Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаТехнічне завдання щодо проведення відкритих торгів на закупівлю виробів мінеральних

Скачати 23.48 Kb.

Технічне завдання щодо проведення відкритих торгів на закупівлю виробів мінеральних
Скачати 23.48 Kb.
Дата конвертації22.04.2017
Розмір23.48 Kb.
ТипТехнічне завдання

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ


щодо проведення відкритих торгів на закупівлю виробів мінеральних

неметалевих н.в.і.у. (стрічка слюдяна) 23.99.1
Назва

Од.вим.

кількість

на рік


по кварталам
стрічка слюдяна просочена типу

ЛС-FK-ТПл товщиною 0,08мм.кг

500

100

150

150

100стрічка слюдяна просочена типу

ЛС-FK-ТПл товщиною 0,13ммкг

1700

400

450

450

400

Разом 2200 500 600 600 500

Стрічка слюдяна просочена типу ЛС-FK-ТПл повинна відповідати вимогам ГОСТ 26103, та вимогам державного стандарту ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008, IDT), розмір роликів 60-100мм ширина 20мм.

Станда́рт - нормативний документ, заснований на консенсусі, прийнятий визнаним органом, що встановлює для загального і неодноразового використання правила, настанови або характеристики щодо діяльності чи її результатів, та спрямований на досягнення оптимального ступеня впорядкованості в певній сфері.

В рулоні допускається не більше трьох відрізків, довжиною не менше 15 метрів. Стрічка повинна бути без сторонніх включень, розриву слюди і підкладки, погано просочених місць, зморшок і складок. Торці роликів повинні бути рівно обрізані. Стрічка повинна вільно розмотуватися з ролика без розшарування. Стрічка має бути гнучкою у кімнатних умовах згідно з ГОСТ 6433.1.


Електрична потужність стрічки не менш 55 кВ/мм.
Пробивна напруга в окремих точках не менше 5,5 кВ. Сполучна – компаунд.

Час запікання - не більше 4 годин температура запікання – не більше 130 град.С.


Стрічка має відповідати технічним умовам, розробленим на Україні
ТУ У 25.2-24790030-005:2011.

Техніка Те́хніка (від грец. techne - мистецтво, майстерність) - сукупність засобів, створених людством для обслуговування своїх потреб виробничого і невиробничого характеру. У техніці матеріалізовані знання і виробничий досвід, накопичені людством у процесі розвитку суспільного виробництва.

Технічні умови Техні́чні умо́ви (ТУ) - нормативний документ, що встановлює технічні вимоги, яким повинна відповідати продукція, процес або послуга, та визначає процедури, за допомогою яких може бути встановлено, чи дотримані такі вимоги.


Наявність технічної документації, сертифікатів якості, сертифікатів відповідності та висновку санітарно-гігієнічної експертизи, протоколів ресурсних випробувань, протоколів випробувань стрічки на аналогічних ремонтних підприємствах, гарантій заводу виробника обов’язкова.

Підприє́мство - самостійний суб'єкт господарювання, зареєстрований компетентним органом державної влади або органом місцевого самоврядування, для задоволення суспільних та особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої, науково-дослідної, торговельної, іншої господарської діяльності в порядку, передбаченому Господарським кодексом України та іншими законами.

Сертифікат відповідності Сертифікат відповідності - документ, що виданий для підтвердження того, що продукція, система якості, система управління якістю, система управління довкіллям, персонал відповідає встановленим вимогам конкретного стандарту чи іншого нормативного документу, визначеного чинним законодавством.

Техні́чна документа́ція - система графічних і текстових документів, необхідних і достатніх для безпосереднього використання на усіх стадіях життєвого циклу продукції (конструюванні, виготовленні та експлуатації промислових виробів; при проектуванні, зведенні і експлуатації будівель і споруд; при розробці технологічних процесів виробництва; при розробці та використанні програмного забезпечення).

Рекомендації щодо застосування запропонованої стрічки.

Термін поставки: березень 2014р.- грудень 2014р.

Адреса постачання предмета закупівлі: м. Донецьк, вул. Знаменська, 2а.

Термін випуску продукції не більше одного місяця до дати продажу.

Проду́кція (рос. продукция, англ. production, output, produce, нім. Produktion f, Erzeugnisse n pl, Produkte n pl, Güter n pl) - матеріальний результат трудової діяльності або виробничих процесів, що має корисні властивості і призначений для використання споживачем.

Гарантійний строк повинен складати не менш 6 місяців з дати випуску продукції.
Контактна особа з технічних питань:

Начальник ДРЕМ Никитенко Г.Г. тел. 387-09-30

Скачати 23.48 Kb.