Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаТест-гра «Як ви знаєте чоловічу І жіночу психологію»

Скачати 24.94 Kb.

Тест-гра «Як ви знаєте чоловічу І жіночу психологію»
Скачати 24.94 Kb.
Дата конвертації13.06.2017
Розмір24.94 Kb.

Тест-гра «Як ви знаєте чоловічу і жіночу психологію»
На одну й ту ж ситуацію чоловік і жінка реагують по-різному.
Чоловік Чолові́к (множина - чоловіки) - це доросла людина чоловічої статі, однієї з двох статей роду людей (людина іншої статі - жінка). Символ чоловіка - ♂, символ Марса. Немовлята чоловічої статі часто асоціюються у західних культурах з блакитним кольором, у той час як немовлята жіночої статі, - з рожевим.
Про­аналізуйте пропоновані випадки:

 1. Два чоловіки відкривають коробку цукерок. Один кладе в рот всю цукерку, інший надкушує, щоб подивитися начинку. Хто цей остан­ній — чоловік чи жінка?

 2. У компанії зайшла мова про те, що більшість людей відмовили­ся б полетіти на місяць. Один із присутніх погодився з цим. Інший заперечив: «Не вірю! Я, наприклад, хочу полетіти!». Ким ці слова були сказані?».

 3. Чоловік і жінка дивляться телевізор, у сусідів у кімнаті спить хво­ра дитина. Один із подружжя говорить: «Не хвилюйся, справа йде на видужання!». Хто помітив стурбованість іншого?

 4. Чоловік і жінка обідають у ресторані. Один із них вибирає страву із незнайомою екзотичною назвою, інший — добре відому. Хто, ці­каво, гурман — чоловік чи жінка?

 5. На полицях магазина побутової техніки зліва виставлені вироби-но- винки, праворуч — вже відома продукція.
  Рестора́н (фр. Restaurant) - торговельний заклад (іноді з музикою, танцями), де подаються страви та напої. Один з видів закладів громадського харчування, від інших відрізняється вищою якістю послуг, широким меню, окрім харчування як правило ресторани також надають послуги з розваг та відпочинку.
  Проду́кція (рос. продукция, англ. production, output, produce, нім. Produktion f, Erzeugnisse n pl, Produkte n pl, Güter n pl) - матеріальний результат трудової діяльності або виробничих процесів, що має корисні властивості і призначений для використання споживачем.
  Екзотика - ювелірні вироби, побутові речі, військова зброя, знаряддя для полювання, явища суспільного життя, живі організми - типові, характерні для віддаленого географічного району і віддалених країн чи віддаленої історичної доби і незвичні, нетипові для інших географічних районів чи культурних осередків.
  Побутова техніка - техніка, що використовується в побуті. Призначається для полегшення домашніх робіт, для створення комфорту в повсякденному житті людини. Класифікується за значимістю (необхідна, бажана, можна обійтися), за розміром (мала побутова техніка і велика побутова техніка), цільовим призначенням тощо.
  Хто зацікавиться новин­ками?

 6. Бензин у легковому автомобілі закінчується. Один пропонує заправи­тися біля найближчої колонки, інший бажає добратися до наступної, де чемніше обслуговує персонал. Хто пропонує почекати?

 7. Чоловік і жінка розшукують будинок спільних знайомих. Один про­понує запитати у перехожих, інший говорить: «Знайдемо самі!» Хто не хоче запитувати?

 8. На зупинці незнайомий автомобіліст говорить чоловікові та жінці, які сидять у машині: «Схоже, у вас спускається колесо!». Водій від­повідає: «Нічого, доберемося й так!». Той, хто сидів поруч із водієм, не згодний: «Треба глянути, що там таке!». Хто сидить за кермом?

 9. На перехресті перед червоним сигналом світлофора в трьох рядах зупинилися три автомобілі.
  Перехре́стя - місце перехрещення, прилягання або розгалуження доріг на одному рівні, межею якого є уявні лінії між початком заокруглень країв проїзної частини кожної з доріг. Не вважається перехрестям місце прилягання до дороги виїзду з прилеглої території.
  Світлофо́р - пристрій оптичної сигналізації, призначений для регулювання руху людей, велосипедів, автомобілів і інших учасників дорожнього руху, потягів залізниці і метрополітену, річкових і морських суден.
  Коли загоряється зелений, один із водіїв прагне стартувати першим, щоб і далі стати «лідером». Хто він?

 10. У кінотеатрі показують дуже важкий фільм.
  Кінотеа́тр - приміщення для публічного показу і перегляду кінофільмів.
  Хто більше схвильований трагічними сценами — чоловік чи жінка?


Відповіді


 1. Жінка. Чоловіка не цікавлять такі подробиці, тим більше, що йдеться про цукерки.

 2. Це може сказати і чоловік, і жінка. Чоловік, щоб показати, що він сміливий, а жінка — щоб показати незалежність своїх суджень.

 3. Чоловік. В екстремальних ситуаціях вони вміють краще вникати в душу жінки, ніж навпаки.

 4. Жінка. Переважна більшість жінок небайдужі до кулінарних секретів і новинок.

 5. Чоловік. Що стосується новинок у виробництві промислових виробів, то чоловіки цікавіші.
  Кулінарі́я - область людської діяльності пов'язана із приготуванням їжі. Складається з техніки приготування, технічного забезпечення та рецептів.
  Виробни́цтво - процес створення матеріальних і суспільних благ, необхідних для існування і розвитку. Створюючи певні блага люди вступають у зв'язки і взаємодію – виробничі відносини. Тому виробництво є завжди суспільним.
  Промисловість Промисло́вість - технічно найдосконаліша галузь матеріального виробництва, основа індустріалізації економіки, яка має вирішальний вплив на розвиток продуктивних сил; сукупність підприємств з виробництва електроенергії, знарядь праці для галузей економіки, видобутку сировини, палива, заготівлі лісу, переробки продукції, випущеної промисловістю або виробленої сільським господарством, видобуток і переробка сировини, виробництво товарів і послуг.


 6. Чоловік. Він швидше піде на ризик і сподіватиметься на «либонь». Жінка в подібній ситуації знервувалася б.

 7. Чоловік. Йому не хочеться показати свою безпорадність. Жінкам далека помилкова самовпевненість, тим більше, що вони комуніка- бельніші.

 8. Жінка. Психологи одностайні в думці, що технічні несправності особистого автомобіля більше хвилюють чоловіка, ніж жінку.

 9. Чоловік. У ньому сильніший дух суперництва. Жінка-водій обачніша і обережніша, вона дуже рідко йде на перевищення швидкості, не стане влаштовувати перегони у вуличній транспортній товкотнечі.
  Психолог (др.-греч. ψυχή - душа; λόγος - знання) - це фахівець, який оцінює, діагностує і вивчає поведінку і розумові процеси (див. психологія). Деякі психологи, такі як клінічні та психологи-консультанти, піклуються про психічне здоров'я, соціальні або організаційні психологи проводять дослідження та надають психологічну допомогу.
  Транспорт Тра́нспорт (від лат. trans - portare) - сукупність засобів, призначених для переміщення людей, вантажів, сигналів та інформації з одного місця в інше.


 10. І чоловік, і жінка. Психологи встановили, що в чоловіків і жінок багато подібних емоцій. Різниця лише у формі їхнього прояву. У цьо­му випадку, переживання можуть бути однакові, але, якщо жінка заллється сльозами, то чоловік лише нишком змахне сльозу.Скачати 24.94 Kb.