Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаТабличний процесор Excel

Скачати 66.05 Kb.

Табличний процесор Excel
Скачати 66.05 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації28.05.2017
Розмір66.05 Kb.
ТипУрок
  1   2

Тема уроку: Табличний процесор Excel.
Мета: Нагадати і закріпити принципи обробки даних, принципи побудови діаграм і графіків, принципи систематизації та аналізу даних, поданих у таблиці, розвивати вміння використовувати електронні таблиці в навчальній діяльності, спонукати учнів до критичного мислення, розкривати роль ІТ в житті людини.
Критика - розгляд якогось явища, предмета, особи; його аналіз та оцінка згідно з існуючими нормами, масштабами, цінностями.[Джерело?] Аналіз і оцінка когось чи чогось із метою виявлення та усунення вад, хиб.
Систематиза́ція - процес зведення розрізнених знань про предмети (явища) об'єктивної дійсності в єдину наукову систему, встановлення їхньої єдності. С. є відображенням матеріальної єдності світу і ґрунтується на вивченні суттєвих зв'язків, які об'єднують ці предмети (явища).
Обро́бка да́них - систематична цілеспрямована послідовність дій над даними. Обробка даних містить в собі множину різних операцій.
Аналіз даних Аналіз даних - розділ математики, що займається розробкою методів обробки даних незалежно від їх природи.
Табличний процесор (англ. electronic spreadsheet - електронний аркуш або електронна таблиця) - це інтерактивний, комп'ютерний застосунок для налагодження, аналізу та збереження даних у табличному форматі.
Критичне мислення Крити́чне ми́слення - (дав.-гр. κριτική τέχνη - «мистецтво аналізувати, судження») - це наукове мислення, суть якого полягає в ухваленні ретельно обміркованих та незалежних рішень. Головним чином йому притаманні такі властивості, як усвідомленість та самовдосконалення.

Обладнання. Табличний процесор, картки із завданнями, комп’ютери.
Тип уроку: урок узагальнення і систематизації знань.
Хто добре підготувався до бою, той наполовину його виграв.

Сервантес.
  1   2


Скачати 66.05 Kb.

  • Обладнання.