Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаТехническое задание на этот проект?

Скачати 37.24 Kb.

Техническое задание на этот проект?
Скачати 37.24 Kb.
Дата конвертації12.05.2017
Розмір37.24 Kb.
ТипТехническое задание

JULY 21
Вы не могли бы дать:

  • техническое задание на этот проект?

Необходимо обеспечить Wi-Fi покрытие помещения Центру Надання Адміністративних Послуг (ЦНАП) г.

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) - державні установи з надання різноманітних адміністративних послуг за принципом "єдиного вікна" та "прозорого офісу". Створюються при місцевих радах з метою комфортності та протидії корупції в надані послуг фізичним та юридичним особам.

Мариуполя. План помещения приведен во вложении. Разработка ТЗ не планируется, достаточно чтобы предлагаемое решение удовлетворяло техническим требованиям и условиям, приведенным в тендере.


  • схему расположения точек доступа.

Предполагаемая схема размещения приведена во вложении. Подвод Ethernet / PoE к точкам доступа обеспечивает подрядчик по монтажу СКС.


  • коммутаторы будут управлять этими точками доступа?

Эта информация приведена в технических требованиях. Заказчик планирует приобрести для данного решения комплект из 10 точек, с централизованным управлением. В выбранном варианте, с целью оптимизации затрат, контроллером будет одна из точек доступа Cisco Aironet 1830, которая обладает функциональностью программного контроллера (software-based controller). В ТЗ указано, что могут быть предложены аналоги этому решению, при условии конкурентной цены.
В лоте №2.

Прошу уточнить следующие вопросы:

1.       По ИБП

Стоечное исполнение – это подразумевается возможность установки в стандартные 19-ти дюймовые шкафы/стойки? Или допускает возможность предлагать ИБП в форм-факторе отельного шкафа?

Требование Заказчика предполагает возможность установки в стандартные 19-ти дюймовые шкафы. Альтернативные варианты не допускаются.
2.       По шкафам:

Разборной шкаф подразумевается возможность демонтажа (снятия) боковых стенок и дверей (передних и задних) или же возможность разбора всего шкафа, вплоть до разбора 19-ти дюймовых направляющих и профилей?

При условии выполнения всех указанных в RFQ требований к шкафу 19”, допускается любой из 2-х приведенных вариантов разборного шкафа.
Необходимы уточнения по ТЗ:

1. «Не гірше ніж:

Форм-фактор: конструктив для монтажу в стійку 19''; Кількість слотів для серверних модулів: не менше 4; Блок живлення: з резервуванням, Кількість модулів не менше – 4, з можливістю налаштування роботи в конфігураціях надлишковості 3 1, 2 1, 2 2» возможность работы в конфигурациях это относится к блокам питания или к серверным модулям?

Се́рвер (англ. server - «служка») - у комп'ютерній термінології термін може стосуватися окремого комп'ютера чи програми. Головною ознакою в обох випадках є здатність машини чи програми переважну кількість часу працювати автономно, без втручання людини, реагуючи на зовнішні події відповідно до встановленого програмного забезпечення.

Кількість - в Арістотелівській логіці друга з 10 категорій (класів, розрядів, які спрощують процес розумового визначення будь-якої речі), побічна обставина матеріальних речей , за допомогою якої вони поширюються в просторі, вимірюються якоюсь математичною нормою і здатні бути поділеними на окремі частини.

Можливість Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.

"
Є питання стосовно вимог технічної частини:

1.

Техніка Те́хніка (від грец. techne - мистецтво, майстерність) - сукупність засобів, створених людством для обслуговування своїх потреб виробничого і невиробничого характеру. У техніці матеріалізовані знання і виробничий досвід, накопичені людством у процесі розвитку суспільного виробництва.

       У технічних вимогах лота №1 п. 1.1 є така вимога:

«Не гірше ніж:

Форм-фактор: конструктив для монтажу в стійку 19'';

Кількість слотів для серверних модулів: не менше 4;

Блок живлення: з резервуванням,

Кількість модулів не менше – 4, з можливістю налаштування роботи в конфігураціях надлишковості 3 1, 2 1, 2 2»

Запитання в наступному: це можливість працювати в конфігураціях стосується блоків живлення чи серверних модулів?

Ця вимога стосується блоків живлення.


В процесі вивчення технічного завдання по тендеру, виникли декілька запитань, на які ми просимо надати роз’яснень.

1. В «Розділі 3: Технічні характеристики та технічні вимоги», ЛОТ №3 Мережеве обладнання (комутатори, комплект Wi-Fi-обладнання, маршрутизатор), пункт 3 «Маршрутизація», вказані параметри обладнання (протоколи), які використовуються тільки виробником Cisco.

Виробни́цтво - процес створення матеріальних і суспільних благ, необхідних для існування і розвитку. Створюючи певні блага люди вступають у зв'язки і взаємодію – виробничі відносини. Тому виробництво є завжди суспільним.

Маршрутиза́тор, або ро́утер (англ. router) - електронний пристрій, що використовується для поєднання двох або більше мереж і керує процесом маршрутизації, тобто на підставі інформації про топологію мережі та певних правил приймає рішення про пересилання пакетів мережевого рівня (рівень 3 моделі OSI) між різними сегментами мережі.

Пра́ця - цілеспрямована діяльність людей зі створення матеріальних і духовних благ, необхідних для задоволення потреб кожного індивіда і суспільства в цілому.

Техні́чне завдання́ (ТЗ) (англ. scope statements та англ. statement of work; SOW) - документ, що встановлює основне призначення, показники якості, техніко- економічні та спеціальні вимоги до виробу, обсягу, стадії розроблення та складу конструкторської документації.

Мережеве обладнання Мереже́ве обла́днання - пристрої, необхідні для роботи комп'ютерної мережі, наприклад: маршрутизатор, комутатор, концентратор, патч-панель та ін. Зазвичай розрізняють активне та пасивне мережеве обладнання.

Наприклад, протокол маршрутизації EIGRP. Так само аналогічні вимоги є і в інших пунктах.

Анало́гія - (грец. αναλογια - «відповідність») - подібність, схожість у цілому відмінних предметів, явищ за певними властивостями, ознаками або відношеннями.

Будуть пропозиції від інших виробників, які не підтримують подібні закриті протоколи відповідати вимогам тендеру?

Протоко́л - (фр. protocole, пізньолат. protocollum з пізньогрец. Πρωτόκολλον (Πρώτο+κολλάω) - перший, передній+приклеюю) - перший лист, приклеєний до звитку папіруса чи нотаріального документа, на якому була написана дата.

По́пит і пропози́ція (правильно українською: попит і пропонування) - економічна модель, що описує процес ціноутворення на ринку. Ця модель вводить поняття попиту та пропозиції як універсальні характеристики ринку та доводить, що, за умовами певних припущень, ці характеристики урівноважуються та приводять до встановлення певної ціни на даний товар.

На даний час протокол EIGRP не є пропрієтарним протоколом від Cisco, він був відкритий і опублікований в IETF компанією Cisco в 2013 році.

Enhanced Interior Gateway Routing Protocol (EIGRP) Informational RFC Frequently Asked Questions

http://www.cisco.com/c/en/us/products/collateral/ios-nx-os-software/enhanced-interior-gateway-routing-protocol-eigrp/qa_C67-726299.html

IETF Enhanced Interior Gateway Routing Protocol

https://tools.ietf.org/html/draft-savage-eigrp-02

Замовник визначив сукупність вимог до мережевого обладнання, пропозиції будуть розглядатися на предмет відповідності кожної із них.
2. В ЛОТ №3 «Мережеве обладнання (комутатори, комплект Wi-Fi-обладнання, маршрутизатор)», П. 1.5. «Power over Ethernet», є вимога «Підтримка функціоналу 802.

Функціонал - відображення векторного простору на базову множину для цього простору, здебільшого на множину дійсних чисел. Прикладом функціоналу є норма.

3at (PoE ) на всіх портах».

Просимо уточнити необхідну загальну потужність по живленню для всіх портів комутатора.

Замовник розраховує та вимагає, щоб загальна потужність по живленню для всіх портів комутатора була не менше, ніж у зазначеної моделі. А саме не менше ніж 375 Вт.
Підкажіть, будь ласка, на чиє ім’я писати авторизаційний лист - Проект «Українська ініціатива з підвищення впевненості» (UCBI)?

Підвищення (елевація) - кутова висота об'єкта спостереження (земного предмета, літального апарату, небесного світила тощо) над істинним горизонтом. Підвищення спільно з азимутом служить для визначення напрямку на об'єкт.

Должен быть лист подтверждение от производителя/ его официального представителя конкретному дилеру/ продавцу, что он уполномочен (авторизован) поставлять такое оборудование. Такое письмо должно идти в составе тендерной документации.


Якщо ми хочемо змінити деякі умови, наприклад, терміни та умови оплати, то яким чином правильно це оформити?

Будь ласка, в Вашій пропозиції надайте бажаний графік оплати. UCBI буде розглядати можливість застосування запропонованого графіку.


Скачати 37.24 Kb.

  • Кількість
  • Запитання в наступному: це можливість працювати