Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаТендерне завдання м. Київ 23. 02. 2017 Вступ На початок 2017 року піі «МакДональдз Юкрейн Лтд»

Скачати 64.64 Kb.

Тендерне завдання м. Київ 23. 02. 2017 Вступ На початок 2017 року піі «МакДональдз Юкрейн Лтд»
Скачати 64.64 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації25.03.2017
Розмір64.64 Kb.
  1   2

mcd_blank_verh.jpg

Умови тендеру на надання послуг із забезпечення музичним контентом

закладів МакДональдз в Україні

(тендерне завдання)
м.
Інформаці́йне напо́внення са́йту (англ. content, вміст) - це та інформація, яку розробник складає самостійно або копіює з дотриманням чинного законодавства.
Київ 23.02.2017


  1. Вступ

На початок 2017 року ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд» налічує 80 закладів. У 71-ому з цих закладів є власний зал, де можливе програвання музики для створення комфортної та приємної атмосфери для відвідувачів. Решта, 9 закладів – це фудкорти, де не має власного залу.

В 2017 році ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд» має на меті оновити музичний контент своїх закладів, зробити його більш сучасним та різноманітним.

З цією метою оголошується відкритий тендер на надання послуг із забезпечення закладів МакДональдз музичним контентом, до якого запрошуються всі компанії в Україні, які мають повноваження надавати в користування закладам громадського харчування музичні композиції з покриттям всіх авторських та суміжних прав, згідно чинного законодавства України.

Користува́ння - добування з речей їхніх корисних властивостей (наприклад, збирати врожай, вживати продукти харчування, носити одяг і взуття). Одна з трьох класичних правомочностей власника (нарівні з володінням і розпорядженням).
Повнова́ження - офіційно надане кому-небудь право певної діяльності, ведення справ.
Музика Му́зика (від грец. μουσική - мистецтво муз) - мистецтво організації музичних звуків, передусім у часовій (ритмічній), звуковисотній і тембровій шкалі. Музичним може бути практично будь-який звук з певними акустичними характеристиками, які відповідають естетиці тої чи іншої епохи, та може бути відтвореним при виконанні музики.
А́втор (лат. auctor - творець) - це фізична особа, творчою працею котрої створено твір.
Сфера ресторанного господарства - це сфера надання послуг. Послуга харчування - є результатом економічної діяльності ресторанного підприємства, спрямована на задоволення найрізноманітніших потреб гостей.
Зако́нода́вство Украї́ни - сукупність чинних в Україні нормативно-правових актів.
Суміжні права Сумі́жні права́ (англ. related rights, фр. droits voisins, рос. смежные права) - тип прав на інтелектуальну власність, спрямованих забезпечити охорону інтересів фізичних та юридичних осіб, що сприяють створенню творів, які після створення стають доступними для широкого загалу.

З переможцем цього тендеру ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд» має намір укласти договір строком на 1 рік на забезпечення музичним контентом 73-ох зі своїх закладів.

Музичний контент має передаватися в електронному вигляді на електрону адресу, що буде надана ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд» і має відповідати наступним технічним умовам:


  • Bit rate: 320 Kbps

  • Sample rate: 48000 Hz

  • Stereo mode

Музичний контент має бути попередньо погоджений з відділом маркетингу ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд» та має оновлюватися 1 раз на місяць.
Ма́ркетинг (англ. marketing) - це діяльність, спрямована на досягнення цілей підприємств, установ, організацій шляхом формування попиту та максимального задоволення потреб споживачів.
Електро́н (грец. Ηλεκτρόνιο, англ. electron, нім. Elektron) - стабільна, негативно заряджена елементарна частинка, що входить до складу всіх атомів. Має електричний заряд (-е= −1,6021892(46)×10−19 Кл) і масу (9,109554(906)×10−31 кг).
Те́хніка (від грец. techne - мистецтво, майстерність) - сукупність засобів, створених людством для обслуговування своїх потреб виробничого і невиробничого характеру. У техніці матеріалізовані знання і виробничий досвід, накопичені людством у процесі розвитку суспільного виробництва.
Технічні умови Техні́чні умо́ви (ТУ) - нормативний документ, що встановлює технічні вимоги, яким повинна відповідати продукція, процес або послуга, та визначає процедури, за допомогою яких може бути встановлено, чи дотримані такі вимоги.
Планується використовувати 60 музичних композицій в місяць (720 композицій на рік).

Забезпечення трансляції музичного контенту в закладах МакДональдз не є предметом цього тендеру.


  1   2


Скачати 64.64 Kb.