо визначено, що приєднання є нестандартним, клієнту надається письмова обґрунтована відмова.
3. Виконання електромонтажних робіт

Термін надання послуги. Протягом терміну обумовленого у договорі на стандартне приєднання. Філія організовує проведення робіт з приєднання електроустановок замовника до електромереж.
4. Підписання договору на користування електричною енергією або договору на постачання електричною енергією

Термін надання послуги. Після 5 днів після приєднання електроустановки

Перелік документів. Філія надає :

  • проект договору на постачання електричною енергією.

  • Акт розмежування балансової належності

  • Акт приймання передачі виконаних робіт

Примітка. У разі представлення документів на право власності (користування) житловим будинком, домоволодінням надається проект на користування електричною енергією
5.
Буди́нок - вид будівлі із внутрішнім наземним простором (приміщеннями), що створена та використовується людьми.
Підключення


Термін надання послуги. Протягом 5 робочих днів, якщо підключення не потребує припинення електропостачання інших споживачів, або 10 робочих днів, якщо підключення потребує припинення електропостачання інших споживачів

Перелік документів.

1. Заява на підключення

2. Протоколи вимірювання опору заземлення (п. 1.8.36 ПУЕ)

3. Документ, що підтверджує право власності/користування на об’єкт

4. Дозвіл на виконання будівельних робіт або декларацію про початок виконання будівельних робіт, або повідомлення про початок виконання будівельних робіт (для будівельних струмоприймачів)

5*. Протоколи перевірки засобів захисту від ураження електричним струмом (п. 4.

Електротра́вма - травма, що виникає при доторканні неізольованих електродротів, увімкнених у мережу, або при ураженні блискавкою, внаслідок чого в організмі людини відбуваються важкі місцеві та загальні зміни, які часто та швидко закінчуються смертю.
10 ПТЕЕС)

6*. Копія наказу про призначення особи, відповідальної за електрогосподарство з числа ІТП, та копію протоколу комісії з перевірки знань ПТЕ і ПТБ при експлуатації електроустановок особи, відповідальної за електрогосподарство, або копію договору про технічне обслуговування електроустановки замовника, укладеного між замовником і спеціалізованою експлуатаційною організацією, яка має відповідний електротехнічний персонал та право на обслуговування електроустановок інших споживачів (п.4.

Техні́чне обслуго́вування озброєння та військової техніки - полягає у перевірці його укомплектованості і справності (працездатності), чистці і митті, налагодженні і регулюванні, змащуванні і заправленні (дозаправленні) експлуатаційними матеріалами, усуванні несправностей і недоліків, заміні деталей з обмеженими термінами служби і зберігання, перевірці засобів вимірювання, технічному огляді вантажопідйомних машин і посудин, які працюють під тиском.
10 ПТЕЕС)

7*. Список осіб оперативного та оперативно-ремонтного персоналу , яким дозволяється від імені споживача давати заявки на відключення та підключення електроустановок, вести оперативні переговори та записи.


* - документи, які не вимагаються від побутових споживачів
Додаткова інформація – телефонною лінією для споживачів електроенергії: 0 800 50 40 20.

Замовлення послуги зі стандартного приєднання – у філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» (РЕМ) за місцем розташування своєї електроустановки – у Центрі обслуговування клієнтів або у виробничо-технічній групі РЕМ.

Для мешканців Івано-Франківська – Сервісний центр за тел.: (0342) 50-73-42.


Скачати 31.57 Kb.

  • 1.Надання заяви Термін надання послуги.
  • 2. Підписання договору на приєднання та оплата за приєднання Термін надання послуги
  • Перелік документів.
  • Примітка.
  • 4. Підписання договору на користування електричною енергією або договору на постачання електричною енергією Термін надання послуги
  • Додаткова інформація