Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаСтворення відео кліпу

Скачати 68.02 Kb.

Створення відео кліпу
Скачати 68.02 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації13.03.2017
Розмір68.02 Kb.
  1   2

Практична робота №7 «Створення відео кліпу».

Виконавши дану практичну роботу, ви навчитеся:

 • Вмонтовувати відеофільми з окремих файлів, різного типу: графічних, звукових, текстових і пр.
  Гра́фіка (нім. Graphik, грец. graphikos «написаний») - вид образотворчого мистецтва, для якого характерна перевага ліній і штрихів, використання контрастів білого і чорного та менше, ніж у живописі, використання кольору.
  Текст Текст (від лат. textus - тканина, з'єднання) - загалом зв'язана і повністю послідовна сукупність знаків. Наука, що вивчає тексти називається герменевтикою.
  ;

 • Привласнювати різні ефекти;

 • Зберігати проекти у форматі відеофільмів, для подальшого відтворення;
  Відтво́рення - слово, яке, в залежності від контексту застосування набуває різних значень.


 • Редагувати готовий відеофільм.


І рівень навчальних досягнень(1- 3 бали) -початковий

1. Запишіть в зошиті дату і тему уроку.

2. Запустіть Windows Movie Maker. Пуск - Программы - Windows Movie Maker

 1. Настройка інтерфейсу програми: перевірте меню Вигляд, активними є (встановлені прапорці) пункти Панель інструментів, рядок стану, Панель завдань.
  Панель інструментів Пане́ль інструме́нтів (англ. toolbar) - елемент графічного інтерфейсу користувача, призначений для розміщення на ньому кількох інших елементів.


 2. Розглянете в лівій частині вікна Панель завдань. Визначите, які завдання Windows Movie Maker дозволяє виконати.
 1. Виконати монтаж відеофільму. На панелі завдань виберіть пункт Імпорт зображень. Виберіть теку Для уроку - Фото. І з будь-якої тематичної теки виберіть 3-5 графічних файлів, утримуючи кнопку CTRL, і клацніть кнопку Імпорт.

 2. У центральній частині вікна на панелі Сборник ви бачите ваші вибрані графічні файли. Перенесіть їх послідовно один за іншим в нижню частину екрану у вікна розкадровування.

ІІ рівень навчальних досягнень (4 - 6 балів) -середній

 1. Додати ефекти малюнка. Для цього: Сервис - видеоэффекты. Прогляньте відеоефекти і виберіть будь-які за вподобою. Перенесіть його на 1 кадр. У правій частині вікна розташовується плеєр, натисніть кнопку > (Відтворення). Проглянете ефект в плеєрі. Аналогічно застосуєте ефекти наступним кадрам відеофільму.

 2. Між кадрами можна встановити ефекти переходів. Для цього: Сервіс - Відеопреход. У центральній частині вікна розглянете приклади відеопереходів. Виберіть будь-якою вподобаною, перенесіть в нижню частину екрану на розкадровування і встановіть між двома сусідніми кадрами. Аналогічно встановите відеопереходи для кадрів фільму, що залишилися.

 3. Проглянете результат монтажу в плеєрі. Є можливість попереднього перегляду фільму у весь екран.
  Результат, пі́дсумок, (заст. ску́ток, вислід) - кінцевий наслідок послідовності дій. Можливі результати містять перевагу, незручність, вигоду, збитки, цінність і перемогу. Результат є етапом діяльності, коли визначено наявність переходу якості в кількість і кількості в якість.
  Анало́гія - (грец. αναλογια - «відповідність») - подібність, схожість у цілому відмінних предметів, явищ за певними властивостями, ознаками або відношеннями.
  Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.
  Для цього: Вид - Во весь экран.

ІІІ рівень навчальних досягнень (7— 9 балів) достатній.

9. Додамо титульний кадр і фінальний кадр фільму. Для цього: На панелі завдань вибираємо
пункт Создание названий и титров . Вибираємо пункт Добавить название на початку фільму.
Вводимо назву фільму. Зміните анімацію тексту, його шрифт і колір. Поекспериментуйте,
проглядаючи попередній результат у вікні плеєра. Застосуєте вибрані властивості, клацнувши
по кнопці Готово, додати назву у фільм.

10. Створіть титри в кінці фільму. Виконуйте операції самостійно, аналогічно п. 9. 1. Додамо звуковий супровід до фільму. На панелі завдань вибираємо пункт Импорт звуки и музыки. Вибираємо місцезнаходження звукової інформації. У нашому випадку скористаємося готовими мелодіями, розташованими в теці Для уроку - Музика. Перенесіть звуковий файл на розкадровування. Звуковий файл виявився довшим за фільм, необхідно відрізувати зайве, для цього: підведіть покажчик миші до крайнього правого положення звукової стрічки і утримуючи перемістите до-потрібного місця (покажчик приймає вид подвійної червоної стрілки).

 2. Збережемо створений проект у вигляді фільму під зі своїм прізвищем.
  Поло́ження - нормативно-правовий або локально-правовий акт, що визначає основні правила організації та діяльності державних органів, структурних підрозділів органу, а також установ, організацій і підприємств (філій), що їм підпорядковуються, тимчасово створюваних комісій, груп, бюро і т. ін.
  Прі́звище - частина власної назви особи, її повного імені. У більшості народів воно ідентифікує її родову приналежність, що передається від покоління до покоління і вказує на спорідненість, але існують і інші традиції прізвищ.
  Для цього: Файл-Сохранить файл фильма - Мой компьютер - Далее - Введите имя файла, використовуючи кнопку Обзор - Далее - Установите флажок в пункте - Воспроизвести фильм после нажатия кнопки готово. Натисніть кнопку Готово. Почекайте небагато, фільм зберігається у відеоформаті.

IV рівень навчальних досягнень (10-12 балів) - високий.

13. Доповни відеофільм другими темами з життя навчального закладу.

Навча́льний заклад (осві́тній заклад) - організація, що на постійній і безперервній основі здійснює освітній процес з метою навчання, виховання, розвитку і самовдосконалення особистості.
( 2-3 теми)Практична робота № 8 «Створення інформаційного бюлетеня і буклету».

І рівень навчальних досягнень(1- З бали) - початковий1. Запишіть в зошиті дату і тему уроку.

 1. Включити ПК.

 2. Запустіть програму Microsoft PowerPoint: Пуск -Програми - Microsoft Office - Microsoft Publisher Переглянути склад вікна програми.

4.Відкрити документ на дискові D/для уроку/публікація/Публікація 1

5.Публікація присвячена вашому життю в навчальному закладі. Подумайте, які рубрики будуть заповнені, які матеріали і знімки будуть в них розміщені.

Матеріа́л - речовина, або суміш речовин, первинний предмет праці, який використовують для виготовлення виробу (основний матеріал), або які сприяють якимось діям. У останньому випадку уточнюють, що це допоміжний, чи витратний матеріал.

б. Винесіть найпривабливіші факти із заявлених на обкладинку, відобразьте в колонці «Зміст випуску», що починається із слів «В цьому випуску.».

7.Придумайте заголовки для статей. Завдання — оформити заголовок так, щоб він впадав в очі: яскраво, помітно, стисло, красиво. Заголовок повинен бути видний відразу, і якнайкраще. Для цієї мети можна використовувати підкладку. Або виконати його взагалі в іншому редакторові, що дозволяє робити свічення, віддзеркалення, і скопіювати на сторінку видання.8. Збережіть публікацію в своїй папці, покажіть роботу викладачу.
Учи́тель/вчитель (педагог)- людина, яка навчає інших людей (своїх учнів), передає їм певні знання про життя. У вузькому розумінні - спеціаліст, який проводить навчальну та виховну роботу з учнями в загальноосвітніх школах різних типів.
  1   2


Скачати 68.02 Kb.

 • І рівень навчальних досягнень(1- 3 бали) -початковий
 • Панель інструментів
 • Практична робота № 8 «Створення інформаційного бюлетеня і буклету».