Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаСтворення ftp

Скачати 71.45 Kb.

Створення ftp
Скачати 71.45 Kb.
Дата конвертації10.03.2017
Розмір71.45 Kb.

 1. Створення FTP

Підготовчий етап. Встановлення служб для адміністрування FTP-серверу


Перед тим, як почати встановлення серверу SDS, потрібно встановити і налагодити FTP-сервер.

Роботи виконуються (безпосередньо або через доступ “термінального клієнта” на ПЕОМ, на який буде розташований) сервер АСЕДО.

На цьому етапі створюєму віртуальну FTP папку (якщо ІР-адрес майбутнього сервера АСЕДО )

За умовчанням, при інсталяції Windows 2000 Professional, на відміну від Windows 2000 Server, інформаційні служби Інтернету (IIS) не встановлюються.

Протокол передачі файлів (англ. File Transfer Protocol, FTP) - дає можливість абоненту обмінюватися двійковими і текстовими файлами з будь-яким комп'ютером мережі, що підтримує протокол FTP. Установивши зв'язок з віддаленим комп'ютером, користувач може скопіювати файл з віддаленого комп'ютера на свій, або скопіювати файл зі свого комп'ютера на віддалений.
Майбутнє - суб'єктивна з людського погляду й об'єктивна з погляду стороннього спостерігача часова категорія сприйняття реальності, яка характеризується комплексом явищ і подій, що не здійснились і не відбулися відносно об'єкта, який перебуває в більш ранньому часі.
Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.

Для цього потрібно зайти в Пуск\ Панель управления\ Администрирование\ Диспетчер служб интернета\ і створюємо FTP вузол натискуючи правою кнопкою мишки на закладці “FTP по умолчанию” создать\ узел\ . Для цього заздалегідь на диску С “даного серверу” створити такі папки С:\SDS\installedsoft – сховище версій С:\SDS\errors\ –каталог журналу помилок. Після чого можна створювати FTP вузол (наприклад: sds_repository), з вказаним шляхом С:\SDS, також у властивостях даного вузла потрібно вказати в закладці віртуальний каталог, що це каталог даного комп’ютера, та вказати локальний шлях до каталогу FTP вузла, а в закладці безпеки каталогу дозволити доступ всім комп’ютерам, так як показано на малюнку


Після чого потрібно створити віртуальні каталоги в даному вузлі FTP з назвами \installedsoft\ та \errors\.

Для цього потрібно виконати наступні операції: • Запускаємо “Internet Services Manager”

 • Виділяємо курсором FTP-папку яка відповідає за сховище версій, у нашому випадку це “SDS_Repository”.

 • Натискаємо праву кнопку миші та вибираємо пункт “создать\ виртуальний каталог”.

 • З'явиться майстер віртуального каталогу.

 • На першому етапі вказуємо ім’я віртуальної папки – “errors”.

 • Вказуємо шлях до папки “.\errors\”, у нашому випадку це “C:\SDS\errors”.

 • На наступному кроці встановлюємо доступ до папки на читання та на запис.

 • Завершуємо створення віртуальної папки.

 • Повторюємо цю процедуру для папки installedsoft. При цьому ім’я віртуальної папки потрібно указати як “installedsoft”, а шлях до папки “C:\SDS \installedsoft”.


Висновок: на цьому етапі ми сформували віртуальну FTP-папку, що відображає фізичну папку на диску, надали користувачам права на читання її вмісту.
Кори́стува́ч - той, хто користується чим-небудь - майном, землею, комп'ютером тощо.
З урахуванням наведеного прикладу, фізичний шлях до вмісту SDS-серверу буде таким: C:\SDS, а FTP- шлях до віртуальної папки на FTP-сервері таким: ftp://10.40.80.133 /SDS_Repository, де 10.40.80.133 – IP-адрес комп’ютера, на якому розташований FTP-сервер.

Після цих операцій диспетчер служб інтернету ІІS буде мати вигляд так як показано на малюнкуПісля таких операцій сховище версій буде потенційно доступним для всіх користувачів.

Для того щоб встановити служби IIS, потрібно виконати наступні кроки:


 1. Натисніть на кнопку “Пуск” на панелі задач, далі в пункті “Настройка” оберіть “Панель управления”. На екрані з’явиться вікно панелі керування.

 2. В панелі керування двічі натиснете мишею на піктограмі “Установка и удаления програм”. З’явиться вікно з переліком програм, що встановлені на комп’ютері.

 3. У цьому вікні знайдіть кнопку “Добавления и удаления компонентов Windows”. Вона знаходиться в лівій частині вікна. Натисніть на неї. Через деякий час з’явиться вікно “Мастер компонентов Windows” з переліком встановлених компонентів операційної системи.
  Компонент (англ. component, нім. Komponente f) - різновид, складова частина чогось.
  Операці́йна систе́ма, скорочено ОС (англ. operating system, OS) - це базовий комплекс програм, що виконує управління апаратною складовою комп'ютера або віртуальної машини; забезпечує керування обчислювальним процесом і організовує взаємодію з користувачем.


 4. У списку “Компонентів” відмітьте галочкою компонент “Internet Information Services (IIS)”, натисніть кнопку “Состав”, відмітьте галочкою компонент “FTP-сервер”, натисніть “ОК”, натисніть кнопку “Далее”.

Зачекайте, доки виконається встановлення компонентів, а по закінченню натисніть на кнопку “Finish”.

Висновок: Таким чином, підкаталоги С:\SDS\installedsoft та С:\SDS\errors являються підкаталогами віртуального ftp вузла.


 1. З каталогу, в якому знаходиться надана ДПА України інсталяція АСЕДО, переписати до створеної Вами ftp-каталога зміст каталогу SDS (без додаткового створення самого каталогу SDS)

Розміщення папок на сервері може мати такий вигляд:

С:\SDS\sds_server.ехе – інсталяція сервера АСЕДО

С:\SDS\errors\ – каталог журналу помилок

С:\SDS\midasReg.cmd – реєстрація бібліотек

і.т.

Реєстра́ція - запис, фіксація фактів або явищ з метою обліку та надання їм статусу офіційно визнаних актів (реєстрація народження або шлюбу); внесення в список, в книгу обліку.
д

Створіть папку С:\SDS\SDS_Client, в ній будуть зберігатися інсталяції клієнта АСЕДО.Клієнти при проведенні інсталяції відсилають на сервер повідомлення про встановлені пакети та помилки, які могли відбуватися під час інсталяції. Ця інформація буде знаходитися у папках, які лежать всередині головної папки сховища версій, в нашому випадку головна папка це C:\SDS. З назвами папок: \installedsoft\ , \errors\


 1. Інсталяція БД за допомогою наданого ДПА України дампа.

Для інсталяції БД необхідно:

4.1.

Необхідність - система зв'язків і відносин, що зумовлює зміну, поступальний рух, розвиток у жорстко визначеному напрямку з жорстко визначеними результатами. Іншими словами, необхідність - це такий зв'язок, що обов'язково призводить до певної події.
Помістити ДАМП, який надається в посилці з інсталяцією АСЕДО, в папку для втягування дампу.  1. Зробити втягування ДАМПу в базу даних Oracla.

4. Видаєм права користувачу на доступ керування до сховища версій SDS


Спочатку потрібно завести користувача SDS, від імені якого всі клієнти SDS будуть отримувати версії, тобто “інсталяційного користувача”.

 1. Створити користувача sds_updater під Windows з правами “Гость”.

 2. Запустіть програму sdsserver.exe. Відкриється вікно “Керування сховищем версій”. Оберіть вкладку “Користувачі”. Поки що інформації там нема.

 3. Натисніть кнопку “Додати”. Відкриється діалог властивостей користувача.

 4. В поле ім’я користувача введіть ім’я користувача (sds_updater).

 5. В поле “Опис” ви можете ввести коментарій для цього користувача.

 6. В полях “Пароль” та “Підтвердження” вкажіть пароль для цього користувача. Він повинен співпадати з паролем облікового запису, який Ви створили при створенні користувача під Windows.
  Обліковий запис (сленг. акаунт, обліковка або обліківка) у комп'ютерній системі - сукупність наданої інформації про користувача, засобів та прав користувача відносно багатокористувацької системи.Надання прав на користування інсталяцією

Необхідно зробити інсталяційні файли зі сховища версій доступними для користувачів. Іншими словами Ви маєте надати права на користування тією чи іншою інсталяцією.

 1. Запустіть програму sdsserver.exe. Відкриється вікно “Керування сховищем версій”. На вкладці “Версії” Ви побачите перелік інсталяцій, що є в сховище. Поле “Доступ” буде пустим.

 2. Оберіть найбільшу за номером версії базову інсталяцію клієнта АСЕДО (в полі “Тип” повинно бути написано “Інсталяція”), та натисніть кнопку “Властивості”. З’явиться вікно “Властивості версій”.

 3. Перейдіть на вкладку “Доступ”, та натисніть кнопку “Додати”. З’явиться перелік облікових записів користувачів SDS. У нашому випадку це єдиний запис sds_updater, який Ви завели у попередньому пункті.

 4. Оберіть цей запис, та натисніть “ОК”. Ви повернетесь в попередній діалог. Натисніть кнопку “Закрити” і Ви побачите, що на обрану раніше базову інсталяцію надані права користувачу sds_updater. Крім цього, права будуть надані на всі інсталяції, від яких залежить обрана базова, а також на всі оновлення, що мають номер версії менший за номером базової версії.

 5. Таким само чином надайте права на оновлюючі інсталяції, що мають номер версії більший за базовим.

 1. Інсталяція серверу додатків за допомогою створеного інсталяційного пакету.

6.1. Встановити сервер додатків. Для цього потрібно запустити Клієнта SDS (файл installer.exe). Запуститься “SDS: Агент інсталяції”.

6.2. Кликнути на “Встановити Нове ПЗ”.

На першому екрані перевірити параметри та натиснути “Вперед”.

Пара́метр (від дав.-гр. παραμετρέω) - відмірюю, розмірюю)(рос. параметр, англ. parameter, нім. Parameter m, Kennwert m, Kenngrösse f, Kennzahl f) - величина, що нею характеризують якусь властивість, стан, розмір або форму об'єкта, робочого тіла, процесу, явища або системи тощо.

У списку “Доступні інсталяційні пакети” вибрати “Прикладной сервер АСЕДО...”. Натиснути “Вперед”.Увага! Якщо ви встановлюєте сервер додатків на той же комп’ютер, де встановлена БД Oracle, то під час інсталяції у списку «Додаткове ПЗ потрібне для роботи» треба відключити «Devsuite Database Alias for Oracle...» та «Oracle Client...»

Натиснути “Вперед”. Якщо на 2 кроці були задані не всі необхідні для інсталяції параметри, то задати їх значення, відповідаючи на запити Агента інсталяції.

Натиснути “Інсталяція”.


 1. Якщо під час інсталяції операційна система виведе вікно “Windows Script 5.6” з пропозицією перезавантажити комп’ютер, натисніть “No”.
  По́пит і пропози́ція (правильно українською: попит і пропонування) - економічна модель, що описує процес ціноутворення на ринку. Ця модель вводить поняття попиту та пропозиції як універсальні характеристики ринку та доводить, що, за умовами певних припущень, ці характеристики урівноважуються та приводять до встановлення певної ціни на даний товар.
  Якщо з'явиться вікно “Windows File Protection”, натисніть “Cancel”

 2. Натисніть “Перезагрузка”.

Увага! Після інсталяції перевірте системний реестр (за допомогою, наприклад, утіліти regedit.exe). У гілці HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Atlas\ASEDO\Devs server\Connection params] параметри AliaceDBName та AliaceName повинні бути заповнені (те ж значення, шо було задано параметру “Ім’я сервісу БД” при встановленні параметрів інсталяції БД), а параметри ReportSrvName та ReportDBName повинні містить им’я System DSN для БД.


 1. Інсталяція клієнта за допомогою створеного інсталяційного пакету.

  1. По-перше, зробіть на локальному диску папку, якщо Ви ще її не маєте, де Ви збережете сформовану клієнтську частину. Наприклад, зробимо на диску С папку SDS_Client. Таким чином, повний путь буде: С:\SDS_Client.

  2. На вкладці “Версії” Ви побачите перелік інсталяцій, що є в сховищі. Оберіть любий пакет і натисніть на кнопку “Властивості”. З’явиться вікно “Властивості версій”.

  1. На вкладці “Загальні” натисніть кнопку “Інсталяція клієнта”. З’явиться діалог “Створення інсталяційного пакета”.

  1. Натисніть “Обрати користувача”, виділіть користувача SDS (в нашому випадку – sds_updater) та натисніть “ОК”. Далі в поле “Путь до сховища через FTP” введіть відповідний путь. В нашому прикладі це: ftp:// 10.40.80.133/SDS.

  2. Натисніть кнопку “Зберегти”. Відкриється діалог вибору папки. Оберіть в ньому папку SDS_Client, яку Ви створили на 1 кроці і натисніть “ОК”. Через деякий час Ви побачите повідомлення, що інсталяційний пакет сформовано. Таким чином Ви створили клієнта SDS.


Розповсюдження клієнтської частини SDS.


Для расповсюдження клієнта SDS достатньо скопіювати каталог з клієнтською частиною (у нашому випадку це каталог C:\SDS_Client) в кореневу папку на будь якому логічному розділі жорсткого диска комп’ютера користувача.
Ло́гіка (грец. λογιχη від грец. logos - слово, значення, думка, мова) - наука про закони і різновиди мислення, способи пізнання та умови істинності знань і суджень.
Тверди́й диск або Тверди́й магні́тний диск, або Накопичувач на магнітних дисках (англ. Hard (magnetic) disk drive, англ. HDD), у комп'ютерному сленгу - «вінчестер» (від англ. winchester), - магнітний диск, основа якого виконана з твердого матеріалу.
Вибір розділу має довільний характер, але рекомендується для системи розповсюдження інсталяцій вибирати диск С. Це продиктовано тільки розуміннями однаковості підходу, що має полегшити подальше адміністрування.

Якщо на диску С: обміль вільного простору, то папка SDS безболісно може бути скопійована на іншій логічній розділ.

Для запуску кліента треба запустити installer.exe, та користуватись підказкою установки користувача АСЕДО, де потрібно вказати ім’я серверу до якого буде підключатись клієнт, та вибрати останню версію клієнта АСЕДО з FTP – списку.

Для Windows 2000 користувач в системі повинен працювати як адміністратор, це пов’язано зі зміною системного реєстру.

Адміністра́тор (іноді скор. - адмін) - це особа, яка здійснює роботу з якісного і ефективного обслуговування відвідувачів, консультує їх із питань, які стосуються товарів і послуг, які надає підприємство, організація.
Пра́ця - цілеспрямована діяльність людей зі створення матеріальних і духовних благ, необхідних для задоволення потреб кожного індивіда і суспільства в цілому.

Скачати 71.45 Kb.

 • 4. Видаєм права користувачу на доступ керування до сховища версій SDS
 • Надання прав на користування інсталяцією
 • Розповсюдження клієнтської частини SDS.