Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаТехнічне завдання щодо обладнання комплексу технічного забезпечення засідань суду, послуги по демонтажу, монтажу, налагодження та програмне забезпечення

Технічне завдання щодо обладнання комплексу технічного забезпечення засідань суду, послуги по демонтажу, монтажу, налагодження та програмне забезпечення
Сторінка1/3
Дата конвертації10.03.2017
Розмір288 Kb.
ТипТехнічне завдання
  1   2   3

Додаток 1
Технічне завдання щодо обладнання комплексу технічного забезпечення засідань суду, послуги по демонтажу, монтажу, налагодження та програмне забезпечення.

Метою даного проекту є заміна комплексу технічно забезпечення засідань Конституційного Суду України (КТЗЗКСУ), за адресою м.

Монта́́ж (фр. montage) - комплекс робіт, що виконуються на місці експлуатації машини, з її складання, встановлення в робоче (проектне) положення, налагодження та здачу в експлуатацію.

Комплексний (рос. комплексный, англ. complex, нім. komplex) - з'єднаний з будь-чим, складний; той, що являє собою комплекс будь-чого; комплексний розвиток економічних районів - планомірний, пропорційний розвиток господарства районів на основі оптимального поєднання галузей виробничої спеціалізації з галузями, що обслуговують виробництво й населення; комплексні сполуки - речовини, які утворенні сполученням двох або більше атомів, молекул або іонів.

Обла́днання (устаткування) (англ. equipment, нім. ausrüstung) f) - сукупність пристроїв, механізмів, приладів, інструментів або конструкцій, що використовуються в певній сфері діяльності, або з певною метою.

Конститу́ція (лат. constitutio - установлення, устрій, порядок) - основний державний документ (закон), який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування представницьких, виконавчих та судових органів влади, виборчу систему, права й обов'язки держави, суспільства та громадян.

Програмне забезпечення Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.

Конституці́йний Суд Украї́ни - єдиний орган конституційної юрисдикції в Україні, завданням якого є гарантування верховенства Конституції України як Основного Закону держави на всій території України.

Київ вул. Жилянська 14. КТЗЗС повинен бути інтегрованого типу та забезпечувати проведення засідань Конституційного Суду України у залі засідань, на сучасному технічному рівні, в тому числі і за участю представників іноземних держав.

Украї́нці - східнослов'янський етнос, основне і корінне населення України. Як етнос сформувався на землях сучасної України та частині земель сучасних: Польщі, Білорусі, Молдови, Румунії, Угорщини, Словаччини і Росії.

Те́хніка (від грец. techne - мистецтво, майстерність) - сукупність засобів, створених людством для обслуговування своїх потреб виробничого і невиробничого характеру. У техніці матеріалізовані знання і виробничий досвід, накопичені людством у процесі розвитку суспільного виробництва.


1. Склад КТЗЗКСУ.

До складу комплексу КТЗЗКСУ повинні війти:

-система відображення комп’ютерної та відео інформації;

-конференц-система з функціями голосування та синхронного перекладу;

-система відеоспостереження;

-система забезпечення нормативно-правовою документацією;

-кабельна мережа.
2. Загальні вимоги до КТЗЗКСУ.

КТЗЗКСУ повинен забезпечувати:

-ефективний обмін мовною інформацією між учасниками засідань;

-низьку чутливість до сигналів мобільних телефонів;

Фу́нкція (відображення, трансформація, оператор) в математиці - це правило, яке кожному елементу з першої множини (області визначення) ставить у відповідність один і тільки один елемент з другої множини.

Відеокамера - електронний кінознімальний апарат, пристрій для отримання оптичних образів об'єктів за допомогою зйомки на світлочутливому елементі, пристосований для запису або передавання зображення у русі.

Документа́ція - сукупність офіційно визнаних, взаємопов'язаних та складених у визначеній формі документів, які містять передбачувану інформацію про виріб, процес або діяльність даного підприємства. Відповідно до області застосування Документа́цій поділяється на бухгалтерську, конструкторську, нормативну, технічну, товарну, тощо.

Мобільний телефон Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.

-ергономічний, компактний, зручний при використанні дизайн;

-змінні мікрофони на роз’ємному модулі, з можливістю заміни мікрофона без заміни пульта;

-проведення електронного голосування для учасників засідань, які знаходяться за столом суддів, з виводом результатів голосування на екрани системи відображення інформації та LCD дисплеї пультів голови та делегатів;

Результат, пі́дсумок, (заст. ску́ток, вислід) - кінцевий наслідок послідовності дій. Можливі результати містять перевагу, незручність, вигоду, збитки, цінність і перемогу. Результат є етапом діяльності, коли визначено наявність переходу якості в кількість і кількості в якість.

Мікрофон - прилад, що перетворює звукові коливання на коливання сили електричного струму. Мікрофони використовуються у багатьох пристроях, таких як телефони і магнітофони, у звукозаписі та відеозаписі, на радіо і телебаченні, для радіозв'язку, а також для ультразвукового контролю та вимірювання.

Електро́нне голосува́ння (англ. e-voting, е-голосування) - є всеосяжним терміном, що об'єднує кілька різних типів голосування, охоплюючи як процес здійснення голосування за допомогою електронних засобів, так і процес автоматичного підрахунку голосів за допомогою електронних пристроїв та спеціального програмного забезпечення.

-проведення синхронного перекладу, з можливістю регулювання гучності навушників;

-інтеграцію з іншими інженерними мережами будівлі;

Інжене́р - особа, що професійно займається інженерією, тобто на основі поєднання прикладних наукових знань, математики та винахідництва знаходить нові рішення технічних проблем.

-дистанційне управління мікрофонами;

-автоматичне управління мікрофонами по таймеру;

-автоматичне управління відеокамерами для відображення на LED -панелях актуального зображення виступаючого;

- мікшування і масштабування відеозображення з чотирьох відеовходів різних відеостандартів на три різні відеовиходи;

-нормативно-правовою документацією суддів Конституційного суду України, що приймають участь у засіданні;

-простий спосіб налаштування, експлуатації та ремонту системи.


  1   2   3  • Конституційного
  • України
  • 1. Склад КТЗЗКСУ.