Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаТехнічні вимоги на постачання товарів за темою

Скачати 253.7 Kb.

Технічні вимоги на постачання товарів за темою
Скачати 253.7 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації10.03.2017
Розмір253.7 Kb.
  1   2

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

на постачання товарів за темою «Оновлення парку комп’ютерів в структурних підрозділах виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)» 1. Технічна специфікація до персонального комп’ютера у кількості 815 одиниць:
Характеристика

Технічні вимоги

Формфактор

Моноблок;


Блок живлення

Зовнішній; потужністю не менше, ніж 120 Вт з автоматичним вибором напруги;

Наявність системи Kensington lock

Так, обов’язково;

Вага

Не більше ніж 5 кг;

Параметри по шуму

Повинні відповідати стандарту ISO 9296 (ISO7779) - не більше 23Дб (надати документальне підтвердження);

Монітор

Вбудований;

Тип матриці TN або еквівалент;

Діагональ не менше 18,5” (16:9);

Роздільна здатність не гірше, ніж 1366x768 пікселів;
Медіапристрої

Динаміки вбудовані, потужністю не менш, нiж 2х2Вт ;

Вбудований мікрофон;

Вбудована веб-камера, роздільна здатність 0,3 Megapixel;


Процесор:

Не гірше Intel Core i3-3220 або еквівалент.

Пам’ять:

Не менше 4 ГБ DDR3 1333МГц

Графічна підсистема:

Інтегрований відеоадаптер Intel HD Graphics або еквівалент;

Мережевий адаптер:

- з’єднування: RJ-45;

- швидкість передачі, що підтримується – 10/100/1000 Мб/с.

- Wi-Fi / IEEE 802.11b/g/n


Звуковий адаптер:

Інтегрований HD-Audio або еквівалент.

Накопичувач на жорстких дисках:

Ємність 500 ГБ або більша;

Кількість обертів за хвилину- 7200 або більшаПристрій зчитування:

Вбудований DVD-RW;

Порти вводу/виводу:

Порти VGA, HDMI або аналоги;

Не менш ніж 6 USB 2.0;

Аудіопорти для мікрофона та навушників;

RJ-45 LAN порт.

СОМ - порт


Аксесуари:

Миша USB зі скролінгом (оптична);

Клавіатура USB;Документація і драйвери:

Наявність експлуатаційної документації (на електронному або паперовому носіях);

Драйвери на носіях типу CD-ROM або DVD-ROM.Гарантія:

Не менше ніж 3 роки на персональний комп’ютер;

 1. Ліцензійне програмне забезпечення для персонального комп’ютера в кількості 815 одиниць

Операційна система, Програмне забезпечення для роботи з документами

Microsoft Windows 7 Professional або еквiвалент;

Спеціалізована програма для виявлення комп'ютерних вірусів, а також небажаних (що вважаються шкідливими) програм взагалі і відновлення заражених (модифікованих) такими програмами файлів (антивірус):

1.
Програмне забезпечення Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.
Інтерфейс та документація: Українська мова;

2. Система блокування доступу: Наявність в функціях антивірусного ПЗ можливості блокування і заборони доступу до сайтів, файлів, папок і змінних носіїв будь-якого типу;

3. Веб-інтерфейс адміністратора: Веб-інтерфейс адміністратора повинен дозволяти керувати системою захисту локальної мережі з будь-якої точки світу, без необхідності встановлення будь-якого додаткового програмного забезпечення;

Адміністра́тор (іноді скор. - адмін) - це особа, яка здійснює роботу з якісного і ефективного обслуговування відвідувачів, консультує їх із питань, які стосуються товарів і послуг, які надає підприємство, організація.
Документа́ція - сукупність офіційно визнаних, взаємопов'язаних та складених у визначеній формі документів, які містять передбачувану інформацію про виріб, процес або діяльність даного підприємства. Відповідно до області застосування Документа́цій поділяється на бухгалтерську, конструкторську, нормативну, технічну, товарну, тощо.
Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.
Веб-інтерфейс - це сукупність засобів, за допомогою яких користувач взаємодіє з веб-сайтом або веб-застосунком через браузер. Веб-інтерфейси отримали широке поширення у зв'язку із зростанням популярності всесвітньої павутини і відповідно повсюдного розповсюдження веб-браузерів.

4. Самозахист антивірусу: У програмному забезпеченні повинен бути реалізований самозахист для всіх своїх об'єктів, в тому числі, критичних файлів, процесів, вікон, ключів і іншого від несанкціонованого доступу користувачів і шкідливого програмного забезпечення, який повинен працювати на найнижчому системному рівні і забезпечувати неможливість розвантаження і зупинки драйверів антивірусної системи.

6. Шифрація трафіку: Можливість шифрації і стиснення трафіку поміж компонентами антивірусного комплексу;

Комплексний (рос. комплексный, англ. complex, нім. komplex) - з'єднаний з будь-чим, складний; той, що являє собою комплекс будь-чого; комплексний розвиток економічних районів - планомірний, пропорційний розвиток господарства районів на основі оптимального поєднання галузей виробничої спеціалізації з галузями, що обслуговують виробництво й населення; комплексні сполуки - речовини, які утворенні сполученням двох або більше атомів, молекул або іонів.
Кори́стува́ч - той, хто користується чим-небудь - майном, землею, комп'ютером тощо.
Пра́ця - цілеспрямована діяльність людей зі створення матеріальних і духовних благ, необхідних для задоволення потреб кожного індивіда і суспільства в цілому.
Компонент (англ. component, нім. Komponente f) - різновид, складова частина чогось.

7. Перевірка файлів, впакованих пакувальниками: Виявлення і видалення вірусів з файлів, упакованих програмами типу PKLITE, LZEXE, DIET, COM2EXE тощо, без обмежень на рівень вкладеності об'єктів, що перевіряються та перевірка файлів, впакованих невідомими різновидами пакувальників;

Різновид (рос. разновидность, англ. species, sort, variation, variety, нім. Abart f) - у мінералогії - окремі члени мінерального виду змінного складу.

8. Гнучкість налаштувань: Можливість завдання індивідуальних налаштувань компонентів антивірусу та прав користувача для кожного сервера в антивірусній мережі або на рівні антивірусних груп та станцій;

Задача - проблемна ситуація з чітко визначеною метою, яку необхідно досягти; в більш вузькому сенсі задачею називають також цю саму мету, що дана в рамках проблемної ситуації, тобто те, що необхідно виконати.

9. Підтримка баз даних: ПЗ повинно мати можливість використання як зовнішньої, так і внутрішньої СУБД. При використанні зовнішньої СУБД, ПЗ повинно взаємодіяти з нею як безпосередньо (з СУБД PostgreSQL, MS SQL, Oracle), так і через драйвера ODBC. ПЗ повинно мати можливість заміни типу використовуваної СУБД після установки серверної частини на вимогу Адміністратора;

10. Списки обмежень доступу: Наявність списків обмежень доступу до антивірусного серверу з боку різноманітних компонентів антивірусного комплексу та різних підмереж ЛОМ;

11. Використання портів: Використання одного мережевого порту для взаємодій різноманітних компонентів антивірусного комплексу;

PostgreSQL (вимовляється «Пост-грес-К'ю-ель», або «постгрес» (приклад вимови)) - об'єктно-реляційна система керування базами даних (СКБД). Є альтернативою як комерційним СКБД (Oracle Database, Microsoft SQL Server, IBM DB2 та інші), так і СКБД з відкритим кодом (MySQL, Firebird, SQLite).
Взаємодія - широкий загальний термін, що позначає таку сумісну дію кількох об'єктів або суб'єктів (тіла, елементарної частинки, біологічної істоти, людини, співтовариства), при якій результат дії одного з них впливає на інші, що змінює їхню динамічну поведінку.

12. Метод перевірки: Перевірка різноманітних URL посилань без передавання потенційно-небезпечних об’єктів на машину користувача. Можливість налаштування «білих» та «чорних» списків;

13. Антиспам: Відсутність необхідності «навчання» антиспама;

14. Лікування рукткітів та буткітів: Наявність превентивних технологій які забезпечуватимуть максимальний рівень виявлення і лікування невідомих загроз, а також, руткітів та буткітів;

15. Багатопотокове сканування в мережі: Можливість багатопотокового сканування ресурсів в мережі;

Театральна лабораторія «ВідСутність» - зразковий художній колектив заснований в 2010 році за ініціативи Юрія Паскара в місті Рівне. Діє на базі Рівненського міського Палацу дітей та молоді.
Інформаці́йні техноло́гії, ІТ (використовується також загальніший / вищий за ієрархією термін інформаційно-комунікаційні технології (Information and Communication Technologies, ICT) - сукупність методів, виробничих процесів і програмно-технічних засобів, інтегрованих з метою збирання, опрацювання, зберігання, розповсюдження, показу і використання інформації в інтересах її користувачів.
Сканер (англ. scanner) - пристрій, призначений для створення зображень певних об'єктів шляхом обробки променів, які відбиваються від поверхні об'єкта або проходять крізь об'єкт. В більш вузькому значенні - пристрій для отримання комп'ютерного цифрового зображення.

16. Оповіщення користувачів: Можливість відправлення оповіщень користувачам антивірусної мережі, с завданням необхідного тексту оповіщення з боку адміністратора;

17. Необмежена ієрархія серверів: Необмежена кількість рівнів ієрархії між антивірусними серверами;

18. Перевірка архівів: Виявлення вірусів усередині архівних файлів формату ACE (до версії 2.0), BGA, 7-ZIP, BZIP2, CAB, GZIP, DZ, HA, HKI, LHA, RAR, TAR, ZIP, ARJ, JAR тощо без обмежень на рівень вкладеності об'єктів, що перевіряються.

19. Інтеграція з платформою Microsoft ® Network Access Protection: ПЗ повинно мати можливість інтеграції з платформою Microsoft ® Network Access Protection (NAP), що забезпечує автоматичну систему реагування на інциденти з безпеки.

20. Перевірка поштових протоколів: Система захисту робочих станцій повинна забезпечувати перевірку протоколів:

IMAP, SMTP, POP3, незалежно від використовуваного поштового клієнта;

Інцидент (від лат. incidentis) - неприємна подія, непорозуміння, випадок, зіткнення. Також, зважаючи на політкоректність, і, з мотивів обережності щодо попередніх неекспертних висновків, інцидентом можуть позначати збройні конфлікти [джерело не вказане 1306 днів].
По́шта (від лат. posta) - установа для транспортування повідомлень (наприклад листів, листівок), дрібних товарів, частково людей. Найчастіше вона є державною установою.
Поштовий клієнт, клієнт електронної пошти, емейл-клієнт - комп'ютерна програма, яка встановлюється на комп'ютері користувача і призначена для одержання, написання, відправлення та зберігання повідомлень електронної пошти одного або декількох користувачів (у випадку, наприклад, кількох облікових записів на одному комп'ютері) або декількох облікових записів одного користувача.
Робоча станція (англ. workstation) - комплекс апаратних і програмних засобів, призначених для вирішення певного кола завдань.

NNTP (тільки перевірка на віруси), незалежно від поштового клієнта.

21. Оновлення вірусних баз: Система повинна отримувати щоденні оновлення вірусних баз не менше 10 разів на добу незалежно від того, робочий, або вихідний день, що має підтверджуватися створеним системою звітом (лог-файлом).

22. Кросc-платформенність серверного програмного забезпечення: Можливість побудови багаторівневої системи керування серверів адміністрування як на ОС Microsoft Windows, так і на ОС типу UNIX.

Система керування, також Система управління (англ. control system) - систематизований набір засобів впливу на підконтрольний об'єкт для досягнення цим об'єктом певної мети. Об'єктом системи керування можуть бути як технічні об'єкти так і люди.
Робочій тиждень та вихідний день - офіційно встановлений порядок розподілу робочих днів та вихідних в різних країнах.
Microsoft Windows Windows - узагальнююча назва операційних систем для ЕОМ, розроблених корпорацією Microsoft. Перші версії були не повноцінними операційними системами, а лише оболонками до ОС MS-DOS. На 2014 рік, за даними сайтів NetApplications та GoStats, Microsoft Windows встановлена більш як на 90% персональних комп'ютерів світу.

23. Брандмауер: Для ОС починаючи з Windows 2000 Professional (SP4 також з Update Rollup 1) наявність персонального брандмауера (Firewall)

24. Перелік підтримуємих ОС: Антивірусне програмне забезпечення, використовуючи актуальну на момент проведення конкурсних торгів версію, повинно забезпечувати захист робочих станцій під управлінням операційних систем:

a) Microsoft Windows 98 / ME (мінімальний захист);

b) Microsoft Windows NT Workstation 4.0 (Service Pack 6a) (мінімальний захист);

c) Microsoft Windows 2000 Professional і Server;

d) Microsoft Windows XP Professional і Home Edition;

e) Microsoft Windows Vista;

Операці́йна систе́ма, скорочено ОС (англ. operating system, OS) - це базовий комплекс програм, що виконує управління апаратною складовою комп'ютера або віртуальної машини; забезпечує керування обчислювальним процесом і організовує взаємодію з користувачем.
Антивірусна програма (антивірус) - спеціалізована програма для знаходження комп'ютерних вірусів, а також небажаних (шкідливих) програм загалом та відновлення заражених (модифікованих) такими програмами файлів, а також для профілактики - запобігання зараження (модифікації) файлів чи операційної системи шкідливим кодом.
Windows Vista Windows Vista - версія Microsoft Windows NT, серії операційних систем, що використовуються на персональних комп'ютерах.

f) Microsoft Windows 7;

g) Microsoft Windows 8;

h) Linux, що мають версію ядра 2.6.x та вище

i) Mac OS 10.4 (Tiger)

j) Mac OS 10.5 (Leopard)

k) Mac OS 10.6 (Snow Leopard)

l) Mac OS 10.7 (Lion)

25. Ліцензія повинна мати можливість відкладеної активації і термін її дії повинен починатися з моменту активації.

Ліце́нзія (лат. licentia - дозвіл) - у загальному значенні - це документ, що демонструє певний дозвіл. Документ державного зразка, що засвідчує право ліцензіата на провадження зазначеного в ньому виду господарської діяльності протягом визначеного строку за умови виконання ліцензійних умов.
Актива́ція - збудження чогось, наприклад, молекул, атомів; перехід молекули з неактивного стану в стан з енергією, достатньою для здійснення хімічної реакції, наприклад, механохімічна активація .

26. Антивірусне програмне забезпечення має бути сертифіковане уповноваженим органом та мати чинний експертний висновок, зареєстрований в Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України щодо відповідності вимогам нормативних документів системи технічного захисту інформації в Україні, сукупність яких визначається функціональним профілем: КА-2, ЦА-2, ДС-1, ДЗ-1, ДВ-1, ДР-1, НР-2, НИ-2, НО-2, НЦ-1 з рівнем гарантії Г-2 оцінки коректності їх реалізації згідно з НД ТЗІ 2.5-004-99.

Про́даж - це оплатна передача майна однією особою у власність іншій особі.
Докуме́нт - базова теоретична конструкція, яка відноситься до всього, що може бути збережене або представлене, щоб служити як доказ для певної мети.
Зáхист інформáції (англ. Data protection) - сукупність методів і засобів, що забезпечують цілісність, конфіденційність і доступність інформації за умов впливу на неї загроз природного або штучного характеру, реалізація яких може призвести до завдання шкоди власникам і користувачам інформації.
Держа́вна слу́жба - професійна діяльність щодо практичного виконання завдань і функцій держави особами, які мають посади в державних органах та одержують заробітну плату за рахунок державних коштів.

 1. Каталог: wp-content -> uploads -> 2013
  2013 -> Архітектура Windows nt/2000/XP
  2013 -> Інформаційна система. Комп’ютер, як інформаційна система. Типи сучасних комп’ютерів. Архітектура еом. Апаратна складова комп’ютера. Основні функції та характеристики апаратних складових: мікропроцесор, пам'ять, пристрої введен
  2013 -> Карпенко м. Ю
  2013 -> Титульний аркуш
  2013 -> Міністерство доходів І зборів – стабільний І прогнозований партнер для бізнесу І громадян
  2013 -> Звіт про наукову роботу факультету культури І мистецтв у 2016 році Теми, які виконуються в межах робочого часу викладачів: назва, науковий керівник (наук ступінь, наук звання), № держреєстрації, термін виконання
  2013 -> Урок №4 Тема. Складові комп’ютера: системний блок, пристрої введення (клавіатура, миша), пристрої виведення
  1   2


Скачати 253.7 Kb.

 • Характеристика Технічні вимоги Формфактор
 • Наявність системи Kensington lock Так, обов’язково; Вага
 • Процесор: Не гірше Intel Core i3-3220 або еквівалент. Пам’ять
 • Графічна підсистема: Інтегрований відеоадаптер Intel HD Graphics або еквівалент; Мережевий адаптер
 • Звуковий адаптер: Інтегрований HD-Audio або еквівалент. Накопичувач на жорстких дисках
 • Пристрій зчитування: Вбудований DVD-RW; Порти вводу/виводу
 • Аксесуари: Миша USB зі скролінгом (оптична); Клавіатура USB; Документація і драйвери
 • Гарантія: Не менше ніж 3 роки на персональний комп’ютер; Ліцензійне програмне забезпечення
 • Операційна система, Програмне забезпечення для роботи з документами
 • Веб-інтерфейс адміністратора
 • Відсутність
 • Антивірусне програмне забезпечення
 • Ліцензія
 • Державної служби