Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаТехнічне завдання на розробку проекту системи відеоспостереження (свс) по периметру Бурштинської тес та віддалених об’єктів

Технічне завдання на розробку проекту системи відеоспостереження (свс) по периметру Бурштинської тес та віддалених об’єктів
Сторінка1/2
Дата конвертації12.05.2017
Розмір74.5 Kb.
ТипТехнічне завдання
  1   2

Затверджую

Головний інженер БТЕС

______________ В.В.Селіванов

„______” ___________ 2014р.ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

на розробку проекту системи відеоспостереження (СВС) по периметру

Бурштинської ТЕС та віддалених об’єктів
Загальні вимоги
Кількість зовнішніх камер відеоспостереження повинна забезпечувати огляд всього периметру Бурштинської ТЕС та периметри віддалених об’єктів (пости №10, №15, ЦУВВ, ВРП 220/330, ВРП 440, Автоколона №4, Мазутне господарство №2).

Місця розміщення і кількість камер необхідно погодити з керівництвом охорони об’єкта Бурштинська ТЕС.

Встановити в приміщенні начальника караулу охорони Бурштинської ТЕС центр моніторингу відеоспостереження, не менше шести мультимедійних моніторів Full HD розміром не менше 27”.

Система повинна бути забезпечена комплектом запасних частин, інструменту, приналежностей та витратних матеріалів (ЗІП). Обсяг ЗІП для безперебійної роботи ПТК АСУ ТП повинен бути передбачений не менше ніж на 36 місяців експлуатації.

Система повинна відповідати діючим вимогам охорони об’єктів ДТЕК.

Акустичний шум не повинен перевищувати санітарно-гігієнічні норми ДСН 3.3.6.037-99.

Електромагнітне випромінювання не повинно перевищувати санітарно-гігієнічні норми ДСанПіН 3.3.6.096-2002.

Запасна́ части́на - складова частина виробу, призначена для заміни такої самої частини, що перебувала в експлуатації, для підтримання або відновлення справності чи роботоздатності виробу.
Електромагнітне випромінювання Електромагн́ітне випром́інювання (англ. electromagnetic radiation) - взаємопов'язані коливання електричного (Е) i магнітного (B) полів, що утворюють електромагнітне поле а також, процес утворення вільного електро-магнітного поля при нерівномірному русі та взаємодії електричних зарядів.

Обладнання повинно бути нове і 2013-2014 років випуску.


Вимоги до надійності
Для підвищення рівня безвідмовності роботи системи відеоспостереження кожен функціональний мережевий вузол серверного комплексу повинен дублюватися. Застосування мережевих технологій і протоколів безвідмовного включення устаткування повинне гарантувати коректну роботу серверного комплексу в разі виходу з ладу одного з двох мережевих пристроїв, з яких складається відповідний функціональний вузол.

В системі повинна бути реалізована самодіагностика. Сигналізація про несправності повинна виводитись на монітор..

Для захисту від мережевих загроз і атак обладнання центрального серверного комплексу повинне мати відповідне мережеве обладнання. Програмне забезпечення зазначеного обладнання повинне забезпечувати обробку мережевого трафіку на швидкості підключення до мережі передавання даних і мати у своєму складі достатню кількість мережевих інтерфейсів для підключення.

Передача даних (обмін даними, цифрова передача, цифровий зв'язок) - фізичне перенесення даних цифрового (бітового) потоку у вигляді сигналів від точки до точки або від точки до множини точок засобами електрозв'язку каналом зв'язку; як правило, для подальшої обробки засобами обчислювальної техніки.
Мереже́ве обла́днання - пристрої, необхідні для роботи комп'ютерної мережі, наприклад: маршрутизатор, комутатор, концентратор, патч-панель та ін. Зазвичай розрізняють активне та пасивне мережеве обладнання.
Програмне забезпечення Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.


Вимоги до безпеки
Система обов’язково повинна мати засоби керування рівнем встановлених прав, рівнів доступу та рольовим призначенням користувачів системи з метою обмеження

  1   2  • Електромагнітне випромінювання